SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265360

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
DAJUSDDQ
Prowokacja się udała

Witam i pozdrawiam wszystkich "drążkowców"


Też witam i bardzo się na to cieszę że jest już nas komplet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Jarek fajne zawody, nawet nie słyszałem o takich, ale bardzo mi się podobają.

Fakt bardzo ciekawe - wszystko ze swoją wagą ciała i profesjonalne dobranie kolejności konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No widzę że już cała elita pobij-rekord jest na miejscu.

DAJUSDQ-to zorientuj się tam w tej stolicy.Nie wierzę że w tak dużym mieście nic się nie dzieje jeśli chodzi o pull-up.Ja bym na pewno wpadał,bo mam w miarę blisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Czy zwróciliście uwagę na jedno zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Witam Dareczku (DAJUSDDQ).
No , no jest coraz ciekawiej - super.
Zawsze śledziłem strony drążkowców z Ameryki czy z innych państw i zawsze podziwialem ich za to że trzymają się razem , robią swoje strony i wrzucają tam Foty i filmy. Widzę że my też może w przyszłości coś zrobimy.

Jarek powiem Ci szczerze że zaskoczyłeś mnie w tym roku, że tak świetnie poszły Ci Muscle upy. Ja miałem w tym roku jeszcze raz podejśc do rekordu, no ale jakoś mi nie wyszło, mi po prostu brakuje tchu i dostaje jakiejś zadyszki , mięśnie stają się jak by z waty i koniec rekordu.
12 Muscli to idzie bez problemu , a do piętnastu już mnie bierze właśnie zadyszka. No ale w następnym roku też muszę dojść do dwudziestu.





Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Czy zwróciliście uwagę na jedno zdanie

Jest wiele ciekawych zdań, teraz nie wiem które?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurka przez wciśnięcie entera wysłało mi się a przez Twoje posty Mariusz nie mogłem już edytować więc teraz jeszcze raz o co mi chodziło - Czy zwróciliście uwagę na jedno zdanie w tym artykule w punkcie 11
http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMultimedia/Articles/Article/735/12_najlepszych_rad_jak_poprawić_podciągnie_na_drąż.aspx?lang=PO
cyt:"wszyscy, którzy są w stanie wykonać 3 powtórzenia z doczepioną
równowartością 66% swojej wagi zasługują na mój szacunek."
Ja sobie to liczyłem i chyba nie zasłużyłbym na szacunek autora tego artykułu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Nie bardzo wiem o co chodzi z tą "prowokacją" wg.DAJUSDDQ...?

Mariusz i ja pisaliśmy już z Darkiem na forum na NK o PSPND a On jest tak samo jak oni z Wa-wy i wiedziałem że czyta nasz wątek więc celowo o tym napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja też raczej nie... Moja waga 78kg. 78*0,66=51,48. Nie dam rady jeszcze chyba 3 razy z 51.5kg-choć nawet nie było próby.Myśle że 10 razy z 30kg. mi jeszcze na to nie pozwala.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium