SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
Zobaczcie co kilka dni zapisuje się ktoś nowy na pobij-rekord
http://www.pobij-rekord.pl
a nikt nie wysyła filmików,zastanawiam się dlaczego?
Wiem że są lepsi w Polsce od nas już zapisanych ale z sobie wiadomych powodów nie chcą się w to bawić,więc kto się u licha zapisuje? i czy nasze wyniki są dla nich zbyt wysokie? Po co się rejestrować jeżeli nie chce się rywalizować?
My wiadomo dlaczego nie wstawiamy nic nowego-bo nie jesteśmy wstanie ciągle poprawiać swoich wyników teraz kolej na innych.
ja coś bym wrzucił ,ale tam jest jedna wada ,jak wrzucisz filmik to PR o wszystkim decydyje i jak chcesz go np.usunąc to nie możesz ,wiec olałem PR ,jak juz zdecyduje sie cos wrzucic to tylko na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda też ,ze nie ma ketegori wagowych w drązku i poreczach ,bo moze to zabrzmi nie skromnie ,ale w wadze powyzej 120kg nie wypadłbym najgorzej ,takie klocki na siłowniach udają ,ze drązka nie widzą lub go w ogóle tam nie ma

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-28 20:17:07

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-28 20:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chunga-to może Ty wrzucisz swoje podciąganie.Chciałbym zobaczyć jak Ci to wychodzi? Przecież siła przy takiej masie mięśniowej musi być! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zima na mnie nie działa najlepiej ,stawy w gorszej kondycji i forma średnia ,ale obiecuje ,ze latem,może wiosną cos na pewno wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Marek - tak jak mówisz tam już są chyba za dobre wyniki , ale jak znowu zlapię natchnienie to będą jeszcze lepsze, bo nie wybieram się jeszcze na ameryturę ha, ha.
Ale myślę że te nasze filmy są dobrym wzorem dla dla widzow PR.

No właśnie wzorem dlatego tak trudno wrzucić nawet dobre filmy jak nie są odpowiednio nakręcone i udokumentowane,ja też nie idę na "emeryturę" :). Mateusz obiecał że się zarejestruje jak zrobi 50 pnd ale z tego co pisał chyba za szybko to nie będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506

Marek - tak jak mówisz tam już są chyba za dobre wyniki , ale jak znowu zlapię natchnienie to będą jeszcze lepsze, bo nie wybieram się jeszcze na ameryturę ha, ha.
Ale myślę że te nasze filmy są dobrym wzorem dla dla widzow PR.

No właśnie wzorem dlatego tak trudno wrzucić nawet dobre filmy jak nie są odpowiednio nakręcone i udokumentowane,ja też nie idę na "emeryturę" :). Mateusz obiecał że się zarejestruje jak zrobi 50 pnd ale z tego co pisał chyba za szybko to nie będzie?


Czyżby Mateusz nam się kończy?, a może teraz ma inne zainteresowania, może teraz jakieś panienki na jego drążku ćwiczą i jest bardzo przetrenowany, no różnie to bywa he, he.
Liczyłem na niego że nas zaszczyci formą, a on nam splatal figla i jest najgorszy he,he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Fajne te podciąganie.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A mi się nie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Świetna piramida. W-7. Wytrzymałość piekielna.Jego maks. to 36-powt. :)
Z przerwami trochę oszukał,bo czasami było 12-13 sek. :)





Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-01-29 10:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Widziałem to też Łukasz i właśnie to sobie dzisiaj potrenowałem - super piramidka, wydaje się prosta , ale też robi swoje.

Dzisiejszą rozgrzewkę postanowiłem nagrać - później Ci pokażę jak film wejdzie na YT. Będzie dokładnie taki sam jak powyższy Piotrka Bodziocha.
3x Wejścia Siłowe - Muscle ups.
25x Pompki na poręczach - Dips
12x Podciąganie - Pull up
35X Pompki - Push up
4 x Wejścia Siłowe - Muscle ups

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium