SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265242

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
cwany jesteś bo sie tak dużo nie podciągasz na drążku co ja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
to kup se te rekawiczki i bedzie spokoj smaruj jakims kremem:D

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
dobra przestancie pie...lic tylko podajcie kiedy i gdzie sa jakies zawody. czas sie zmierzyc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
Witam wszystkich najszerszych (mam nadzieje że podoba wam to jak nazwałem zawodników PSND, myślę że to fajne określenie), po dosć długiej nieobecności.
matkus, pytasz się o odciski, typowy problem każdego najszerszego, ja osobiscie wycinam odcisk (zgrubienie),ale tylko wtedy gdy jest on dość gruby, gdy jest w miarę cienki to nie ruszam, kremy-nie stosuję i rak nie mam bardzo szorstkich np.jak robotnik budowlany, są szorstkie ale umiarkowanie, rękawiczki morzesz uzywać ale pamietaj że na zawodach beda zabronione.
Powiedz jaki miałeś ostatnio rekord?
3-5 sierpnia odbedzie sie w międzyzdrojach fssiu (festiwal siły sprawności i urody), opócz naszj dyscypliny, odbędą sie tez inne.
info.i zapisy na www.strongman.pl , co do szczegółowego regulaminu zawodów w PSND, to jeszcze nie mam informacji na ten temat. jak tylko bede coś wiedział to napisze, pozdro.


<<<-Liczy się szerokość->>>



p.s Uważam że to dobre połączenie zawody i odpoczynek nad morzem. Ja tam bede na 98%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
Panowie, przepraszam za błąd w PSND (PODCIĄGANIE SIE NA DRAZKU), otóż chciałem napisać PND(PODCIAGANIE NA DRĄZKU), to "sie" nie jest tam potrzebne. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ostatnio sie zapuscilem w podciąganiu ponieważ trenuje ostatnio bieganie, a to nie idze w parze ze sobą, narazie dochochodze do 40 i kicha:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 549
Hej!Od dłuszżego czasu obserwują ten post...Mam do Was WIELKĄ prośbe wiem, że jesteście profsjonalistami ,w tym co robicie dlatego zdaje sobie sprawę,że możecie mi naprawdę pomóc!Chodzi oczywiście o podciąganie nachwytem na drązku...Mam 20 lat,wzrost:176cm,waga 76 kg obecnie podciągam się tylko 17 razy (technicznie) mój cel to conajmniej 30 razy!Proszę doradcie mi jak trenować bo od 4 miesiecy nie ma rezultatów ...Mój trening na drązku wygląda tak: 3 x w tygodniu 8 serii po 12 powtórzeń(przerwy między seriami około 5 minut)plus 1 x w tygodniu siłka( głównie plecy, obręcz barkowa biceps i triceps)! Będe Naprawde wdzięczny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
widze że przyszły żołnierz wszedł na plan.
witaj więc w klubie, mamy coś wspólnego. To zdanie pod twoim postem to nie przypadkiem z filmu o gromie?;)

ale do rzeczy.

nie podoba mi sie to ile przerwy masz miedzy seriami.

ja od kilku tygodnii realizuje plan który wzoruje sie na jednym znalezionym tutaj na sfd.pl

no wiec tak:

zaczynam rozgrzewka 18/14/10 lub 16/12/8
oczywiscie to zbedne by robic tyle, ja macham zeby zobaczyc efekty ewentualne. grunt to polepszyc ukrwienie miesni ramiennych i plecow by przejsc do zasadniczego treningu. oczywiscie podstawowa rozgrzewka jest niezbedna! 2-3 serie po kilka powtorzen to dobry poczatek.

a teraz sam trening.

w cyklu ktory znalazlem tutaj wygladalo to tak.
trening 3x na tydzien - pon wt i pt
poniedzialek:
8 serii po 6 powtorzen z minutowa przerwa ! z zegarkiem w reku
sroda
to samo co w poniedzialek
piatek:
8 serii po 4 powtorzenia

ja to nieco zmodyfikowalem dodajac ostatnio serie poczatkowe i pozniej wykonujac zasadnicze podciagniecia. dokladam do tego obciazniki po 0,5 kg na kostki. zazwyczaj staram sie zeby pierwsze3-5 serii bylo conajmniej 8 powtorzen a nastepne by nie schodzily ponizej 6.

polecalbym ci zebys tydzien porobil ten podstawowy plan a pozniej dodawal w miare przyrostu sily. ten trening jest skuteczny tylko trzeba pamietac o rozgrzewce i dobrej diecie bo na czym chcesz sie zbierac? wiem ze o tym pamietasz. czasem nawet po calym treningu na drazku robie super serie np. 8 x 4 z przerwa 30 sekund i z obciazeniem ( zalezy ). wazna jest regeneracja. jesli czujesz ze jestes przemeczony to zmniejsz liczbe serii a nie powtorzen! i nie wydluzaj odpoczynku do powyzej minuty. chodzi o max napiecie podczas cwiczen.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
siema ! jest juz oficjalny regulamin II Mistrzostw Polski w podciaganiu na drązku, dostepny na www.strongman .pl. będe tam na 100%, nagroda pieniężna za 1 miejsce. Chłopaki co tu dużo pisać, przyjeżdzajcie-
czas sie zmierzyć. 3-5 sierpnia miedzyzdroje.
Na festiwalu będzie Mariusz Strzelinski.


<<<- Liczy się szerokość ->>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3063
widzę że tu sami specjaliści i zamiatacze, piękne wyniki panowie. A mam do was pytanie, w jaki sposób ćwiczyliście żeby dojść do takich wyników ?? ja niestety jestem strasznie słaby w podciąganiu - 3x, a chciałbym dojść do 10, jaki plan polecacie - ja próbowałem 5x5 - najwyżej jak umiem (bo po 2-3 wysiadam) codziennie na przerwach pół minuty i to mało daje. Jakie ćwiczenia byście mi polecili ?? Siłownia odpada bo dobrze rosnę i mam 15lat, 73kg, 177cm,

NO PAIN - NO GAIN

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium