SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz to już tam się dogadamy bo jest też forum,zapraszam też innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Witam po krótkiej przerwie.Mam problem z kompem i korzystam właśnie z gościnności szwagra:) Przyłączam się oczywiście do Życzeń Noworocznych.

Co do tych zawodów to fajna sprawa.Mój poziom sportowy jest jednak za słaby żeby sie pokazać,ale Matkus to spokojnie możesz sie pokazać światu:)

Co do tych facebooków,nk i innych portali społecznościowych to ja nie jestem jakoś ich zwolennikiem.Może jestem zacofany...,ale jakos mnie to nie kręci.Jestem tutaj i mam kanał na YT i to dla mnie chyba juz wystarczy:) Oczywiście będę Was wspierał,ale chyba nie bedę się przyłączał.

Cały czas oczywiście trenuje.Podciągam się właśnie tak typowo siłowo,bez zadnego ruchu nogami.

Mój dzisiejszy trening:

8.00
Dipsy-10-serii,przerwy po 30sek.

O 17.00-zrobię:

10-serii podciągania z przerwami także po 30 sek.Na koniec zwis dla rozciągnięcia mięśni i 15-min. na rowerku stacjonarnym:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz zapewne wiesz że sfd to też portal społecznościowy?,co do fcbuka to się z niego wypisałem gdyż nie spełniał moich oczekiwań a ten portal http://silkadrazek.mixxt.pl  utworzyłem sam i jestem na nim administratorem.A dlatego to zrobiłem,gdyż tu mamy tylko temat o pnd a tam może być wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Panowie mimo bólu łopatki, postanowiłem zrobić ten filmik. Miałem utrudnienia biegających Judoków na sali i mnie rozpraszali i wsadzali na zlość glowy w kamery. Jestem pewien że bym wyciągnął więcej 25x, lecz sami ocencie filmik, czy może być.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Panowie mimo bólu łopatki, postanowiłem zrobić ten filmik. Miałem utrudnienia biegających Judoków na sali i mnie rozpraszali i wsadzali na zlość glowy w kamery. Jestem pewien że bym wyciągnął więcej 25x, lecz sami ocencie filmik, czy może być.






Moim zdaniem dobrze, 21 powinni zaliczyć bo z tym ostatnim mogą być problemy...
Aktualna klasyfikacja:
1.Damien Longley (z EXTREME PULLUPS) 25 Reps
2.Ryan Fletcher -23
...ale 21czy 22 to i tak byś na 3miejsce wskoczył - wysyłaj
(zawsze możesz wysłać drugą lepszą próbę)

Zmieniony przez - jarek2806 w dniu 2012-01-09 22:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz murowane 22 bez żadnych wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki chlopy za oceny, no zobaczymy co powie tunafish. Kurde nie daruję tego filmu i następnym czasie kolejna próba, ten łepek mi na koniec prawie wbiegl pod kamerę i to calkiem mnie rozproszylo, dobrze że go ta baba złapała, KURDE - wiem że jeszcze 2 ruchy powinienem zrobić, no chyba że się mylę( zobaczymy).

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Fitstream - napisał pod moim filmem po Angielsku.
Polska w domu.
- Mariusz ** ZATWIERDZONE 22 REPS ** (10.01.2012) -Marek miał racje że ,,murowane''.
Ha, ha Fitstream napisali też .
Więc mamy wpisy z USA, Włochy i Polska ... kto następny?
Jaruś - dokładniej przetłumaczy.

Ten mnie dzisiaj pokonał w drugiej próbie.




Ale wszystko będzie do nadrobienia, mamy jeszcze miesiąc do poprawek.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-01-10 21:38:38

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Fitstream - napisał pod moim filmem po Angielsku.
Polska w domu.
- Mariusz ** ZATWIERDZONE 22 REPS ** (10.01.2012) -Marek miał racje że ,,murowane''.
Ha, ha Fitstream napisali też .
Więc mamy wpisy z USA, Włochy i Polska ... kto następny?
Jaruś - dokładniej przetłumaczy.



Tym razem nawet dobre tłumacznie, no może zamiast Polska w domu to bardziej pasuje w zawodach

Gratuluje 22, wydawało mi sie,że nie zaliczą ostatniego bo w ostatnim nie dociągnałeś brody do drążka ale pewnie coś niedowidziałem

Ogólnie to myślałem, że będzie więcej tych filmików bo jak na 10 dni to trochę mało [ponad 200 osób się zadeklarowało a przesłało koło 10osób], ale jeszcze jest miesiąc to się pewnie rozkręci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium