SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No laska jest kosmiczna.Mnie by zlała nie tylko w dipsach..

Ten Ako Rahim to też nie jest jakiś leszcz! Tu jest filmik ja robi 32-podciągnięcia i chyba 60-61 dipsów.





Tu robi 11-dipsów z 75kg.!...





Na tym robi 6-powt.z 95kg.-ciekawe czy tyle tam jest? Koleś ma stawy z żelaza!





Tu ciekawa metoda.Podciąga się 3-razy z 55kg.,ale jeszcze 4-razy odbija się z podestu.





Tutaj robi chyba rekord 70-dipsów.Koleś ma super siłę i wytrzymałość.Widać można to pogodzić.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
taki średni zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Podciąganie może jakiegoś szału nie robi,ale dipsy siłowo i wytrzymałościowo na bardzo wysokim poziomie.

Przy takich wynikach w pompkach na poręczach na drążku powinno być 40+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ogólnie jest zarypisty - być już w takiej formie to już jest coś.
Dipsy to chyba jego hobby.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No dipsy są Jego bardzo mocną stroną.

Na tym filmiku robi 3-powt. ze 100kg! przy swojej wadze 93kg.Jak dla mnie kosmos!





Co do siłowego podciągania to 8-powt. z 40kg. to też bardzo dobry wynik.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie odzywałem się bo wkurzyłem się na siebie i nie mam nastroju,a to z powodu treningu z przed tygodnia na triceps.Jak Wam pisałem dobrze mi się robiło francuza oburącz hantlem siedząc bo skończyłem progresję na ciężarze 10kg większym niż zwykle ale co z tego że mięśnie silne jak stawy łokciowe mi się przeciążyły i do teraz cierpię.Że też zawsze jak dobrze idzie skusi aby sobie dołożyć i wtedy trach i kontuzja.Co do pnd zauważyłem że nie idzie pogodzić go z WL albo mam siłę na ławie i w pnd jestem kiepski albo odwrotnie jak w pnd dobrze mi idzie to w WL kiepsko.
Teraz jestem w fazie WL dobrze pnd kiepsko.
Co do tego gościa z filmów i jego wyników na poręczach jest za..biście silny i podejrzewam że mało jest takich którzy mu dorównują.
Dalej odnośnie tych zawodów z poręczy i drążka na ilość zastanawiam się czy kolejność ma znaczenie i jak jest łatwiej lub ciężej w zależności co robi się pierwsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-co do kontuzji to się nie stresuj-trochę poboli i przestanie.

Co do WL i PND-to nie wiem jak to jest,bo dawno nie wyciskałem.Mam chęć sprawdzić jak same dipsy i podciąganie wpłynęły na moje wyniki na ławce,ale nie chce mi się specjalnie iść na siłownię..Szkoda że nasza piwniczna siłka upadła...

Jeśli chodzi o te zawody w pnd i dipsach to super sprawa.Taki 2-bój.Łączne wyniki w okolicach 100-ki powt. lub powyżej to już super forma Co do tej kolejności to wydaje mi się że też nie jest przypadkowa.Podciąganie jako pierwsza konkurencja gdyż jest bardziej wymagająca a świadczą o tym mniejsze ilości powt. niż w dipsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz też wydaje mi się że podciąganie jest bardziej męczące i aby takie zawody były sprawiedliwe kolejność powinna być dla każdego taka sama a jeżeli chcą robić równo aby było widowisko to ustawić dwa drążki i dwa poręcze.
Co do kontuzji to nie takie proste bo może przejdzie szybko albo i nie,kiedyś miałem kontuzję mięśnia ramienno-promieniowego o czym nawet ostatnio pisałeś że czujesz go przy pnd na szerokość barków i ta kontuzja trzymała mnie przez 1,5 roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Oooo... to już nieładna kontuzja.Musiałeś mieć jakieś naderwanie,bo jakby to było zwykłe naciągnięcie to by przeszło w tydzień lub dwa.Pewnie jeszcze myślałeś że szybko samo przejdzie i mimo bólu ćwiczyłeś dalej?

Ja jakby mnie bolało dłużej jak te 2-tygodnie to poszedłbym do jakiegoś doctora-musiałby mnie jakoś szybko uleczyć

Trzeba ogólnie z tym mięśniem uważać,bo podczas podciągania jest bardzo narażony na kontuzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie nigdy nie liczę że szybko przejdzie bo ze swojego doświadczenia wiem że u mnie to nie tak chop i niektóre bóle to już raczej zwyrodnienia w stawach np. mam tak z lewym barkiem już od kilku lat i przy wyciskaniu na barki lub klatkę w skosie na plusie odczuwam ból.
Tę kontuzję mięśnia ramienno-promieniowego zrobiłem sobie od przejścia pod drążkiem i maksymalnego opuszczania w dół w uchwycie równoległym,oczywiście zgadłeś że nie robię dłuższych przerw w treningach ani nie chodzę z kontuzjami po lekarzach.
W czasie dość długiej praktyki w treningach znam już swoje ciało co nie co i nauczyłem się co mi szkodzi ale czasem jednak chęci i dobra forma powodują że pozwolę sobie na więcej "i masz babo placek" :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium