SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
Marek, a jakie masz problemy żeby wystartować, wiem że preferujesz rywalizację poprzez filmiki, ale zawody to jeszcze lepsza zabawa. Jest to wyzwanie którego nie zapomnisz do końca życia, to naprawdę coś wielkiego, biorąć pod uwagę że byłbyś jednym z najstarszych zawodników, a mimo to pokazał byś, że możesz rywalizować jak równy równym z młodymi.

Zupełnie przyziemne pracuję akurat w tym dniu a w weekend nie dają nam urlopów,dalej cienkie finanse i wreszcie rodzinka od której też jestem zależny.Ale chyba najważniejszy taki że dla samej satysfakcji bo tylko taka by była na dalszym miejscu równie dobrze mogę rywalizować przez neta jak dotychczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
A ja dzisiaj cudowałem.




Mariusz widzę że już robisz muscle ups z wyższej półki-podchwytem,brawo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
"The heaviest weighted pull up weighed 206.2 lb (93.53 kg) and was achieved by Steven Proto (USA) at a personal gym in Edmond, Oklahoma, USA, on 9 July 2011." -GWR

Jak tylko bigflex760 wyśle taki filmik do Guinnessa to ExtremistPullup może się schować ze swoim rekordem

bigflex760 no nowy master w podciąganiu z obciążeniem:
Zmiażdżył mi system i zbierałem szczękę z podłogi...
Trzy!!! powtórzenia z 225lbs[102kg]przy wadze 215lbs[97,5kg]
Jakby Marek chciał kwestionować, że nie jest sfilmowane obciążenie to piszę że jest napewno tyle bo to 5 talerzy po 45lbs[20,4kg].




Na potwierdzenie kosmicznej siły jeszcze seryjka na 1 ręce z tamtego roku -bestia to mało powiedziane- to jest mutant!!!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-koleś jest z kosmosu.Ten filmik na jednym ręku widziałem.

Tutaj robi sobie 10-powt. z 60 kg.!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Fakt Koleś jest niezły praktycznie wszędzie czarni są mocni ,taka też jest teoria że czarni są mocniejsi niz biali ale to przecież właśnie biali mają różne rekordy świata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
on napewno najlpeszy na świecie w podciąganiu z obciążeniem, ciekawe ile podciągnie się bez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Też mnie to ciekawi ile by zrobił w ciągu bez obciążenia.Myślę że nie byłby zły,ale szału by nie było.Koleś ewidentnie ma predyspozycje siłowe.Jakby miał się czym pochwalić,to taki filmik już by był nakręcony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
no ok , a wiecie ile najwięcej ten koleś się podciągnie z obciążeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-na Jego kanale nie ma filmiku z jednym maksymalnym powtórzeniem,ale 3 razy ze 102 kg,to by pewnie poszło ze 120-125kg.-tak mi się wydaje :)

A u Ciebie jak forma? 40-powt. będzie w Pabianicach? Ćwiczysz w domu czy na siłce? Napisz coś więcej o swoim treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
fajne masz te poręcze i drążek taki szeroki :) sprzęt klasa światowa, te ćwiczenie co robisz na samym początku to efektywnie bylo by robić na drążku po zrobieniu muscle up

Mateusz te Muscle 360 stopni to dopiero zaczełem się uczyć. Zaczełem naukę na poręczach, bo niżej. Niedługo przejdę do nauki na drążku i to zamieżam opanować. Podobają mi się Muscle upy 360 stopni.
No a te drążki i poręcze zrobilem sam...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium