SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a szkoda szkoda :) myślałem się w żabke zamienie ;)odchylajac się tak mocno do tyłu, bardzo cieżko i wręcz nienaturalnie jest niepodnosić nóg do góry. to wyżej na filmiku jest jakis mistrzo więc może i tak robił :) moim zdaniem odchylając ciało do tyłu nie rzucając nogami robi się w miarę prawidłowo, grunt to nie rzucać nogami. czyli jak najbardziej prawidłowe podejście Aleksandra Możarowa. No tak wyniki na tym bardzo ucierpią. oby sponsorzy się znowu nie zlisili bo w tym roku nagrody dla pierwszej 3 nie były najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Matkus jak tam Twoje nadwyrężenie?-przeszło?.Magnezja się przydaje?.Mnie też coś ostatnio przy podciąganiu 'zakuwa' lewy piersiowy przy samym barku...Trenować niby mogę,ale lekki dyskomfort jest.Chyba sobię na razie odpuszczę te +30kg.Liczę że za parę dni powinno przejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no jeszcze nie moge cwiczyc na pełnych obrotach, śmiem twierdzić że magnezja bardzo dużo daje, nawet kilka powtórzeń więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja niestety z racji mojego zajęcia muszę ćwiczyć w rękawiczkach.Bez nich robią mi się odciski i zgrubienia a nie mogę ich mieć..Nie narzekam jednak na nie i bardzo szybko się przyzwyczaiłem.Obkleiłem drążek plastrem żeby był trochę grubszy i trzymanie jest ok.Na cieńszym to tak jakoś się bardziej chwiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a w czym przeszkadzają CI odciski :) jako ciekawostke musze przyznać, że dzieki magnezji odciski się nie robią gdyż dłoń i palce nie obslizgując są caly czas w jednym miejscu, więc skóra się nie ugniata, może to nawet lepsze wyjście niż rękawiczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mi odciski i zgrubienia w niczym,ale moim klientom już pewnie troszkę tak..Muszę mieć raczej gładkie dłonie bez zbędnych zgrubień i pęknięć skóry żeby nikogo nie zarysowaćCo do rękawiczek to już głupio by mi było się podciągać bez nich.Choć na zawodach podciągałem się bez nich z użyciem magnezji i trzymanie było super-tylko szkoda że brakło sił bo dłonie jeszcze chciały...A Ty podciągasz się na siłowni czy na tych Waszych miejskich drążkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
teraz wcale się nie podciągałem z tydzien:) nie chciało mi się, jeszcze kilka dni odpoczynku moze kolejny tydzień i zaczne cwiczyć, na siłowni nie pozwalają magnezji wnosić bo się brudzi więc narazie korzystam tylko na miejskich drążkach i z ciekawszych wyników na tych drążkach z pomocą magnezji to było 43 podciągniecia w 37 sekund,gdy zwalniałem już tępa przestawałem się podciągać, bo akurat wtedy był okres że podciagałem się na czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to super wynik.Na MP miałeś chyba podobny czas przy tej ilości powtórzeń.Jakbyś wytrzymał takim tempem 60 sek. to byś miał kosmiczne 70-powt. Jak rozmawiałem z Łukaszem-tym nowym MP to mówił że jego rekord to 69-powt.Jednak wynik z mocnym podbijaniem.A Ty próbowałeś tego podbijania? Jak nie to spróbuj.Jestem ciekaw ile być zrobiłFajnie jakbyś wrzucił filmik.Ciekawe jakby Ci to wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zrobie filmik ale z nogami prosto i na czas, kupiłem nawet stoper w tym celu :) próby będą 60 sekundowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
czy 69 pow to dużo z podbijaniem, no sporo, ale z takim extremalnym ruchem ciała, po odpowiednim przygotowaniu podciągał bym się może z 15 razy w jednej serii na jednym ręku, ale właśnie po co to, to jest brzydkie, najchętniej w ogole bym tak nie ćwiczył, zobaczymy jaka technika będzie na MP kolejne. Spróbuje się wypytać, no jeśli tak samo że z bujaniem, niechętnie ale będę ćwiczył w tym stylu, gdyż machając nogami liczba powótzeń będzie zawsze większa i nie miałbym szans rywalizować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium