SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
318 to mi sie jakoś nie widzi, pomijajc zmeczenie musialby sie utrzymywac z 10-13 minut na drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
sorry, że 3 razy napisałem to samo ale miałem jakieś problemy z komputerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1742
gdzies czytalem o tym kolesiu, podobno mial 48 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
lubie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mam 18 lat w wieku 17 lat podciagalem sie moze z 5 razy, teraz po roku intensywnych ćwiczen robie 50 podciagnięć, z kazym miesiacem robie o kilka więcej, mam nadieje że w przyszlosci podciaganie na drązku bedzie dyscypliną sportowa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2339
Jak ten chińczyk się nazywa?

Cavior sponsorem mojej nieobecności. Mam prawo do wypowiedzi i nikt bez powodu nie moze mnie banować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
powiedzcie jak cwiczc jesli sie np ani razu nie podciagne ? tzn moze raz z prostych rak a tak ze gietyc moze ze 2-3...na silke chodzilem ale nigdy na drazku nie cwiczylem, mam 20 lat i troche gupio nieu miec sie podciagnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
matkus podj mi jak mozesz swoj plan treningowy na drazek . bede wdzieczny ? a chinczyk nie wiem jak sie nazywa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Ja też nie mam pojęcia jak sie nazywa ten chińczyk jak ktoś by wiedział to prosze pisać!!!!!!!!!!


Mój plan treningowy:
- od 8.00 - do 8.45 robie 10 serii po 20 podciągnięć i od 20.00 do 20.45 tak samo 10 seri po 20 podciągnięć
- dodatkowo jak przyjde ze szkoły kolo 15.00 robie 2 serie po 40 podciągnięc (jak sie nie uda to tylko jedną serię 40 podciągnięć)
- oczywiście na poczatku robilem mniej seri z miejszą iloscia podciągnięć, ale z każdym miesiącem zwiększam sobie :)
- dla poczatkujących co nie potrafia sie ani jednego razu podciągnąć proponuje aby robili pompki na poczatek okolo 15 - 30 pompek, ja robie codziennie rano 50 pompek i wieczorem 50 pompek, a jak mam czas i siły to oczywiście więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
matkus wszysko spoko tylko powiedsz mi czy podciagasz sie podchwytem czy nachwytem i oczywiscie czy do zupelnie wyprostowanych rak i czy broda znajduje sie ponad drazkiem i najwazniejsze czy sa to podciagniecia czysto silowe ( bez bujania nogami :) boz bujaniem ja robie okolo 40 powtorzen . z ciekawosci wyprobuje twoj program . napisz jescze jak czesto robisz takie cwiczenie tzn. ile razy w tygodniu ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium