SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Super sprawa ten filmik.To jest przemiana! Wielki szacunek! Takie charakterne kobiety strasznie mi imponują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
oprócz podciągania z obiciążeniem, będę miał dla was niespodzianke, ćwicze jeszcze jeden element podciągania, czyli co najmniej dwa filmiki sprezentuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a gościówka zarypistą determinację musi mieć, jest jak na dziewczynę kosmicznie silna

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-11-30 21:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Ja też będę w Międzyzdrojach. Filmiki swoje nakręcę pewnie na początku roku, taki sprawdzian. :)
W tej chwili nie przekraczam 10 powtórzeń na treningu pleców w żadnym ćwiczeniu. Także serie takie nachwytem +20kg ,+30kg robię po prostu po 10x dokładnie.

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
fajne te pompy na kółkach tej laski. Się wzięła za siebie. :)

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Super sprawa ten filmik.To jest przemiana! Wielki szacunek! Takie charakterne kobiety strasznie mi imponują

Już nie mogę się doczekać kiedy te filmiki zobacze.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Nastepne wynużenie nowego drążkowca - Polaka.




No i jak zwykle poręcze - do drążka.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-01 15:27:23

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajnie tak sobie ćwiczyć na powietrzu przed domem.Jakbym mieszkał w takim domku jednorodzinnym to też bym miał drążek i poręcze... Super sprawa! U mnie w mieście to nawet na ogródku Jordanowskim nie ma drążków...

Ten filmik jest przykładem że sporo chłopaków ćwiczy drążek i dipsy,ale prawie każdemu nie chce się popularyzować tej "dyscypliny" na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - No właśnie jak się ochajtałem i trochę podremontowałem chatę, to pierwsze co zrobiłem na ogródku, to właśnie drążek, poręcze i drugi drążek, zrobiłem też z większej piwnicy siłownię i tak to zorganizowałem.
Mażą mi się jeszcze kołka gimnastyczne w ogródku, ale kiedyś w końcu się zmobilizuje i to zrobię.

Chłopaki trenują na drążkach i dopiero się ujawniają, wiem to bo piszą do mnie na priv, że moje filmy ich motywują i super że wystawiam filmy nie tylko z rekordami, ale tez i z ćwiczeniami - , a mi tylko o to chodzi żeby ten nasz drążek zozpowszechniać jeszcze bardziej. Nie czuje się w drążku najlepszy , ale myślę że moj poziom ,,ogólny'' w tym sporcie jest dostateczny, żeby pokazać kilka ćwiczen aby ktoś mógł wziąć jakiś przykład, albo wzór do podstaw.
Dlatego chłopy nie bójcie się tego, że któryś z nas mniej czy więcej robi ruchów w jakimś ćwiczeniu , tylko dajmy jakiś przykład tym co chcą zacząć treningi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506

Chłopaki trenują na drążkach i dopiero się ujawniają, wiem to bo piszą do mnie na priv, że moje filmy ich motywują i super że wystawiam filmy nie tylko z rekordami, ale tez i z ćwiczeniami - , a mi tylko o to chodzi żeby ten nasz drążek zozpowszechniać jeszcze bardziej. Nie czuje się w drążku najlepszy , ale myślę że moj poziom ,,ogólny'' w tym sporcie jest dostateczny, żeby pokazać kilka ćwiczen aby ktoś mógł wziąć jakiś przykład, albo wzór do podstaw.
Dlatego chłopy nie bójcie się tego, że któryś z nas mniej czy więcej robi ruchów w jakimś ćwiczeniu , tylko dajmy jakiś przykład tym co chcą zacząć treningi.


Ja też Ci Mariusz zazroszczę tych poręczy i drążka w ogródku[co już pewnie kiedyś pisałem]. Gdybym takie rzeczy miał u siebie to pewnie bym muscle-upsów i innych wygibasów więcej robił i trenował, a tak to tylko kilka razy latem bo jeszcze nie znalazłem w okolicy odpowiednio wysokiego i stabilnego drążka

Co do twojego poziomu to na pewno jest dostateczny, a nawet powiem, że zaawansowany. A po tym co napisałeś widzę, że bardzo ci zależy na rozpowszechnieniu pnd i wszelkich ćwiczeń z tym związanych, dlatego początkujący[i nie tylko] jak najbardziej powinni brać z ciebie wzór i przykład.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium