SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
Ktos pisal ze chce sie podciagnac 26 razy bo tyle jest na egzaminach na WAT... zapomnij. Zeby sie dostac na oficerke na WAT musisz miec bardzo dobre wyniki z matur, sprawnosciowka to formalnosc (u mnie na roku sa kolesie co sie podciagaja 2 razy albo nie potrafia przebiec 1000m w opinaczach w czasie ponizej 5min)
Pamietaj ze WAT to niestety glownie akademia techniczna i kryterium przyjec to punkty z matury i zaliczenie egzaminu sprawnosciowego (zeby nie sklamac: 1 podciagniecie, 1000m w mniej niz 4.30 i 50m nie pamietam). Tylko w przypadku rownej ilosci punktow z matury liczy sie wynik ze sprawnosciowki.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3063
poproszę kogoś z was (znawców) o odpowiedzenie na poprzedni post, a nie ignorowanie, wiem że tu to lekko nie pasuje (za wysokie progi) ale będę wdzięczny.

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
podloz sobie krzesło pod stopy i pomagaj sobie w podciaganiu jak juz nie bedziesz mógł wykonac samodzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3063
bardzo ciekawy sposób, a ile serii wykonywać po ile powtórzeń 5*8 czy jak ??, mógłbyś coś zaproponować, ale nie dłuższe niż 20 minut ??

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja bym Tobie proponował robić pompki 3 serie na maxa, to powinno znacznie poprawić wyniki w podciąganiu i też możesz wziącz odważnik np. z 2kg i ćwiczyć biceps też powinno znacznie pomóc:)
no i często się podciągaj tyle ile dasz rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a, no tak.. nie dalem najwazniejszego pytania - jakie podciaganie? szeroki nachwyt? (najlepsze na szeroki pleców) rob co drugi-trzeci dzien 3-4 serie po maks powtorzen + 3-4 wymuszone (z krzesłem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3063
czyli jeśli dobrze zrozumiałem 4 serie po tyle ile razy mogę aż nie będę wstanie zgiąć rąk powyżej 90stopni + 5 ponad to z krzesełkiem ??

chyba najlepiej normalnym nachwytem, jednaj szeroki także dla zwiększenia zakresu ćwiczeń będę robił.

Dzięki za odpowiedź i jakbyś jeszcze mógł potwierdzić to będzie koniec

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
Cześć, sorka za sporadyczne udzielanie sie na forum, ale mam bardzo mało czasu, przygotowania do zawodów w miedzyzdrojach,praca i brak internetu w domu. moja rada :3x w tygodniu trening, 5 serii x max- przerwy do 5 min. góra, + pompki( tak jak pisał matkus),chwyt dowolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Sorry chłopaki, że się wtrącam, ale męczy mnie jedna rzecz. Co mają pompki do drążka? Przecież tam pracują zupełnie inne grupy mięśni... Przy pompkach pracuje klatka i triceps, a przy drążku plecy i biceps. Więc co mają pomóc pompki do zwiększenia liczby powtórzeń na drążku? Nie chce nikogo krytykować, ani śmiać się z nikogo, ale to mnie zaciekawiło. ;>

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
niby masz racje,ale podciąganie i pompki są jakoś mocno ze sobą powiązane(sam nie wiem na czym to polega), ale weż pod uwagę np. Pana Jana Wyducha który robi w ciągu godziny 881 podciągnięc i 2010 pompoek w ciągu godziny, jest najlepszy zarówno w pompkach jak i podciąganiu:) czy to nie dziwne???
Może się myle, ale coś w tym musi być mi np.pompki za***iście pomagają czym wiecej pompek robie tym wiecej razy jestem w stanie sie podciagnąc na drążku:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium