SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-to będziesz miał sporo czasu na rozgrzewkę :)Kurde każdy w super formie-trzeba będzie się mocno spiąć żeby nie być na szarym końcu :)Nie no,ale browar to trzeba będzie jakiś zrobić,bo zawody będą niezaliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
To ja tam jak wcześniej pisałem będę o godzinie 12.13 w Pabianicach.

Mój tel. 510 941 229 - tam dzwońcie, w razie jakbyśmy się nie odnależli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Oki-ja pewnie przyjadę ze starszym bratem.Porobi nam trochę fotek.Może namówię go też żeby wrócił samochodem,to sobie coś tam ewentualnie siekniemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
ja będę musiał się niestety dość szybko zwijać :( o 17 mam pociąg jak bym chciał jechać później to do domu bym wrócił najwcześniej o 3 w nocy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-to będziesz miał trochę czasu,bo zawody skończą się bankowo przed 15-tą.Chyba że dopisze się jeszcze ze 20-osób,ale raczej mała na to szansa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i już po inauguracji tegorocznego Pucharu Polski-jestem pierwszy w domu to coś napiszę,bo chłopaki jeszcze jadą :)

Było nas 14-u w tym jedna dziewczyna :) Pogoda super,publiczności bardzo dużo.Sędziowanie tak jak myślałem-Robert nie dawał oszukiwać lub bardzo mało :) Oczywiście podciąganie siłowe z komendą na dole i na górze-było ciężko :)Chwyt 80-cm. mierzony przed samymi zawodami :)

Wyniki /pierwsza 5-ka,bo dalej nie pamiętam/

1-Mateusz Grabowiec 31-powt.... :)
2-Jakiś koleś z Pabianic-22-powt.
3-Nasz Daniel i Igor Jaworski -21-powt.Ostatecznie Daniel przegrał w dogrywce 3-miejsce z Igorem.
5-Byłem ja i Krzysztof Chmielarz-19-powt.-straszna bida....

Co do konkursu to Danielowi nie zaliczył chyba 2-powt. mi też 2-ów,bo pierwszy zrobiłem za szybko a ostatni tylko musnąłem drążek.Szkoda bo Daniel byłby 2-gi a ja miałbym szanse powalczyć w dogrywce o podium...ale nic trzeba trenować dalej.

Była telewizja TVN24 i TVP ŁÓDŻ no i stacja RMF FM.Mateusz udzielał wywiadów dla RMF FM i dla Łódzkiej chyba też :) Mnie chwalili bardzo za technikę i też wzięli na wywiad dla TVP ŁODZ-mój telewizyjny debiut:) Trochę jednak załuję,bo jakbym zluzował trochę,to myślę,że pudło by mogło być.

Ogólnie impreza nabiera powagi i Robert mówił że w Międzyzdrojach prawdopodobnie na Otwarte Mistrzostwa Polski przyjadą goście z Rosji...-będzie masakra!

Nowy lider Klasyfikacji PP-Mateusz zgarnął fajne nagrody i stawiał browarki :) Mój brat zrobił kilka fotek z imprezy i jutro postaram się je wrzucić. Teraz kurs na drugą eliminację w Garwolinie -24-czerwca :) Ale się rozpisałem...Chłopaki dorzucą jeszcze na pewno coś od siebie :)

Mariusz-ogólnie żałuj,bo myślę że być był spokojnie 2-gi z pucharkiem i 300 zł w kieszeni :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-05 19:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki Łukasz za rozpiskę.
Gratulacje dla Mateusza , Daniela i Łukasza.

W radio ZET mówili że odbył się puchar polski w podciąganiu i mówili że Mateusz Grabowy wygrał PP - akurat byłem na mojej siłce, aż mnie zatkało i mało mi sztanga nie spadła.

No szkoda że Łukasz że Cię trochę poniosło, ale to nic na pewno będzie coraz lepiej, grunt że wiemy o co chodzi.

No teraz pluję sobie w brodę że nie pojechałem, ale tak jak mówiłem NIEMOGŁEM - Szkoda.

To widzę że zasady są ostre - a więc trenuję dalej, może o te podjum kiedyś zawalczę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4073
A co z tymi strażakami ?:) czyzby nie dojechali ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to też mnie zaskoczyłeś,ale może Mateusz też udzielał wywiadu w radiu ZET :) Zapomniałem napisać że było full żarcia za free..kiełbaski,bigos,ciastka,kawa herbata,napoje-super sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Strażaków nie było. Może się przestraszyli :) Na pewno będą jak zawody będą nad morzem.Zobaczymy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium