SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-fajny trening :) Zostawiasz jakiś zapas przy tych podciągnięciach czy jedziesz na maksa?

Właśnie Łukasz zostawialem zapas, bo nie chciałem dzisiaj jechać treningu na maxa, bo na maxa jechałem sobota i niedziela, no ale polecam takie lączone, bo naprawdę dają efekty. Rób jeszcze np; Poręcze?x + podciąganie?x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz -te 10 sek. przerwy między powt. jest zabójcze :)

Łukasz - to jest masakra, ale kurdę skuteczna i warta sztafety.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no na pewno warto tak robić.Te połączenia też są fajne.Można łączyć z dipsami,pompkami zwykłymi-ja myślałem jeszcze nad połączeniem z podciąganiem w podchwycie.Wersji jest sporo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
lukix- dzieki bardzo za link, fajna koncepcja.
konik506-tak jak piszesz- pod koniec tj. 23 podciagniecie czuje, ze miesnie zesztywniały i daleko nie zajade. Solidny trening. Zasugeruję się Waszymi radami i włączę wiecej wytrzymałości w trening. Mam zamiar zacząć biegać, tylko trochę chłodno jest... Wielkie dzieki panowie za konkrety! Łapcie po sogu. pozdro!

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki.Trenuj i wpadaj na zawody :) Puchar Polski Pabianice 5-maja 2012 i Mistrzostwa Polski-pewnie 5-sierpnia 2012-Międzyzdroje.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
My jako w tym sporcie dojrzali i doświadczeni ludzie, myślę że właśnie tu musimy szukać dalszych rozwiązań, bo kto nam może pomóc ? - nie ma takich chyba.
Złapałem soga - Dzięki i trenuj dalej, a efekt na pewno sam przyjdzie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lee Wade i Jay organizują dodatkowo co miesiąc jakieś ćwiczenia, można wygrać koszulki, dresy i wiele ciekawych nagrod - to jest takie coś w stylu konkursu podciągania.
Na ten miesiąc są takie, zobaczcie sami.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to widać że można wysłać nawet 4-podejścia :) Mamy chyba nowego lidera! Moim zdaniem wszystkie 33-powt. do zaliczenia. :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dobry jest,tak jak piszesz 33 murowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Lee Wade i Jay organizują dodatkowo co miesiąc jakieś ćwiczenia, można wygrać koszulki, dresy i wiele ciekawych nagrod - to jest takie coś w stylu konkursu podciągania.
Na ten miesiąc są takie, zobaczcie sami.


Bardzo fajne są takie zawody, bo nie chodzi tylko o samo podciąganie, ale są też pompki, dipsy itp. Bar-barian Style trzeba propagować bo jest lepsze, efektowne a zarazem efektywne.

Na Bar-barian forum np.jest teraz taki Challenge na luty:
The 5150 "The 5 minute warm up" czyli 5-minutowa rozgrzewka [a dla niektórych początkujących zapewne wystarczy za cały trening]

Chodzi o to aby zrobić 100 pompek i 50 pull ups w 5 minut. Serie są dowolne, można kombinować jak się chce np.5x10pull-ups + 5x20pompek albo 10x5pull-ups + 10x10pompek byle wykonać to w 5minut.

Liczy się też forma wykonania tzn. poprawne pull-ups bez kopania i pompki do kąta prostego(L) z pełnym wyprostem. Podobno Zakaveli osobiście nadzoruje

Będą 2 grupy wyników:
1)Ci co wykonają 150 powtórzeń w 5 minut lub mniej. Wtedy liczy się najlepszy czas.

2)Ci co nie zdążą wykonać 150 powtórzeń w 5 minut(możecie się zdziwić jak trudne to jest) dostają punkty za każde powtórzenie: za 1pull up jest 2punkty, za pompkę 1punkt.

Duf już przesłał swój filmik:



Jego wynik to: 145 pkt (75 push ups - 35 pull ups = 110 reps)

Ja jeszcze nie robiłem bo jestem "trochę" przetrenowany ale w najbliższym czasie [luty jest długi 29dni więc czasu sporo] postaram się to wykonać i zapraszam także Was do sprawdzenia się.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium