SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Możliwe że oficjalny rekord ale ten sam gość ma filmik gdzie robi ich 27



a tu masz innego też 27x



ten ostatni ma jeszcze filmik z 30 sztuk ale na łatwiejszym łamanym drążku



nie umniejsza mu to w niczym bo i tak wszystkie filmy ma super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Może i trochę łatwiejszy,bo kąt tego drążka daje niższe położenie kciuków i cały chwyt jest bardziej do wewnątrz.Jednak ten pierwszy gość jest wg. mnie mocniejszy ,bo za każdym razem prostuje ramiona.Ten drugi tego jednak nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz,nie jestem ekspertem w musclach oni robią ilości w granicach naszych podciągnięć,więc gdzie mi tam komentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Gdy zobaczyłem ten filmik pierwszy raz to kopara opadła mi do samej ziemiJak tak długo można wisieć na drążku?-i to połowę czasu na jednym ręku?!Makabra!..Ten koleś ma 16-lat.To jakiś cyborg!}

[url]

[/url]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Co do bujania, to ja jak sie podciagam to jakos samo wychodzi to, ze sie bujam, mimo ze nogi mam zlaczone za soba i nimi nie ruszam, ale ze mam nisko drazek, wiec hamuje nogami.
A ten gosciu niesamowity.

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ten gosciu niesamowity.
To fakt-masakra . Ale tamci , którzy robią po 30 muscliteż nieźle dają-ciekawe ile razy podciągnie się taki ktoś kto robi 30 muscle-upów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zrobie 30 muscli up to wam powiem ile razy sie normalnie podciągne :):) a tak serio mowiąc 27 lekko do pobicia, tych 30 nie licze bo ręce nie prostowane, Mistrzostwa Polski w podciąganiu na drążku z obciążeniem, będą z beczką piwa przyczepioną do pasa na ilośc (jak dobrze pamiętam coś ponad 30 kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Ciekaw jestem tylko co sadza stawy tego goscia o tak dlugim wiszeniu wiszeniu na drazku.

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Łukasz to nie takie trudne tak wisieć, żadne wyczyn, bo jedna ręka odpoczywa na zmianę, dużo trudniej jest wisieć na 2 łapkach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium