SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
nie jesteś sam Mariusz u mnie też dziś trening na 3/4 więc filmik ze zwisem sobie dziś odpuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bardziej siłowe niż techniczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
też tak myślę że siłowe:) czy te wpychanie trochę nóg do przodu będzie dozwolone w Pabianicach?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No trochę ułatwia sobie zadanie wypychaniem nóg, o te parę powtórzeń, ale nic na to nie poradzimy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Puchar Polski Pull-Up ( podciąganie na drążku) 24.06.2012 Garwolin

Zawody otwarte, wystartować możne każdy kto prześle swoje zgłoszenie do dnia 15.06.2012.
Startujący otrzymają upominki i dyplomy uczestnictwa. Dla trzech pierwszych puchary i nagrody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-koleś zaczyna ruch ewidentnie od ruchu kolanami i trochę sobie tym ułatwia.Jednak nie jest to aż tak mocne i coś takiego w Pabianicach może być dozwolone,chociaż nie koniecznie:)Mi się to tak nie za bardzo jednak podoba.

Mateusz-dokładnie druga eliminacja jest pod koniec czerwca w Garwolinie.To jest prawie na równo pomiędzy Sochaczewem a Radzyniem Podlaskim.Dość blisko raczej.Trzecia będzie w Ustroniu-trochę lipny termin moim zdaniem a finał ma być jakoś pod koniec roku,ale nie wiadomo jeszcze gdzie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no bardzo blisko mnie te zawody :) napewno będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz- no na pewno jak chcesz walczyć w generalce Pucharu Polski,to musisz być:) Ciekawe czy najlepsi zawodnicy z woj.zachodniopomorskiego pojawią się na zawodach w centralnej Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
oby przyjechali :) mam plan jak zrobić super formę do zawodów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium