SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tu jest większość rekordów,tylko trochę chęci w szukaniu http://pobij-rekord.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
Witam wszystkich podciągających się:) Aktualnie podciągam 25x nachwytem.Ćwiczę 3x w tyg. na siłowni- ogólnorozwojówka. Niestety ostatnio coś nie mogę się przełamać w moim rekordzie. W tym miejscu mam następujące pytanie: Jakie metody treningowe stosowaliście/stosujecie podczas "kryzysów"? Jaki trening przynosił wam najlepsze wzrosty wyników w podciąganiu? ja robie teraz piramide tj. 1,2,3....10 przerwa 2 min i zjazd. miedzy powtórzeniami do 4 przerwa 30 sek. a potem 1 min. Proszę o odpowiedzi.

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wojak koks-ja uważam że nie ma żadnego złotego środka.To jest sprawa indywidualna co na kogo lepiej działa.Moim zdaniem trzeba dużo eskperymentować i sami z biegiem czasu będziemy wiedzieć co jest dla nas najlepsze.Myślę że każda metoda może być dobra,byleby była inna i zszokowała organizm :)

Ja ostatnio bardzo skróciłem przerwy między seriami i bawię się trochę w piramidy "W"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-z tym Ruskim,to już się żarty kończą!Super tempo.Koleś górna półka :)

Łukasz wiesz że ja to zrobię , ale w nie tak krótkim czasie co ten Rusek - mam na to 5 minut.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-01 19:56:13

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
lukix- jak wyglądają te piramidy "W" w praktyce?

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-zrobisz i to nawet w 4-minuty

Wojak koks-coś takiego.To już jest gigant.Zrobić W6-nie jest tak łatwo :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wojak koks - Jak już tyle razy się podciągasz czyli 25x i nie możesz się przebić na wyżej, to musisz wprowadzić do swojego planu więcej ćwiczeń wydolnościowo-wytrzymałościowych, bo zapewne jak już robisz większą ilość to nagle mięśnie stają się z betonu i już koniec, masz po podciąganiu..
Ja od tego roku właśnie tak zrobiłem - dodalem więcej ćwiczeń łączonych np;

Dzisiaj zacząłem tak;
1.20 pompek + 20 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
2.17 pompek + 17 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
3.15 pompek + 15 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
4.12 pompek + 12 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
5.20 pompek + 10 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
6.20 pompek + 10 podciągnięć nachwytem w jednym ciągu.
Przerwy nie mierzyłem, ale gdzieś około2-3 minut.
Oczywiście później po krotkiej przerwie, dalszy trening.
Dodałem do tego wszystkiego basen raz w tygodniu i naprawdę lepiej się sprawuje na treningach. Jesienią i zimą zawsze bylem bardziej zmęczony senny i treningi mi szły gorzej, bo za tym stoi że są mięśnie nie dotlenione, jest bardziej zimno, stawy nie rozgrzane i to wszystko wpływa na formę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-fajny trening :) Zostawiasz jakiś zapas przy tych podciągnięciach czy jedziesz na maksa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wojak koks - To co Lukix mówi to też bardzo dobre ćwiczenie na poprawienie podciągania. W - jak wytrzymalość.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium