SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
przygotowujesz ich psychicznie na to, że muszą zmienić swoją technikę lub regulamin :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
przygotowujesz ich psychicznie na to, że muszą zmienić swoją technikę lub regulamin :D:D

Do tej pory siedziałem z nimi cicho , ale najbardziej mnie ruszyło że napisali nieoficjalny Rekord Świata. A więc jazda z nimi .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kopary Amerykańcom opadną jak zobaczą chłopaka z Polski który leje ich gwiazdę:) Będą jaja! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
taka pół jazda, ja liczę na was, że się rozpykacie i będziecie rywalizować z nimi, a nie tylko ja sam :) Łukasz już pokazał, że technikę podciagania ma jak Zef a może lepszą, czyli jak się chce to można :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-jak się nie ma ilości,to trzeba nadrabiać techniką :) Liczę jednak ,że i ta ilość przy dobrej technice też przyjdzie,bo wiem że można to pogodzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
MAriusz zachęcasz napisem pod postem żeby jechać do Garwolina, czyżbyś też miał zamiar przyjechać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ekipa by była sztywna! Fajnie jakby Mariusz i Jarek się pojawili.Byłaby szansa obstawić "teamem sfd" całe podium :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
MAriusz zachęcasz napisem pod postem żeby jechać do Garwolina, czyżbyś też miał zamiar przyjechać ?

Mateusz ja rozkręcam i zachęcam wszystkich do trenowania tego sportu . Nawet znalazłem jednego u mnie w mieście, jest dobry w podciąganiu, nawet podciąga się na jednej ręce. Ale on jest taki że nie ma odwagi wynużyć się na jakiś pokaz publiczny. On jest naprawdę klasa chłopak. Czasem mnie zapraszają chłopaki z drugiego końca miasta na jakiś mały trening i wtedy obserwuję towarzystwo. Muszę niebawem się zakręcić koło niego to wam nakrecę mały filmik z jego talentem, chyba ma 18-19 lat.

Dzisiaj na treningu robiłem serie łączone ;
1 pnd 2 pompki , 2pnd 4 pompki , 3 pnd 8 pmpek , 4 pnd 10 pompek , 5 pnd 12 pompek , 6 pnd 14 pompek itd; Podciąganie z 10 kg 4 serie po 10 - 13x, później 150 brzuszków w seriach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ekipa by była sztywna! Fajnie jakby Mariusz i Jarek się pojawili.Byłaby szansa obstawić "teamem sfd" całe podium :)

W tym roku będę tylko na MP, a od następnego roku już wszystkie zawody będę łapał, czyli PP i MP. Jesczcze zmontujemy ekipę SFD że podjum będzie nasze. Narazie to wszystko chcę opanować, ustawić się w domu i nastawić rodzinę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-też myślę,że z czasem stworzy się szersza ekipa zapaleńców,którzy trochę poważniej traktują tą dyscyplinę i będziemy w kraju nie do ruszenia :) Zawody już robią się coraz poważniejsze są coraz lepsze nagrody i kwestią czasu jest też przybywanie zawodników do rywalizacji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium