SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - wiedziałem ze będziesz robił postępy. Ogólnie zadziwiasz mnie bo super Ci idzie i to ja Ci mówie.
Ja teraz sprobuję wam dorównać w drabinkach.

Ja akurat włączylem kompa, a tu twoja drabinka, ale specjalnie spytałem się co za drabinka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Znasz mnie i wiesz że mnie nie interesuje jałowy trening dla samego przerzucania złomu,lubię rywalizację,wyzwania i postęp w efektach w sile lub ilości.Jak stwierdzę że dalej nic nie zdziałam to przerzucę się na inne konkurencje oczywiście w ramach naszego fachu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja teraz w środę planuję W-6 poprawnie , nie wiem co z tego wyjdzie , ale jestem pozytywnie nastawiony. Nic tutaj nie obiecuję, ale probe zrobię.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-po tej drabinie do 13-zrobiłeś jeszcze 23-powt.?? No to super wynik!

Mariusz-te W6-poprawnie,to już super sprawa:)

Ja od jutra sprawdzam czy mi poszedł maks siłowo po tych piramidkach"w",drabinkach i 50/100.Sam jestem ciekaw.Kurde strasznie mi waga leci w dół po tych treningach.Rano po wstaniu jest 73 a w ciągu dnia 74kg. Nie wiem czy mam się tym cieszyć czy nie ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No nie bezpośrednio po,tylko po całym treningu więc trochę od pnd odpocząłem.
Po drabince w pnd robiłem
2.ćw-drabinkę w WL na 75kg przez 11 minut: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,13,11
3.ściąganie górny wyciąg z przodu progresja
4.ławka pozioma wyciskanie hantli 30kg na rękę 4 serie 12-8x
no i dopiero po tym wszystkim spróbowałem to podciąganie techniczne na ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Kurde strasznie mi waga leci w dół po tych treningach.Rano po wstaniu jest 73 a w ciągu dnia 74kg. Nie wiem czy mam się tym cieszyć czy nie ?? :)

To już ważymy tyle samo,ja dziś po treningu 73,5kg.
Łukasz jak tak patrzę na Twój ostatni film to szczupły jesteś i te rzeczy treningowe na Tobie wiszą,przydałoby Ci się więcej mięśni.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-27 19:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no rzeczywiście trochę mi się schudło :)Od sierpnia już prawie 10-kg.Co do mojej muskulatury,to i tak myślę że górę mam jeszcze niezłą.Ramię 40 a klatka 110,jednak kiedy jeszcze kilka lat temu ćwiczyłem na siłowni było maksymalnie 120 i 44 przy wadze prawie 90-kg. :)Ja jednak chciałem schudnąć,bo mała waga na drążku się przydaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Więc już sam sobie odpowiedziałeś i jeżeli jeszcze potwierdzi się to w pnd to będziesz pewny na 100% że nie zmarnowałeś tych 10kg i czasu.

A wracając do tych podciągnięć co próbowałem na koniec treningu,zauważyłem że jednak te drabinki dużo dają i mimo iż nie ma się już sił to mięśnie już tak szybko się nie blokują i mógłbym robić dalej tylko że pojawia się stary problem za słaby ścisk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-też miałem swego czasu problem ze ściskiem i zacząłem robić zwis na koniec treningu.Pomaga,no i można się fajnie rozciągnąć po treningu,co pomaga też w regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Eee to nie dla mnie,nie lubię za bardzo mnie to męczy i aż tak bardzo mi nie zależy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium