SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz zobacz możesz mieć zaszczyt zostać prezesem :) https://www.sfd.pl/Club_Muscle_Up-t844431.html
Co do pnd widzę że dalej nie rozumiesz tego o czym już od lat piszę - najpierw kręcimy filmik a potem chwalimy się wynikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja dziś zrobiłem kolejny trening technicznego podciągania.Zaczyna mi już wychodzić to "hopsanie nogami" :) Nadal czuje jeszcze rezerwę na rękach,ale chwyt szybciej pada,bo robię w szerszym.

Mariusz-te ewentualne 40-powt.,to już fajna sprawa i elitarny klub :)

Chłopy-filmiki w necie to fajna sprawa,ale pozostaje jeszcze kwestia występów na żywo,na zawodach.Wypadałoby żeby i tam ktoś nas reprezentował.Mateusz i ja będziemy-a reszta?? Mariusz,Marek,Jarek?? Pabianice za 7,5 tygodnia?? :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-03-13 18:26:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No na zawodach szanse są równe dla wszystkich bo sprzęt jeden i wypadało by być tym co chcieli z tego co widzimy Mariusz może mieć szanse a co do mnie będę za Was trzymał kciuki i czekał na relację tu,tylko weźcie aparaty i się wzajemnie sfilmujcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe jak to będzie w tych Pabianicach? Jest wiele niewiadomych.Kto przyjedzie i w jakiej formie? Jakie będzie to podciąganie,ale już się chyba raczej pogodziłem z tym technicznym :) Ja szans na podium nie mam,ale jadę po swoją oficjalną życiówkę/jak na razie nędzne 27-powt./ Stawiam sobie za cel zrobić 35-powt.-jak się uda,to będę zadowolony.Dlatego teraz nie będę wrzucał swoich prób,bo zobaczycie filmik z zawodów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-fajny ten" muscle up club" u starszaków. Oboje byście z Mariuszem pewnie byli na pudle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
dziś zaczęłem ćwiczyć drążek bo się za mną stęskniliście za bardzo :) forma bardzo słaba, narazie to ja bym się skompromitował kompletnie jakbym nakręcił filmik, ale spokojnie dam radę, za tydzień nakręce pierwszy film prywatny dla was :) nie będzie jakiś kosmiczny wynik, no ale coś będzie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mi coś komp pada i mam z nim problemy - jutro będzie naprawiany.
W końcu udało mi się do was odezwać i szybko piszę żeby znow się coś nie stało. A obiecałem filmik to wrzuciłem, bo nie będę z dupy gęby robił.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
i bardzo ładnie, ilość powtórzeń jest już bardzo dobra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
i bardzo ładnie, ilość powtórzeń jest już bardzo dobra :)

Mateusz ja tak robię że dodaje co kilka dni 2 powt. , Bo boję się żeby coś mi się nie urwało , po prostu przyzwyczajam mięśnie do większych powtórzeń. Niedlugo kolejny filmik z większą ilością.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-03-13 21:41:08

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium