SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM NA BICEPS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Czy te ćwiczenie jest równie dobre jak unoszenie przedramion z obciążeniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A ty przeceniasz swoją. Naprzykład wypisując bzdury na temat pompek na poręczach. Prawda jest całkiem inna niż to co napisałeś. Otóż , im dalej z tyłu trzyma się nogi , tym większe obciązęnie dla mięśni tricepsu.
PRZY OKAZJI WIEKSZA MOZLIWOSC BUJANIA GRATULUJE!
Jeśli chcemy , żeby bardziej zaangażować mięśnie klatki piersiowej to nogi są tylko lekko odchylone do tyłu.
AMERYKI NIE ODKRYLES
A to , że są lepsze i gorsze ćwiczenia to wszyscy o tym wiedzą. Wiadomo , że prostowanie ramion stojąc na wyciągu jest nieco lepszym ćwiczeniem
NIE MA LEPSZYCH CWICZEN, A NAPEWNO NIE WYCIAG NA MASE
na triceps niż inne ,
TAKIE FARMAZONY ZE MI SIE DALEJ CZYTAC NIE CHCIALO .

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie ma cwiczen lepszch/gorszych wszystko zalezy od tego jaka czesc chesz pobudzic do rozrostu jaka robiles wczesniej od tego jak ci poproistu wygodniej, od techniki itp

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
oczywiście, że pobudza biceps ale nie w takim stopniu jak unoszenie sztangi/sztangielek - myślę że też nada jak ktoś koniecznie chce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja robilem to cwiczenie, malo tego potraktowalem to jako postawowe i swietnie napompowalo.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Chodzi mi o to , żeby obie głowy pracowały. Oprócz tego ćwiczenia wykonuję drugie na modlitewniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Czy ćwiczy obie głowy ( długą i krótką ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dalem link do altasu tam przy kazym cwiczeniu masz opisane jakie partie najbardziej ktore pocnicze

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
W ćwiczeniach na biceps nie ma podciągania podchwytem a w ćwiczeniach na plecy jest tylko napisane, że dwugłowe ramion ale nie jest napisane zy obie głowy i czy w tym samym stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
MIĘSIEŃ DWUGŁOWY RAMIENIA(BICEPS)=
1-GŁOWA KRÓTKA, 2-GŁOWA DŁUGA

2.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- mięśnie obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, najszersze grzbietu, dwugłowe ramion
1

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Więc spokojnie mogę je nadal wykonywać zamiast unoszenia ramion z obciążeniem bez obaw , że coś na tym stracą moje bicepsy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze to rozłożyłem??

Następny temat

Zachorowalem i mam problem

WHEY premium