Hmmm tak sie zastanawiam czy Te cwiczenia w czyms mi pomoga ( slyszalem ze to dziala tylko w wieku >16 )... Glownie mi chodzi o rozciaganie Bo jestem tak rozciagniety ze ... Chcialbym wiedziec czy da sie w ogole cos z tym jeszcze zrobic... ?
Organizm powinien być wyćwiczony/wybiegany/rozciągnięty/wytrzymały ; P Do tego dążą wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że rozciąganie jest ważne ; p Rozciągaj się po treningu / dużo ćwiczeń w parterze ; ) PS były tu tematy o rozciąganiu - wyszukiwarka welcome
03.01.2012 trening roztruchtanie: 10 minut rozciąganie: 20 minut skipy A C: 1x50m podskoki: 3x50m przebieżki: 3x50m skok w piach z miejsca: 6 skok w piach (2 kroki): 5 skok w piach (7 kroków): 6 przebieżka: 1x50m brzuchy z piłką lekarską: 2x20 Zmieniony przez - jakczaj w dniu 2013-01-03 20:36:21
Temat ciekawy, bo ja też bardziej bardziej lubię basen, ale te audiobooki przy biegach wyglądają kusząco (spróbuję), może jeszcze dodatkowo da się czegoś nauczyć. Ja najbardziej z basenu lubię rozciąganie po zrobieniu iluś tam basenów (70-100). W wodzie (w miarę płytkiej, max. tak 1/3 wzrostu) mniej boli i da się bardziej rozciągnąć. Poznam z [...]
czy bezpieczne jest rozciąganie nog na siłe A czy sensownie jest wykonywać jeden krok do przodu i dwa do tyłu? Wady: 1) Ścięgna szybciej siadają 2) Kolana siadają 3) Kręgosłup w odcinku lędźwiowym możesz sobie też załatwić Wszystko pomału i systematycznie. Lepiej częściej a z mniejszym obciążeniem stawów i ścięgien.
Forum jest po to żeby pomagać, uważam że obrazowanie pewnych zagadnień w dzisiejszych czasach jest ważne (według badań, większość ludzi to wzrokowcy), szczególnie jeśli chodzi o rozciąganie i pomoc przez internet. Koniec dyskusji.
ok :) 1. brzuch - sklony na lekko spadzistej laweczce 2. czworoglowe ud - prostowanie nog w siadzie 3. dwuglowe ud - tu niestety tylko wymachy noga w tyl wyciagu zadnego nie mam musze cos wymyslec :) 4. klatka - wyciskanie na atlasie 5. naramienne - unoszenie sztangielek bokiem w gore w staniu 6. naramienne - przyciaganie drazka wyciagu za glowe w [...]
W ogóle te rozważania warto byłoby zacząć od tego jak dużo na Twoich nogach jest mięśni i tłuszczu. Jaki waga/wzrost? Wiek? Aktywność? Wtedy można by się było zastanawiać czy redukować, czy wystarczą tylko aeroby w DNT. Rozciąganie. http://www.sfd.pl/ROZCI%C4%84GANIE!!!!!-t134922.html
A jak ja polepszyc?? Pierwszy raz ktos mowi cos innego oprocz rozciaganie ( nie chce nikogo urazac lubpodwazac wiedzy) Zmieniony przez - 745906 w dniu 2017-02-13 21:31:28
A jak ja polepszyc?? Pierwszy raz ktos mowi cos innego oprocz rozciaganie ( nie chce nikogo urazac lubpodwazac wiedzy) Zmieniony przez - 745906 w dniu 2017-02-13 21:31:28 Rozciąganiem można poprawić mobilność w stawie, zwiększyć zakres ruchu, tylko trzeba wiedzieć jak się rozciągać i czy nasz problem nie wynika z jakichś deformacji [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wtorek,Sobota trening po 2h bieganie rozciaganie itp.Czwartek siłownia.Rano jem musli na drugie sniadanie kanapke białe pieczywo bułka z wędliną i pomidorem.Obiad piersi z kurczaka ziemniaki zależy.Kolacja płatki z mlekiem lub bułka.
dokładnie, może to być też wina złego stanu murawy(twarda , zbita ziemia) lub gry na asfalcie Kiedyś pewnien trener powiedział mi że poprostu nie wszyscy są zdolni do tego żeby wyczynowo uprawiać sport, nie mają odpowiednich genów czy coś takiego jednak moim zdaniem odpowiednim dbaniem o stawy można ciezko trenowac tak jak napisales wlasnie [...]
zrób trening ukierunkowany na sprinty.. np: rozgrzekwa (1 kółko truchtem, rozciaganie) interwały 20, 100 skipy A C B w takiej koljenosci w długosci 20m starty z bloku no i na koniec sprawdzian 100 kilka razy wsystko trenujesz az padnesz jak mucha