SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Nogi 1. Przysiady 9/7/5/5/5/8/10/12 35/40/42.5/45/45/42.5/40/37.5x10 35/40/42.5/45/47.5/42.5/40x9/37.5 35/40/42.5/42.5/42.5x4/37.5x7/35x8/30 35/40/42.5/45/47.5x4/40/37.5x9/35x11 Nie ma tragedii ale też i nie ma za co chwalić za bardzo. Musisz mocno popracować nad mobilnością w obrębie bioder przede wszystkim. nawet na dość wysokich [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-18 21:16:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SOBOTA leki/suple: Novothyral ½; Chela - Cynk płyny: woda, trochę wywaru z miruny, herbata biała /SFD/Images/2016/4/24/95f258bfec71415299b9b666d46f1a1d.jpg Push 1. Wyciskanie na ławce poziomej 9/7/5/5/5/8/10/12 zakres 10/8/6/6/8/10 30/32.5/35/37.5x4+1+1/32.5/30 30/32.5/35/37.5x4/37.5x4/35x7/32.5x8/30x10 30/32.5/35/37.5/40x4/35x7/32.5x9/30x10 [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-24 22:04:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • night, dziękuję za odpowiedź i rady. Rzeczywiście chyba nie zrozumiałam, myślałam, że ciężary w niektórych ćwiczeniach już od początku mam dać mniejsze – oczywiście w takim przypadku, gdybym miała zwiększony zakres powtórzeń; jako że nie będzie wielu takich zmian, to jasne, że obciążenia zostawiam. Jestem tylko zdziwiona z uginaniem nóg na [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-12 15:56:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WTOREK leki/suple: Novothyral ½; Ovarin x2; MagneUp! x2; Acerola x3 płyny: woda (ponad 2,5l, w tym butelkowana), woda z cukinii /SFD/Images/2016/7/14/ca62977368504b9c9455d0277d2761e1.jpg + rowerem po mieście ~25minx2 Jakoś tak typowych DOMSów dwugłowych brak – jak to bywa, gdy się nie porozciągam… Ale ogólnie nogi mam niemal ciągle zmęczone i też [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-14 15:14:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • paula.cw.: Brawo ja, że tego nie napisałam ;p W tym przypadku, o którym napisałaś, robię jednym ciężarem 15 powtórzeń - to jest seria aktywująca, potem przerwa 5-10oddechów/10-20s i dobijam po 5 powtórzeń, między którymi też mam takie krótkie przerwy. Założenie jest takie, żeby tych mini-serii wyszło maksymalnie do 4; mogą być zależne od [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-28 10:34:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • eveline: Serio, tylko bilans? Ale przecież kwestie na przykład poziomu cukru we krwi mają związek z rozkładem posiłków i wpływ na działanie diety. Może grunt to się w to nie zagłębiać :-P A czy czuję się dobrze, to nie wiem – tak wychodzi; na dłuższą metę chciałabym chyba to jednak zmienić. paula.cw: Ja już poluzowałam %-) z podejściem trochę. Nie [...]

    Odpowiedzi: 549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-04 22:27:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciaganie !

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    miesnie traca dynamike przez takie rozciaganie i nie ma opcji zeby mialy wiecej sily. Moze oni maja gdzies trening np bicepsow i nie odczuwaja spadku mocy przez takie rozciaganie ale np treningu silowym czy dynamicznym juz takie rozciaganie ma wplyw

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3027 Data: 2013-02-03 14:30:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Paatik };-) MatiMlody dzięki :-) 10.07 środa Wybrałam się do lasu za miastem, pierwszy raz na bieganie w tej okolicy. Do tej pory jeździliśmy tam tylko na wycieczki rowerowe, w weekend. To nie był dobry pomysł ;-) Po pierwsze mało ludzi. I pierwszy raz ogarnął mnie strach, jednak Puszcza bardziej budzi respekt niż inne lasy po których biegam. [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-07-10 20:04:39 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • 21.07 niedziela DNT Trochę spacerowania i biegania za Młodym ;-) Miało być jeszcze rozciąganie i stabilizacja, ale goście pokrzyżowali mi plany ;-) A poza tym stwierdziłam, że spróbuję zrobić lekką redu i zejść z wagi jakieś 2 kg, bo mi brakuje lekkości ;-) Zresztą jak patrzę do dzienników niektórych Panów to jem tyle co oni, więc chyba za duzo [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-07-22 18:41:34 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Fighter nie jestem w stanie dokładnie określić, ale jak Paatik napisała w okolicy biodra. Paatik ja czasem czuje że lewa czwórka jest bardziej spięta niż prawa i coś tam ciągnie. Tak jak dziś - to lewe udo bardziej spięte i sztywne. Fighter to nie jest ból który się pojawia przy konkretnym ruchu. Czasem lekko boli po biegu (a czasem bo biegu nic [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-01-30 09:49:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba dobrze, ze z niczym innym, w sumie tęczowe wyszły te jajka ;-) Ale Młody chciał, zeby kazde jajko w każdym kolerze zamoczyć. Kabo pasztet super, część zamroziłam i będzie na później :-D Wycwiel dzięki Paatik ja siedziałam w kuchni a mąż sprzątał, taki układ mi pasuje ;-) 12.04 niedziela DNT Dużo jedzenia i mało ruchu. Jedynie spacer wpadł i [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-13 13:47:36 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • 16.04 czwartek Planowałam trening siłowy, ale jutro jestem sama z Młodym i nie dam rady nigdzie wyjść, więc dziś był marsz 5km. Przez to nie wiem czy sie wyrobie z 3 silowymi w tygodniu. W domu rolowanie i rozciaganie. Lewą nogę mam mocno spiętą, boli przy rolowaniu. Wszędzie mówią, żeby nie przekraczać tętna 130, max. 140 a ja idąc pod górkę mam [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-16 18:51:54 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Kabo problem jest z miejscem, bo da sie to przyczepić jedynie w sypialnie albo w pokoju Młodego. Mąż w sypialni nie chce, a w pokoju Młodego nie będę miała dostępu do haków jak będzie spał. Jeszcze się zastanawiam nad remontem sufitu na przedpokoju, ale wtedy trzeba by pewnie też ściany zrobić, ech... Zobaczymy. Póki co wczoraj przyszły zabawki - [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-15 09:01:58 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Ostatnio lody wpadają codziennie, Młody nie odpuści ;-) Póki co żadne z nas nie umarło %-) 19.05 wtorek Rano wyrwałam się pobiegać, chociaż nie bardzo mi się chciało. Raz, że kiepsko spałam (nowe łóżko mamy a ja nie lubię nowych miejsc do spania ;-) ) a dwa - gołębie mnie obudziły o 4 rano i później nie mogłam zasnać. Normalnie myślałam, że [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-20 14:38:36 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Tym razem w końcu udało się poćwiczyć. Trening prosty, bardziej na rozruszanie. Seria 1 to rozgrzewka, seria 2 i 3 obwodowy, seria 4 rozciąganie. Drugi obwód zegarek potraktował jako podciąganie. Zupełnie nie radzi sobie z rozpoznawaniem ćwiczeń i zliczaniem powtórzeń ;-) Piszę to u Ciebie ale właściwie temat dotyczy również innych użytkowników [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-14 11:55:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 21.06 niedziela Dziś w planach marszobieg. Do południa miało być bez deszczu, ale jakoś nie mogłam się zebrać... Dopóki nie dostałam smsa %-) Ubrałam się w 5 minut ;-) /SFD/2020/6/21/8121ec31471f4d52a68906c0a43e9625.jpg Efekt taki, że kończyłam w deszczu. Przyszłam do domu, wykąpałam się i... wyszło słońce %-) Poszliśmy na spacer, po drodze [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-21 18:54:24 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Piorunów też się boję. Zawsze może walnąć w drzewo %-) 24.06 środa We wtorek wieczorem czułam zakwasy po bokach brzucha, pod żebrami. I tak się zastanawiam czy to wina pompek (pozycja planka, w tym również pompki nie każdej ciężarnej służą, ogólnie zdania są mocno podzielone w tym temacie), rozciągania czy może dłuższych odcinków truchtu :-? [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-25 13:55:43 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • 27.06 sobota OFF W końcu zasłużony dzień wolny, bo ten tydzień wszyedł dość aktywny. Musze zapisywać rolowanie i rozciąganie jako joge, bo łatwiej mi tego wtedy pilnować. /SFD/2020/6/28/9575214907254469861a11b10c58a3ac.jpg Niby bez treningu, ale mnóstwo łażenia po sklepach plus praca i wyszło 13 tys. kroków. Ostatnio mniej niż 10 tys. nie robię. [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-28 21:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 27.07 poniedziałek Jak wspomniałam wyżej, rano wizyta u fizjo. Głowa powoli sobie przypomina, że nogi są dwie, więc po domu udaje mi się chodzić bez kuli 8-) Na zewnątrz, na dłuższy dystans jeszcze kula musi być. Trochę się dziś nachodziłam, na zegarku ponad 2400, także rekord od złamania :-) Na nogę mogę stawać, więc wybór ćwiczeń coraz większy. [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-07-27 21:34:53 Szacuny postu: 6 (cały temat: 0)
  • Póki co progres jest z dnia na dzień 8-) Rano chodziłam chwile z jedną kulą, później ćwiczenia od fizjo i cały dzień bez kuli, nawet na zewnątrz 8-) Głowa się przekonała, że noga w bucie nadaje się do normalnego użytku, bez buta jest gorzej ale ostatcznie pewnie to ogarnę na kolenje wizycie, a może nawet wczesniej. Dziś rolowanie i rozciąganie, [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-07-28 20:32:24 Szacuny postu: 7 (cały temat: 0)