nie baczac na wszystko, jestem po: podciagn. - 9 delfinki - 12 brzuszki - 22 pompki - 40,5 oglnie to srednio... ale na usprawiedliwienie powiem, ze te cwiczenia robie teraz tylko jako rozgrzewke przed silownia - jedna seryjke do bolu. podciaganie do grzbietu, pompki do klatki i troche brzucha. Trenuje teraz 3-4x silke, 1 bieganie i plywanie, i [...]
Dzieks, no to chyba wszystkie wazniejsze rzeczy juz wiem Zastanawialem sie czy jest sens robienia testu 30sekundowego. Wedlug mnie nie ma zbytniego sensu jesli chodzi o pompki brzuchy i delfinki, podciaganie-tak. Wszystko wtedy rozbija sie o maksymalna predkosc, bo i tak nie da sie dojsc do kompletnego wyczerpania zasobow ATP w ciagu 30 sekund. [...]
20.01.2015 WTOREK OGÓLNOROZWOJOWY 1# Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 40kg x 30 40kg x 25 50kg x 15 60kg x 10 2# Przysiady na jednej nodze z kettlem 16kg x 8 x6 x6 x4 3# Dipsy +5kg x10 x8 Na koncu konkretne rozciąganie :) alO kiedyś wrzucę taką rozpiskę, ale ja powiem szczerze jem bardzo różnie, zalezy kiedy mnie głód dorwie :D
Witam, Widze ze pisze sam do siebie no ale cóż...;D Wczoraj miałem w planie treningowym Plecy/Biceps niestety miałem bardzo ograniczony czas na silowni i biceps nie zdazyl bym w całosci cwiczyc wiec skupilem sie na plecach a biceps dzis zrobie. A trening wygladał tak: Oczywiscie rozgrzewka i rozciaganie. Plecy 1.Drążek 3x max 2.Martwy 3 serie [...]
12.08.2014 Ojj dziś lipa była. Nie jestem zadowolony za bardzo. Ogólnie spałem tylko 5h i po 12h w pracy nie miałem zbyt dużo sił. Więc... Basen 1600m: -400 żaba -400 kraul -200 grzbiet -300 nogi -150 same ręce kraul -150 same ręce kraul w łapkach Po kilku minutach pływania zaczęły mnie łapać skurcze w czworogłowym uda. Niezbyt przyjemny ból :-D [...]
15.08.2014 Dzień wolny od pracy, więc trochę więcej zrobiłem :-D Jutro niestety znowu praca i treningu żadnego nie będzie, bo basen i siłka do 17:30 czynne tylko. :-( Siłownia(biceps): -Uginanie ramion ze sztangą nachwytem - 2x10 -Uginanie ramion z hantlami - 4x10 -Uginanie ramion ze sztangą podchwytem - 2x10 -Uginanie ramion z hantlem na [...]
wczoraj 22.08.2014 Po pracy wypiłem kawę z 4 łyżeczek i wybrałem się potrenować trochę. Ogólnie miałem tylko 1,5h na basen i siłownie więc: Basen 2000m (mniej więcej to co zawsze. Jak coś zmienię w treningu to rozpiszę :-D ) Siłownia (biceps) : -Uginanie ramion z hantlami - 4x10 -Uginanie ramion ze sztangą nachwytem - 2x10 -Uginanie ramion ze [...]
Nie jest to takie istotne, ale nie aeroby, a aeroby. Nazwa ta pochodzi od pojęcia treningu tlenowego, czyli aero (tlen). Chodzi o zakres tlenowy tętna w czasie jego wykonywania. Taki szczegół na przyszłość. Jeżeli w czasie jakiejkolwiek aktywności, czy nawet bez niej odczuwasz jakiś dyskomfort, to musi on z czegoś wynikać. Sugeruję udać się do [...]
Myślę, że około 14 procent. 10-12 procent to już wartość bardzo niska, gdzie widać dobrze mięśnie brzucha, waskularyzację i brak oponki na jego dole. Zejście do 12 procent nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Niżej już może być ciężko. Niestety trzeba się liczyć z tym, że im więcej biegamy, tym bardziej będziemy to odczuwać pryz [...]
Jeżeli masz przodopochylenie miednicy, to warto wprowadzić ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie brzucha oraz inne po konsultacji z fizjoterapeutą. Również rolowanie, czy rozciąganie. Są to podstawy również dla osoby bez was postawy. Pas w niczym nie uchroni Twoich pleców, a jedynie może być czynnikiem powodującym przyszłe kontuzje i urazy. [...]
Jeżeli masz przodopochylenie miednicy, to warto wprowadzić ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie brzucha oraz inne po konsultacji z fizjoterapeutą. Również rolowanie, czy rozciąganie. Są to podstawy również dla osoby bez was postawy. Pas w niczym nie uchroni Twoich pleców, a jedynie może być czynnikiem powodującym przyszłe kontuzje i urazy. [...]
Wzmacnianie mięśni głębokich naszego ciała nie wymaga aż tak dużo czasu. Podobnie tak rolowanie i rozciąganie mięśni, a są to podstawy. Mimo wszystko sugeruję wprowadzić taki trening raz w tygodniu chociażby zamiast jednej sesji biegania. Myślę, że będzie to dużo ważniejsze. [...]
Moim priorytetem jest sw dodatkowo trenuje domatora , abs2 , rozciąganie , czasami jakieś hantle. Na siłke za młody jestem. Przepraszam ża pozycje na zdjęciu , ale mało kto chciałby być z takim brzuchem fotografowany 1 fotka kilka dni przed 1 treningiem karate kk - 78kg 22 sierpnia 09 (sorry za jakość , siostra mi zepsuła fotę) 2 fotka 3 miechy [...]
Emom? W każdej minucie robisz serię, liczysz tylko pełne serie. Czyli ja na 30 serii zrobiłam takich 25 w 30 minut. Do tego wiadomo to rozgrzewka i rozciąganie po. 1seria = 5 podciągnięć, 10 pompek, 15 przysiadów Zmieniony przez - iheartcoffee w dniu 2014-06-07 13:44:16
Ok, dzięki za wskazówki, tak zrobie Dzisiaj trening udany, byłem sam z trenerem, poprawiał błędy i było dobrze. Trening: 2 kółka dookoła stadionu truchtem rozciąganie - 10 minut 2x skip A i C rytmy przez płotki kilka skoków do piasku z miejsca kilkanaście skoków do piasku z rozbiegu 2x60 m na czas W sumie zacząłem się grzać o 14:45, a skończyłem [...]
Plany planami a rzeczywistość weryfikuje. Dziś tylko CF, bieganie odłożyłem na jutro. Wstałem rano a tu niespodzianka, nie miła w dodatku}:-( Nawaliło białego syfu:-P http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/gcy2.jpg Trening z dzisiaj 7 rund: 7 Deadlift 70kg 14 Wall ball 9kg 21 Sit up Zrobiony w 14:35 Na treningu szlifowałem dodatkowo [...]
xzaar, rozumiem, w takim razie też skłaniam się bardziej ku Gdyni, będę wtedy miała po drodze, żeby od razu przy okazji odwiedzić rodziców a takiego świra na punkcie ruchu i aktywności jak Ty chętnie poznam ;-);-) Mam nadzieję, że zgadamy się w tym listopadzie :-) Co do dorzucania kg to nie wiem jak wyjdzie, nie walczę o sylwetkę, zabawa w sport [...]