SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • selekcja zolnierza polskiego

    Post
    Inne dyscypliny

    nie baczac na wszystko, jestem po: podciagn. - 9 delfinki - 12 brzuszki - 22 pompki - 40,5 oglnie to srednio... ale na usprawiedliwienie powiem, ze te cwiczenia robie teraz tylko jako rozgrzewke przed silownia - jedna seryjke do bolu. podciaganie do grzbietu, pompki do klatki i troche brzucha. Trenuje teraz 3-4x silke, 1 bieganie i plywanie, i [...]

    Odpowiedzi: 2251 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-01 20:41:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • selekcja zolnierza polskiego

    Post
    Inne dyscypliny

    Dzieks, no to chyba wszystkie wazniejsze rzeczy juz wiem Zastanawialem sie czy jest sens robienia testu 30sekundowego. Wedlug mnie nie ma zbytniego sensu jesli chodzi o pompki brzuchy i delfinki, podciaganie-tak. Wszystko wtedy rozbija sie o maksymalna predkosc, bo i tak nie da sie dojsc do kompletnego wyczerpania zasobow ATP w ciagu 30 sekund. [...]

    Odpowiedzi: 2251 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-01-05 19:09:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bokser199 / dziennik / crossfit-dwubój

    Post
    Strength & Endurance

    20.01.2015 WTOREK OGÓLNOROZWOJOWY 1# Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 40kg x 30 40kg x 25 50kg x 15 60kg x 10 2# Przysiady na jednej nodze z kettlem 16kg x 8 x6 x6 x4 3# Dipsy +5kg x10 x8 Na koncu konkretne rozciąganie :) alO kiedyś wrzucę taką rozpiskę, ale ja powiem szczerze jem bardzo różnie, zalezy kiedy mnie głód dorwie :D

    Odpowiedzi: 57 Ilość wyświetleń: 11590 Data: 2015-01-21 06:11:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik motywujacy/Cel- massa/Pomozecie ?;)

    Post
    Trening dla początkujących

    Witam, Widze ze pisze sam do siebie no ale cóż...;D Wczoraj miałem w planie treningowym Plecy/Biceps niestety miałem bardzo ograniczony czas na silowni i biceps nie zdazyl bym w całosci cwiczyc wiec skupilem sie na plecach a biceps dzis zrobie. A trening wygladał tak: Oczywiscie rozgrzewka i rozciaganie. Plecy 1.Drążek 3x max 2.Martwy 3 serie [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1753 Data: 2010-08-18 11:58:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 12.08.2014 Ojj dziś lipa była. Nie jestem zadowolony za bardzo. Ogólnie spałem tylko 5h i po 12h w pracy nie miałem zbyt dużo sił. Więc... Basen 1600m: -400 żaba -400 kraul -200 grzbiet -300 nogi -150 same ręce kraul -150 same ręce kraul w łapkach Po kilku minutach pływania zaczęły mnie łapać skurcze w czworogłowym uda. Niezbyt przyjemny ból :-D [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 7853 Data: 2014-08-12 23:38:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15.08.2014 Dzień wolny od pracy, więc trochę więcej zrobiłem :-D Jutro niestety znowu praca i treningu żadnego nie będzie, bo basen i siłka do 17:30 czynne tylko. :-( Siłownia(biceps): -Uginanie ramion ze sztangą nachwytem - 2x10 -Uginanie ramion z hantlami - 4x10 -Uginanie ramion ze sztangą podchwytem - 2x10 -Uginanie ramion z hantlem na [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 7853 Data: 2014-08-15 23:37:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wczoraj 22.08.2014 Po pracy wypiłem kawę z 4 łyżeczek i wybrałem się potrenować trochę. Ogólnie miałem tylko 1,5h na basen i siłownie więc: Basen 2000m (mniej więcej to co zawsze. Jak coś zmienię w treningu to rozpiszę :-D ) Siłownia (biceps) : -Uginanie ramion z hantlami - 4x10 -Uginanie ramion ze sztangą nachwytem - 2x10 -Uginanie ramion ze [...]

    Odpowiedzi: 60 Ilość wyświetleń: 7853 Data: 2014-08-23 19:15:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 20.01.2012 (Dzień5) Trening: *rozgrzewka (rowerek stacjonarny-3min,RDL 2x10-13kg) -RDL 5 x6(23kg),6(35kg),6(38kg),6(43kg),7(46kg), -uginanie nóg(pojedynczo) 3x10,1x8/stronę(10kg), -przysiad sumo 5x 6(23kg),6(28kg),6(38kg),5(43kg),2(46kg), -wykroki boczne 2x10,2x8/stronę, -przysiad bułgarski 4x8(5kg/stronę). To była rzeżnia%-), pod koniec w [...]

    Odpowiedzi: 171 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-20 19:28:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 27.01.2012(Dzień12) Trening: *rozgrzewka: orbitrek 3min,RDL 1x10(18kg), -RDL 5x6(27kg),6(35kg),6(45kg),6(50kg),5(55kg), -uginanie nóg 4x10(10kg), -przysiad sumo 5x6(20kg),6(25kg),6(30kg),6(35kg),6(40kg), -wykroki boczne 4x10/stronę, -przysiad bułgarski 4x10(5kg/stronę). *rozciąganie. Miska: -owsiane,orzechy włoskie,izolat, -jajka,warzywa, -pierś z [...]

    Odpowiedzi: 171 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-27 21:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 29.02.2012(Dzień45) Trening obwodowy: -wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie wyprostowanej nogi dochodzącej w tył 25-20-18, -przysiad bułgarski 25-20-18, -unoszenie nóg w leżeniu na ławce 3x30, -wejście na podwyższenie przodem 26-20-18(8kg/stronę), -unoszenie bioder, nogi wyżej 3x30(15kg), -przysiad przy ścianie z piłką 25-20-18, *rowerek [...]

    Odpowiedzi: 171 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-29 18:48:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie jest to takie istotne, ale nie aeroby, a aeroby. Nazwa ta pochodzi od pojęcia treningu tlenowego, czyli aero (tlen). Chodzi o zakres tlenowy tętna w czasie jego wykonywania. Taki szczegół na przyszłość. Jeżeli w czasie jakiejkolwiek aktywności, czy nawet bez niej odczuwasz jakiś dyskomfort, to musi on z czegoś wynikać. Sugeruję udać się do [...]

    Odpowiedzi: 767 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-08 00:05:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Myślę, że około 14 procent. 10-12 procent to już wartość bardzo niska, gdzie widać dobrze mięśnie brzucha, waskularyzację i brak oponki na jego dole. Zejście do 12 procent nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Niżej już może być ciężko. Niestety trzeba się liczyć z tym, że im więcej biegamy, tym bardziej będziemy to odczuwać pryz [...]

    Odpowiedzi: 767 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-30 10:45:01 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeżeli masz przodopochylenie miednicy, to warto wprowadzić ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie brzucha oraz inne po konsultacji z fizjoterapeutą. Również rolowanie, czy rozciąganie. Są to podstawy również dla osoby bez was postawy. Pas w niczym nie uchroni Twoich pleców, a jedynie może być czynnikiem powodującym przyszłe kontuzje i urazy. [...]

    Odpowiedzi: 767 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-02 23:08:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeżeli masz przodopochylenie miednicy, to warto wprowadzić ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie brzucha oraz inne po konsultacji z fizjoterapeutą. Również rolowanie, czy rozciąganie. Są to podstawy również dla osoby bez was postawy. Pas w niczym nie uchroni Twoich pleców, a jedynie może być czynnikiem powodującym przyszłe kontuzje i urazy. [...]

    Odpowiedzi: 767 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-03 07:03:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wzmacnianie mięśni głębokich naszego ciała nie wymaga aż tak dużo czasu. Podobnie tak rolowanie i rozciąganie mięśni, a są to podstawy. Mimo wszystko sugeruję wprowadzić taki trening raz w tygodniu chociażby zamiast jednej sesji biegania. Myślę, że będzie to dużo ważniejsze. [...]

    Odpowiedzi: 767 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-10 19:50:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak zmienila mnie silownia

    Post
    Galeria Zdjęć

    Moim priorytetem jest sw dodatkowo trenuje domatora , abs2 , rozciąganie , czasami jakieś hantle. Na siłke za młody jestem. Przepraszam ża pozycje na zdjęciu , ale mało kto chciałby być z takim brzuchem fotografowany 1 fotka kilka dni przed 1 treningiem karate kk - 78kg 22 sierpnia 09 (sorry za jakość , siostra mi zepsuła fotę) 2 fotka 3 miechy [...]

    Odpowiedzi: 1802 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-21 10:02:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja z crossfitem?

    Post
    Ladies SFD

    Emom? W każdej minucie robisz serię, liczysz tylko pełne serie. Czyli ja na 30 serii zrobiłam takich 25 w 30 minut. Do tego wiadomo to rozgrzewka i rozciąganie po. 1seria = 5 podciągnięć, 10 pompek, 15 przysiadów Zmieniony przez - iheartcoffee w dniu 2014-06-07 13:44:16

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1642 Data: 2014-06-07 13:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Agent // dążenie do celu ciężką pracą

    Post
    Trening dla początkujących

    Ok, dzięki za wskazówki, tak zrobie Dzisiaj trening udany, byłem sam z trenerem, poprawiał błędy i było dobrze. Trening: 2 kółka dookoła stadionu truchtem rozciąganie - 10 minut 2x skip A i C rytmy przez płotki kilka skoków do piasku z miejsca kilkanaście skoków do piasku z rozbiegu 2x60 m na czas W sumie zacząłem się grzać o 14:45, a skończyłem [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 3326 Data: 2011-04-28 19:12:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plany planami a rzeczywistość weryfikuje. Dziś tylko CF, bieganie odłożyłem na jutro. Wstałem rano a tu niespodzianka, nie miła w dodatku}:-( Nawaliło białego syfu:-P http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/gcy2.jpg Trening z dzisiaj 7 rund: 7 Deadlift 70kg 14 Wall ball 9kg 21 Sit up Zrobiony w 14:35 Na treningu szlifowałem dodatkowo [...]

    Odpowiedzi: 177 Ilość wyświetleń: 15955 Data: 2014-01-15 22:25:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • xzaar, rozumiem, w takim razie też skłaniam się bardziej ku Gdyni, będę wtedy miała po drodze, żeby od razu przy okazji odwiedzić rodziców a takiego świra na punkcie ruchu i aktywności jak Ty chętnie poznam ;-);-) Mam nadzieję, że zgadamy się w tym listopadzie :-) Co do dorzucania kg to nie wiem jak wyjdzie, nie walczę o sylwetkę, zabawa w sport [...]

    Odpowiedzi: 75 Ilość wyświetleń: 11663 Data: 2013-09-02 15:37:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)