SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • no tak ale z drugiej strony altair mowilas ze skutecznie rozciaganie jest wtedy gdy boli no i teraz sam nie wiem jak robic skoro 5x5s + 3x30 sekund bylo za duzo...

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-19 22:06:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wszystko zależy jak bardzo boli. Jeśli następnego dnia czujesz, że nawet po porządnej rozgrzewce ból zdecydowanie uniemożliwia rozciąganie to przegiąłeś. 3 x 30s to mogło być za dużo. Wcześniejsze powtórzenia powinny być krótsze, 10-15s. Wystarczy jeżeli 30s wytrzymasz w ostatnim .

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-20 08:20:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1s, jak pisze chomiczka, to za mało. Rozciąganie powinno trwać przynajmniej 7 s, najlepiej ok 15-30. Najepiej - najskuteczniej i najbezpieczniej - jest robić to starając sie jednocześnie naj najbardziej rozluźnić dany mięsien, wtedy mozna dojśc do naprawdę dużego zakresu. Ważne jest, aby w tym maksymalnym zakresie nigdy nie napinac mięśni, bo to [...]

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 22:20:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dreczy mnie jedna sprawa to sie was zapytam, czy to ze jestem rozciągniety bardziej czy mniej zmienia moje przyspieszenie i szybkosc jaka osiągne podczas sprintu? zawsze mialem slabo rozciągnięte nogi a trenuje biegi i chce wiedziec czy jest sens zaglebiac sie bardziej w rozciąganie. Moze mi ktos jeszcze powiedziec jak zwiekszyc kurczliwosc [...]

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 22:42:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chomiczka, rózni ludzie maja różne predyspozycje do rozciągania... Dla jednego nie jest problemem dotknięcie głową do kolan, dla innego jest. To zalezy od różnych rzeczy, np. od wieku, aktywności na co dzien (wiadomo, że jak ktoś 8 godzin siedzi w biurze, to ma ciężej). W siadzie rozkrocznym (jaki by on nie był ) lepiej jest próbować nie tyle [...]

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 22:51:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Martines - drobne rozciąganie po treningu na pewno nie zaszkodzi, bo poprawia krążenie, ruchomosć w stawach, rozluźnia, etc. Ale nie wiem, jak mogłoby na biegi wpłynąć takie mocniejsze. W sumie to nie potrzebujesz robic szpagatu, więc chyba możesz sobie darować.

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 22:55:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczenia korekcyjne na łopatki

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    nawet fajne. jedyne co mnie wnerwia to rozciąganie sciegien pod kolanami nie lubie tego jak diabli ale to pomaga, polecam. to ja ever Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-09-26 08:21:39

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-09-26 08:21:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam pytanie: jakie ćwiczenia mogę wykonywać, aby zminimalizować tzw. okrągłe plecy? Obecnie ćwiczę tak: -podciąganie cegły w opadzie (wiosłowanie) - 2x25++,2x25++ -unoszenie tułowia z leżenia przodem - 20+,15+ -rozciąganie ekspandera nad głową - 25+,25+ -szrugsy x20+ Pomijając ćwiczenia korekcyjne (bo o nich już czytałem i postaram się je [...]

    Odpowiedzi: 769 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-04 23:24:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak progresu w treningu - ocena i zmana planu

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzięki za odpowiedź. Wiem, że jest słaby, stąd post. Dla chudzielca jakim byłem, nie mającego styczności z jakimikolwiek ćwiczeniami się sprawdzał (chyba każdy by się sprawdzał...), a teraz już nie. Grzbiet planowałem właśnie teraz włączyć - wcześniej, wskutek niepoprawnie wykonywanych brzuszków (te zacząłem na długo przed moją przygodą z "górą") [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1254 Data: 2016-06-27 18:14:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik motywacyjny - ketrinn

    Post
    Trening dla początkujących

    08.09 Dieta Trening - po ponad tygodniowym odstępstwie od siłowni ostro poczułam uda i pośladki po dzisiejszym treningu --> LUBIE TO 8-) Uginanie nóg leżąc : 3 serie po 8 powt -27kg (tak na maszynie pisało) A. Przysiady tylnie ATG I seria 12powt -40lg II seria 10 powt 45kg III seria 8 powt - 50kg IV seria 6 powt- 55kg V seria 4 powt - 60kg + 3 [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 5648 Data: 2015-09-08 21:39:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • REDUKCJ!!!!!!!

    Post
    Trening dla początkujących

    Trening był całkiem nie zły więc nie bede pisal o rozgrzewce przejde do konkretów Przysiad 4x12,10,8,8 60kg/70kg/90kg/110kg 1min.przerwy miedzy ser. Wykroki 4x12 po 10kg hantle 30sek. Ugięcia siedzac maszyna 3x12 40kg 30sek. Wzniosy na palcach siedzac maszyna 4x12 160kg 30sek. Wyciskanie hantli w górę siedząc 4x12,10,8,8 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1112 Data: 2009-05-16 00:37:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki Gainer

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Jeśli chrupie to bardziej przemieszczające się ścięgna a nie stawy - to raczej nic groźnego, tym bardziej skoro nie boli ale jeśli już zaczyna boleć to warto się tym zainteresować, zimne okłady, maść Fastum, lżejsze treningi, bez maści rozgrzewających to radziej efekt przeciążenia niż jakiś gwałtowny uraz sam tak mam Proponuje lepszą rozgrzewkę i [...]

    Odpowiedzi: 510 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-02 13:02:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Building the Gymnastic Body ebook

    Post
    Trening w domu

    Freed85 Jeszcze jedno pytanie.Jak kupowałeś odważniki to parami?chodzi mi oto czy wagowo są identyczne bo zdarza się , że dwa identyczne a wagowo 0,5kg różnicy. Wyszły godne polecenia książki Pavel Tsatsouline "Super-stawy" i"Rozciąganie odprężone" Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 493 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-26 08:40:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HANNIBAL FOR KING

    Post
    Trening w domu

    Hannibal powtarza, że rozciąganie mięśni jest ważne w ich rozwoju, dlatego wykonuje je przed treningiem i po treningu. Ktoś kiedyś dawał link, do tego systemu którym trenuje, musisz poszukać w dziale.

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-01 08:59:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwicz treningiem domatora. Zbuduj solidne fundamenty pod dalsze treningi na siłowni. W grę wchodzi opcja numer 2 Plan II Trening Domatora i A6W ( wywal A6W) Rozgrzewka (rogrzewka i trening ) Trening Domatora (zestaw 1): ( tez dobra opcja ale zastanów się nad planem z linku powyżej ) A6W zbyteczna (rzecz kompletnie zbyteczna odradzam) Rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3771 Data: 2007-12-23 22:29:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ĆWICZENIE MIESIĄCA cz.II

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    theREDevil No skoro jesteś tak " powiązany" w tym wieku, to cieńko Cię widzę po 40-tce... Zabierz się proponuję za uelastycznianie i rozciąganie. ------------- MastaBlast polecam "Atlas Ćwiczeń" -Tamnn masz opisy ---------- XP 1 - Tutaj owszem "za free", ale z poślizgiem ponad miesięcznym w stosunku do ukazania [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 9081 Data: 2004-06-04 17:22:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w szybkim czasie urosnąć???

    Post
    Inne dyscypliny

    O kurde Skad Ty to wykopałaś?!To było taaak dawno do tematu: rozciaganie itp. na forum jest sporo tematów o tej tematyce chociażby nawet -> http://www.sfd.pl/temat213714/ ale wg mnie to za bardzo nie pomaga(moje osobiste zdanie ), ale sa na forum osoby które w to wierza. W sumie nie zaszkodzi spróbować peace

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-10-04 22:09:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w szybkim czasie urosnąć???

    Post
    Inne dyscypliny

    Tak tylko ze zaden z was niestety nie wie podstawowej rzeczy o rozciaganiu na drazku ze powoduje rozciaganie przestrzeni miedzykregowych w ktorych znajduja sie dyski (a chyba nie musze mowic jakie to bedzie mialo skutki) i do tego niszczy naturalna lordoze i kifoze kregoslupa i powoduje ze kregoslup staje sie prosty i podatny na zwyrodnienia i [...]

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-02-12 16:57:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w szybkim czasie urosnąć???

    Post
    Inne dyscypliny

    tylko rozciaganie...

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-30 18:27:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w szybkim czasie urosnąć???

    Post
    Inne dyscypliny

    Ludziska :) W tym roku, 18 latek wbija na kark. Mierzę 195 cm. Wiara pisze tutaj że ma 12 lat, i sie boją o wzrost ^^ Bać się możecie jak macie 18-19 lat... Człowiek rośnie do 21 roku życia (owszem, połowa wiary może rosnąć do 18). Hmmm, a tak już na biedę co robić aby urosnąć ? -> Swobodne zwisanie na drążku (BEZ OBCIĄŻENIA PRZY KOSTKACH!!!) [...]

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-22 22:20:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)