Chciałbym dowiedzieć się jakie jest Wasze zdanie na temat planu tygodnia. Trenuje Kickboxing i chce pod niego robić plan. Czasu mam mnóstwo czyt. nawet 12h dziennie :) Przykładowy Mój plan : Pon - Pt = Kickboxing (godzina treningu) Pon. Śr. Pt. - Siłownia Piatek Sobota - Bieganie a po bieganiu rozciaganie. (Jeszcze jeden dzień bym wstawił ale [...]
Witam Jestem w 7 dniu a6w. Zrobiło się cieplej więc postanowiłem dorzucić bieganie, bo tłuszczyk sam nie zniknie. Planuję ćwiczyć a6w i w co drugi dzień zaraz po treningu brzucha: 1. Truchtem na stadion (5 minut) 2. Rozciąganie. 3. Niemal maksymalny sprint - 15 sekund 4. Trucht - 45 sekund Powtarzam punkty 3 i 4 pięciokrotnie 5. Truchtem lub [...]
Prosze pomozcie mi ulozyc diete. Plec: kobieta Wzrost: 1,61m Cel: 4cm mniej w talii i brzuchu, 3cm w udach Wiek: 22lata Nie bazuje na tym co waga pokarze (ostatnio bylo ok. 52kg), jedynie mierze sie centymetrem. Staram sie jesc w miare zbilasowane posilki, korzystajac z tabeli kalorycznosci produktow. Codziennie dawka ruchu (aktualnie rower, [...]
podczes rozciągania(a dokladnie na początku - rozgrzewka) gdy wykonuje wymach prawą nogą do gory, przed siebie slysze dosc glosne strzykanie w biodrze! czym to jest spowodowane?moze zbyt intensywe rozciąganie??? Nie biegnij, kiedy możesz iść; nie chodz, kiedy możesz stać; nie stój kiedy możesz siedzieć; nie siedz, kiedy możesz leżeć, a kiedy [...]
Witam, mam problemy z rozciąganiem, trenuje sport walki, z treningu na trening staw biodrowy boli mnie coraz bardziej, coraz gorzej się rozciągam, ma ktoś jakieś propozycje jak temu zaradzić? Chodzi o rozciąganie na boki, na lewą i na prawą nogę jest wszystko ok. A jak wiecie uderzenia okrężne to podstawa, lecz ja nawet na wątrobę nie mogę kopnąć, [...]
Cześć Mam problem z bardzo słabymi mięśniami kręgosłupa oraz mięśniami stabilizacyjnymi.Np nie jestem w stanie wykonać brzuszka bez zaczepiania nog o coś ani nie mogę pływać na plecach,ponieważ nie jestem w stanie utrzymać bioder nad wodą,zaraz opadają.Są jakieś ćwiczenia ktore pozwolą mi w domu wzmocnić cały kręgosłup,oraz odcinek dolny? W pracy [...]
Witam! Mam maly problem bo mianowicie na pewnien okres bede teraz zmuszony cwiczyc tylko w domu.Mam 80kg tylko obciazenia ,gryf prosty,hantle...no i laweczke płaska..bez stojakow Da sie jaks cwiczyc ale najgorzej jest z robieniem klatki...Moge co najwyzej zrobic wyciskanie hantli na "ławce"..rozciaganie hantlem , rozpietki ...Macie moze jakis [...]
Witam!!! Mam takie pytanie CZy nie chadząc na żadne treningi i trenuje troche w domu typu rozciaganie moge nauczyc sie sam jakies sztuki walki lol ale tak na serio hehe ??
witam mam 21 lat dopiero zaczołem ćwiczyć mam 195 wzrostu i waże 109 kg. Pracuje jako stolarz robie meble na wymiar. Szukam jakiegos białka które pomoże mi pozbyc sie paru kilogramów oraz zwiekszyć mase mięśniową ćwicze aktualnie brzuch i klatke + troche nogj 2 razy w tygodniu pełne rozciąganie mięśni. Prosze o doradzenie jakie białko byście mi [...]
Prosze pomozcie mi ulozyc diete. Plec: kobieta Wzrost: 1,61m Cel: 4cm mniej w talii i brzuchu, 3cm w udach Wiek: 22lata Nie bazuje na tym co waga pokarze (ostatnio bylo ok. 52kg), jedynie mierze sie centymetrem. Staram sie jesc w miare zbilasowane posilki, korzystajac z tabeli kalorycznosci produktow. Codziennie dawka ruchu (aktualnie rower, [...]
Witam wracam po bardzo długiej przerwie od ćwiczeń siłowych jak i treningów SW , ostatnie 2msc spędziłem bardziej na powrocie do SW niżeli na siłownię. To co rysuję sie w mojej głowie wygląda następująco: Pon:SW Wto:--- Śro:SW Czw:--- Pią:SW Sob:Silownia Nie:Basen Trening na silownię: 10min ćw aerobowych (skakanka/rowerek/przebieżka przed [...]
Witam. Wiem jest masa tematów ale jednej drugiemu zaprzecza, wyszukiwarki też używałem i pytanie krótkie i zwięzłe. Wzrost 177cm 92r. Podobno zwisanie na drążku pomaga i naciąganie się. Chcę urosnąć do 1,80cm lub jeszcze troszkę. Nie mam zamiaru brać supli w tym kierunku. Jak już zwiasanie to może ktoś to rozwinąć ile jak często i jeśli chodzi o [...]
mam pytanie czy ktos z was posiada w formie elektronicznej lub drukowanej serie ksiązek Klatka piersiowa i barki. Intensywny program 6-tyg http://www.allegro.pl/item391494890_klatka_piersiowa_i_barki_intensywny_program_6_tyg.html Ramiona tricepsy bicepsy rozciąganie [...]
Wiek:15 Wzrost:180cm Waga:64kg Uprawiane sporty:4 lata Karate Kyokushin,4 WF'y w tygodniu,raz w tygodniu biegam około 5 km,rower-krótkie trasy. Więc tak,czy to coś da: Wstaję:50 przysiadów 50 brzuszków +robię trening 100pompek.pl od 51-55 pompek. Wieczorem 200 przysiadów 50 brzuszków +trening 100pompek.pl 3 razy w tygodniu rozciąganie. Moim celem [...]
Witam serdecznie. Zastanawiam się, czy nie zacząć ponownie ćwiczyć po 30 latach przerwy kyokushin. Wszystko jest w porządku oprócz jednej rzeczy, mianowicie nie jestem rozciągnięty. Nie jestem pewny, czy rozciąganie się w moim wieku nadal jest bezpieczne. Co ze ścięgnami i z biodrami?
Witam, od już ponad 2 tygodni boli mnie w plecach, dokładnie łopatki oraz odcinek lędźwiowy. Jak się domyślam za dużo i za często pakowałem na siłowni, mimo że chodzę co jakiś czas ale teraz chyba przesadziłem z intensywnością. Nie bardzo wiem czy to bóle mięśni czy bule kostne. Co mogę teraz zrobić aby to ustąpiło ? Nie wiem np. basen pomoże? [...]
Czy są jakieś ćwiczenia na poprawienie sprawności kolana? Kiedyś, pare lat temu było skręcone no i czasem jak mu się coś odwidzi, to się przycina, coś przeskoczy...a dziś na przykład tak jakby zdrętwiało mi jakieś więzadło pod kolanem, cały dziś kuśtykałam, a wieczorem 'samo się' naprawiło i przestało boleć. Można coś z tym zrobić? Kiedyś [...]
Poniedziałek : 6s-pompki na poręczach na klatkę piersiową 4s-biceps (łamaną sztangą) 4s-przysiady Wtorek: 5s-podciąganie na drążku w chwycie neutralnym(szerokim) 4s-rozciąganie ekspandera za głową 4s-podciąganie nóg do góry na drążku Środa: to samo co pon . Czwartek: to samo co wtorek Piątek: to samo co pon , śr Sobota : to samo co wtorek , [...]
Proszę o ocenę treningu, zwłaszcza interwału,bo nie wiem czy robię go w prawidłowy sposób. Waga 59/164 wprost. Chce spalic tluszcz i delikatnie wymodelowac sylwetkę. 1. Rozgrzewka 15 min na stepperze 2. Trening siłowych ramiona, brzuch i pośladki 3. Interwał na bieżni - 35-40 min. 3 min marszu ok 6km/h i minuta biegu ok 12km/h 4. Rozciąganie 15 [...]
Witam wszystkich. Mam maly problem a mianowicie chciallbym zaczac cwiczyc kick boxing jednak mam pewne obawy... jestem troche slaby na silownie chodzilem rok ale po przerwie 3miesiecznej nie wiem czy bylbym w stanie wycisnac 55 kg. Jednak planuje sie wziasc na powaznie za ten kick-boxing dopiego w listopadzie , grudniu i tu moje pytanie do was : [...]