46/61 DT 1a. wznosy na podłodze 3*20 40kg*20/40kg*17/40kg*15 nie ma to jak polec przy pierwszym ćw @-| brzuch bolał, sztanga sie wbijała... masakra ale tyłek czuje /-)_ 1b. wiosło sztangielką 3*8 16kg/18kg*6/18kg *5 przesadziłam z ciężarem 2a. squat 3*5 32kg/37kg/42kg* 4 2b. sztangielki skos 3*8 8kg/10kg/12kg* 7 w szoku byłam że poszły 12tki [...]
tez chce w gory.. -rozciaganie co 2 dni -lecze sie narazie wiec tylko raz w tyg. bjj i muay thai na wiecej nie mam sily narazie ale juz za 2 miesiace powinienem wrocic do stanu bjj razy 2i muay thai razy 2 tylko ze starzy mnie zabija kazda sztuka walki jest dobra trzeba tylko wiedziec jak z niej korzystac:) [...]
Bull - dopiero się zaznajamiam z obwodówkami, ale już widzę że będzie ciekawie /-)_ ________________________________________________ Dzień 2 Wtorek 01.10. DNT MISKA dostarczono 1900 kcal b: 118 g (25%) ww: 149 g (31%) tł: 92 g (44%) + poza miską kubek grochówki u rodziców :-D Warzywa - pomidory, kalarepa, brokuł. Suple - selen 100, olej kokosowy. [...]
Mawashi - dzięki za porady dot. przeziębienia. Na pewno przetestuję. I super wyjaśniłeś z tymi ciężarami! :-)) Teraz już wiem na 100% jak to ma wyglądać. ______________________________________________________________________ Dzień 8 poniedziałek 07.10. DT MISKA trochę niedojedzona, bo na kolację potreningu mi nie działało i szacowałam na oko [...]
Mawashi - dziś wszystko policzone i na serio się streszczałyśmy, bez gadania i opieprzania się i nam wyszło po 9 min 40 sek. Z czego wykroki około 1 minuty i plank ok 30 sek. Tyle co zajęło nam przebycie pięter, bo na zmianę góra/dół musimy latać i czasem kilka sekund musiałyśmy poczekać na sprzęt, ale niewiele. Chyba, ze my jeszcze za wolno [...]
Dzień 12 piątek 11.10. DT MISKA dostarczono 1895 kcal b: 113 g (24%) ww: 146 g (31%) tł: 96 g (45%) Warzywa - pomidory. Suple - selen 100, kombucha Napoje -2x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3. TRENING Rozgrzewka. B 2 obwody x5 powtórzeń. czas 7 min i 6 min (nie było żadnych zastojów, tylko że co chwilę musiałam zmieniać sobie [...]
Dzień 19 piątek 18.10. DT MISKA dostarczono 1615 kcal b: 98 g (24%) ww: 119 g (29%) tł: 83 g (46%) niedojedzona, ale nie byłam w stanie zjeść już nic więcej wieczorem {{:-( Warzywa - pomidory, marchew surowa, Suple - selen 100, kombucha. Napoje -1x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3l. TRENING Rozgrzewka. A 3 obwody x5 powtórzeń. [...]
Zmiana w misce :-)) Będzie 120B/150W/80T Za dużo tłuszczy mi wychodziło - czasem ponad 90g @-| Muszę ich teraz bardziej pilnować :-)) EDIT: miałam jeszcze napisać, że cm mi na tej misce średnio lecą @-) czuję też, że mięśnie mi rosną, ale chowają się pod tłuszczem #-P I jakoś wyjść na wierzch nie chcą %-) ________________________________________ [...]
W piątkowym treningu jest błąd - i wyciskanie klaty na maszynie powinno być 45kg. _________________________________________________ Dzień 29 poniedziałek 28.10. DT MISKA Wprowadzone zmiany w DT: rozkład ww w ciągu dnia I posiłek - 0% II posiłek - 25% III posiłek - 25% IV posiłek - 50% Wprowadzone zmiany w DNT: jak wyżej + obcięta połowa kcal z [...]
Czwartek 28.11. DNT dostarczono 1773 kcal b: 133 g (30%) ww: 15 g (3%) tł: 132 g (67%) trochę mi się miska rozjeżdża ostatnio. W sensie takim, że mam albo za dużo białka albo za mało tak jak dziś np. Warzywa - marchewka surowa, ogórek zielony. Suple - selen 100, kombucha. Napoje -2x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2l. [...]