Jazda na rowerze i bieganie charakretyzuja się zupełnie inna praca mięsni. Jazda na rowerze to praca stawu biodrowego kolanowego i skokowego w zamknietym łańcuchu kinematycznym natowmiast bieg to juz praca w otwartym łaśnuchu. Co to oznacza .MIanowicie ze podczas biegu działaja silniej siły scinające które wytwarzaja niekorzystne napięcie w [...]
szczerze? to i ja to wiem :P tylko ze ja chcem miec jakies 182 koledzy w klasie mają tyle co ja są tylko takie dwa giganty po 183 ;P a jakos rozciąganie mięśni aby wzmocnic wzrost czy cos? albo picie mleka? heh?
Na siłowni trenuje xD Sorki że nie napisałem splity robię podobnie jak na masie nie odzwyczajam mięśni od dużego ciężaru. Jakieś błędy widzicie w diecie? ;P dziennik dietetyczny sfd nie wiem o co chodzi to jakiś dział czy program? I jeszcze jedno pytanko na HIIT'ach te 5 min rozgrzewki i 5 min wyciszenia organizmu jak ma wyglądać leki trucht [...]
rozgrzewka pompki z szeroki rozstaw dłoni 2 x pompki z dłońmi na szerokość barków 2 x pompki z nogami na krześle 2 x rozciąganie ekspandera przed sobą 2x pompki w podporze tyłem 2 x wyciskanie hantli siedząc 2 x unoszenie hantli bokiem stojąc 2 x przysiady pełne lub do kąta 90st 4x Żuraw 3x wspięcia stojąc 3 x wiosłowanie hantlom 3 x [...]
Powinieneś o to spytać prowadzącego cię lekarza. Ale na pewno będziesz musiał zaczynać spokojnie. Jakieś bieganie i rozciąganie, później stopniowe wdrożenie się w treningi i w końcu powrót do normalnej gry. Daj Sobie czas.
Utnij objętości z treningu, na kiego wała każdą izolację masz po 5 serii? ;) Dobra, wiem, na koksie to trzeba wszystkiego i dużo bo bez tego nie urośnie. Moje propozycje superserii: wznosy bokiem i francuz hantlami/warkocz na wyciągu francuz i wspięcia na łydki facepull i allahy odwrotne rozpiętki i młotki Robisz w superserii ruchy przeciwstawne [...]
zaraz zaraz, mowisz ze trening typu Push A : Siad 5x8, WL 5x8, Krzyżowanie linek na wyciągu 5x12, OHP 5x8, Wznosy bokiem 5x12, francuz hantlem zza głowy 4x12, francuz hantlami leżąc na ławce poziomej 4x12, wspięcia na palce stojąc 5x12 trwa 3 godizny? to co ty robisz tam na silowni?%) mam podobna objetosc treningowa a zazwyczaj sam silowy [...]
To aż tak strasznie z tą michą u Ciebie ? Byleby śmieci było jak najmniej, a przecież co do grama nie trzeba liczyć, tym bardziej w Twoim wieku ;-) A rozciągać go spróbowałeś ? Ćw. 11 z naszej książki ? Albo u mnie na sekcji było takie fajne rozciąganie, że klęczysz, opierasz łeb ciemieniem o podłogę, i nim rach-ciach na wszytskie strony (proszę [...]
6 DZIENDOBRY - POCHYLAJ SIE TYLKO DO 45STOPNI, TRAKTUJ JAKO ROZCIAGANIE MIESNI Z TYLU UD ZESTAW B: 1 SKOKI DOSIEZNE: 1 SERIA 50 SKOKOW 2 WYCISKANIE NA BARY OD CZUBKA GLOWY SZEROKO 3 POLOWICZNE OSZUKANE PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC ("WYNOSZENIE SZTANGI"/HIGH PULL OD UD DO WYSOKOSCI GORNEGO BRZUCHA) 4 MARTWY CIAG 5 POMPKI NA PORECZACH Z CIEZAREM [...]
niop ja bym tak zrobił popróbuj w domu na "sucho" ja tak robie. Masz mozliwosc nagrania filmiku ze swoim atakiem? jesli tak to nagraj i mi podeslij albo wstaw na youtuba i podaj link wtedy bedziemy lepiej wiedziec w czym tkwi problem i jak temu zaradzic. Co do tego jak trenowac nabieg to poprostu musisz atakowac skoro nimacie zawiele [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
http://www.sfd.pl/SPIS_TEMAT%C3%93W_TRENING-t401012.html http://www.sfd.pl/%23%23%23%23%23%23_Najwa%C5%BCniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_%21%21%21%21%21_%23%23%23%23%23%23-t834427.html Tu masz odp. odnośnie mięśni czy rozgrzewki/rozciąganie. Co do kosza - jak znajdę coś do wkleję Ci tu ;-) A6W - odpuść. Lepiej brzuszki 'swojego pomysłu' albo ABS II. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Rozciąganie - w domu/klubie Poczytaj powyższy art. Trzy - możesz ewentualnie zacząć trenować domatora aby troszkę nabrać siły. Cztery - ale wszystko w umiarze, masz dopiero 13 lat. Na wszystko jest czas.
spoko dzieki:))spróbuje moze pobawić się trochę w izometrykę z klatką moze to coś pomoze i oczywiscie rozciaganie:)0myslę zeby dziennik załozyć ale zastanawiam sie który dziłą bo korci mnie Fitrange ale nie wiem czy z jednym trenem CF tygodniowo sie tam nadaje:
Ok, czyli 1.(Nogi) Przysiady z wyskokiem 15x3s (nwm, dodac tu wspiecia na palce?) 2.(Plecy) Rozciaganie expandera z przodu(1sprezyna10x3s 3.(Klatka)Pompki z nogami wyzej10x3s 4.(Barki) Wyciskanie sztangielek10x2s 5.Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia10x2s 6.(Triceps).POMPKI W PODPORZE TYŁEM 10x2s 7(Biceps)Uginanie ramion z hantlami10x2s [...]
Uff po treningu8-)! Chyba bardzo z forma spadlem jak zaczelo mna trzasc w pompkach tak do konca nie moglo przestac >.< Wiec mysle odpuscic sobie te pompki iz: -robilem je nie technicznie-powod-za slaby jeszcze ;f -nie zrobilem ich do konca -trzesie mnie jak cholera-,- pompki w podporze tylem tez ostro przesadzilem chyba ;D ciezko było ale [...]