SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Ból kolana w trakcie biegu :(

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Jazda na rowerze i bieganie charakretyzuja się zupełnie inna praca mięsni. Jazda na rowerze to praca stawu biodrowego kolanowego i skokowego w zamknietym łańcuchu kinematycznym natowmiast bieg to juz praca w otwartym łaśnuchu. Co to oznacza .MIanowicie ze podczas biegu działaja silniej siły scinające które wytwarzaja niekorzystne napięcie w [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 6656 Data: 2009-11-21 12:31:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odchudzanie/wzrost?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    szczerze? to i ja to wiem :P tylko ze ja chcem miec jakies 182 koledzy w klasie mają tyle co ja są tylko takie dwa giganty po 183 ;P a jakos rozciąganie mięśni aby wzmocnic wzrost czy cos? albo picie mleka? heh?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2959 Data: 2008-08-16 10:26:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA CW PROSZE O POMOC!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na siłowni trenuje xD Sorki że nie napisałem splity robię podobnie jak na masie nie odzwyczajam mięśni od dużego ciężaru. Jakieś błędy widzicie w diecie? ;P dziennik dietetyczny sfd nie wiem o co chodzi to jakiś dział czy program? I jeszcze jedno pytanko na HIIT'ach te 5 min rozgrzewki i 5 min wyciszenia organizmu jak ma wyglądać leki trucht [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1070 Data: 2011-05-01 00:19:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozgrzewka pompki z szeroki rozstaw dłoni 2 x pompki z dłońmi na szerokość barków 2 x pompki z nogami na krześle 2 x rozciąganie ekspandera przed sobą 2x pompki w podporze tyłem 2 x wyciskanie hantli siedząc 2 x unoszenie hantli bokiem stojąc 2 x przysiady pełne lub do kąta 90st 4x Żuraw 3x wspięcia stojąc 3 x wiosłowanie hantlom 3 x [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2589 Data: 2011-01-06 13:35:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powinieneś o to spytać prowadzącego cię lekarza. Ale na pewno będziesz musiał zaczynać spokojnie. Jakieś bieganie i rozciąganie, później stopniowe wdrożenie się w treningi i w końcu powrót do normalnej gry. Daj Sobie czas.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5907 Data: 2008-04-02 00:19:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT] majoreek by pANDA

    Post
    Dzienniki Juniorów

    05.05.2015 Trening (17:30) #rozciąganie całego ciała 20 min (już cały mokry byłem) 1.Siady: -6s 10x60kg (krótkie przerwy ~60sek) -2s 5x70kg -2s 5x80kg -2s 5x90kg 2.Podciąganie nach do klaty 3s 12pow 3.Podciąganie nach do karku 2s 10pow 4.Ściąganie do kalatki V (20x50kg | 2s 15x60kg | DROP 8/10 70/50kg) 5.Wyciskanie płaskie Schd (2s 15x60kg | 2s [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 10929 Data: 2015-05-05 23:10:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serie łączone

    Post
    Trening dla początkujących

    Utnij objętości z treningu, na kiego wała każdą izolację masz po 5 serii? ;) Dobra, wiem, na koksie to trzeba wszystkiego i dużo bo bez tego nie urośnie. Moje propozycje superserii: wznosy bokiem i francuz hantlami/warkocz na wyciągu francuz i wspięcia na łydki facepull i allahy odwrotne rozpiętki i młotki Robisz w superserii ruchy przeciwstawne [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1538 Data: 2019-08-08 12:04:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serie łączone

    Post
    Trening dla początkujących

    zaraz zaraz, mowisz ze trening typu Push A : Siad 5x8, WL 5x8, Krzyżowanie linek na wyciągu 5x12, OHP 5x8, Wznosy bokiem 5x12, francuz hantlem zza głowy 4x12, francuz hantlami leżąc na ławce poziomej 4x12, wspięcia na palce stojąc 5x12 trwa 3 godizny? to co ty robisz tam na silowni?%) mam podobna objetosc treningowa a zazwyczaj sam silowy [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1538 Data: 2019-08-09 10:33:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tajski Olejek na Stłuczenia

    Post
    Sztuki Walki

    A ten olejek BenGay na co jest? Słyszałem kiedyś o olejku Bonzai lub Banzai który ułatwiał rozciąganie może to ten sam tylko źle nazwe napisałem?

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 12232 Data: 2004-04-09 13:51:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MMA - coś słaby na dole

    Post
    Sztuki Walki

    To aż tak strasznie z tą michą u Ciebie ? Byleby śmieci było jak najmniej, a przecież co do grama nie trzeba liczyć, tym bardziej w Twoim wieku ;-) A rozciągać go spróbowałeś ? Ćw. 11 z naszej książki ? Albo u mnie na sekcji było takie fajne rozciąganie, że klęczysz, opierasz łeb ciemieniem o podłogę, i nim rach-ciach na wszytskie strony (proszę [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 5680 Data: 2011-10-31 19:54:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wada postawy?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    rozciaganie dynamiczne przed treningiem, po statyczne. cwiczyc

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1542 Data: 2015-04-13 18:53:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy dla początkującego po przerwie

    Post
    Trening dla początkujących

    6 DZIENDOBRY - POCHYLAJ SIE TYLKO DO 45STOPNI, TRAKTUJ JAKO ROZCIAGANIE MIESNI Z TYLU UD ZESTAW B: 1 SKOKI DOSIEZNE: 1 SERIA 50 SKOKOW 2 WYCISKANIE NA BARY OD CZUBKA GLOWY SZEROKO 3 POLOWICZNE OSZUKANE PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC ("WYNOSZENIE SZTANGI"/HIGH PULL OD UD DO WYSOKOSCI GORNEGO BRZUCHA) 4 MARTWY CIAG 5 POMPKI NA PORECZACH Z CIEZAREM [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2401 Data: 2012-11-19 20:41:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • niop ja bym tak zrobił popróbuj w domu na "sucho" ja tak robie. Masz mozliwosc nagrania filmiku ze swoim atakiem? jesli tak to nagraj i mi podeslij albo wstaw na youtuba i podaj link wtedy bedziemy lepiej wiedziec w czym tkwi problem i jak temu zaradzic. Co do tego jak trenowac nabieg to poprostu musisz atakowac skoro nimacie zawiele [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 16036 Data: 2010-02-12 14:06:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ułożenie indywidualnego harmonogramu ćwiczeń

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    http://www.sfd.pl/SPIS_TEMAT%C3%93W_TRENING-t401012.html http://www.sfd.pl/%23%23%23%23%23%23_Najwa%C5%BCniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_%21%21%21%21%21_%23%23%23%23%23%23-t834427.html Tu masz odp. odnośnie mięśni czy rozgrzewki/rozciąganie. Co do kosza - jak znajdę coś do wkleję Ci tu ;-) A6W - odpuść. Lepiej brzuszki 'swojego pomysłu' albo ABS II. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1549 Data: 2012-05-09 20:46:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ułożenie indywidualnego harmonogramu ćwiczeń

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Rozciąganie - w domu/klubie Poczytaj powyższy art. Trzy - możesz ewentualnie zacząć trenować domatora aby troszkę nabrać siły. Cztery - ale wszystko w umiarze, masz dopiero 13 lat. Na wszystko jest czas.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1549 Data: 2012-05-09 21:42:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • spoko dzieki:))spróbuje moze pobawić się trochę w izometrykę z klatką moze to coś pomoze i oczywiscie rozciaganie:)0myslę zeby dziennik załozyć ale zastanawiam sie który dziłą bo korci mnie Fitrange ale nie wiem czy z jednym trenem CF tygodniowo sie tam nadaje:

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1106 Data: 2016-02-29 10:10:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja tylko siłownia 5x i rozciąganie. za***iście ze tyle cwiczysz!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze

    Odpowiedzi: 48 Ilość wyświetleń: 7703 Data: 2007-08-13 15:29:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Post
    Trening w domu

    Rozciąganie ekspandera za plecami, jest na klatkę... Wyrzucić 5. Zamienić 3 na dipsy, albo na pompki z nogami wyżej. Reszta ujdzie.

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 2963 Data: 2013-07-14 12:09:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Post
    Trening w domu

    Ok, czyli 1.(Nogi) Przysiady z wyskokiem 15x3s (nwm, dodac tu wspiecia na palce?) 2.(Plecy) Rozciaganie expandera z przodu(1sprezyna10x3s 3.(Klatka)Pompki z nogami wyzej10x3s 4.(Barki) Wyciskanie sztangielek10x2s 5.Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia10x2s 6.(Triceps).POMPKI W PODPORZE TYŁEM 10x2s 7(Biceps)Uginanie ramion z hantlami10x2s [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 2963 Data: 2013-07-14 12:44:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Post
    Trening w domu

    Uff po treningu8-)! Chyba bardzo z forma spadlem jak zaczelo mna trzasc w pompkach tak do konca nie moglo przestac >.< Wiec mysle odpuscic sobie te pompki iz: -robilem je nie technicznie-powod-za slaby jeszcze ;f -nie zrobilem ich do konca -trzesie mnie jak cholera-,- pompki w podporze tylem tez ostro przesadzilem chyba ;D ciezko było ale [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 2963 Data: 2013-07-15 15:04:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)