Też jestem jednak za opcją: ładować dzień wcześniej węgle po kontrolki. Następnym razem jednak pójdzie kasza/mąka gryczana/ryż brązowy bez białej mąki i cukru. Zobaczylibyście miny moich dzieciaków jak żarłem makaron? :-D Ciekawy wątek poruszył kiedyś chyba Evo, o faktycznej kaloryczności mieszanki węgle proste - tłuszcz. Prosta suma kaloryczności [...]
...jestem zdania że rozciąganie nie ma większzego wpływu na siłę.. chociaż czytałem kiedyś informację jako że rozciąganie statyczne przed ćwiczeniami siłowymi może wpływać negatywnie na siłę, dlatego polecane jest rozciąganie dynamiczne...
Dzień 5 DT / 1215kcal 110/70/55 Rozgrzewka na bieżni 10 minut http://i57.tinypic.com/2dt80ue.jpg Rozciąganie, pływanie, jacuzzi :D - Kolejnym raze zmniejsze ciężar przysiadu, nie byłam w stanie dociągnąć do 15x - Wyciskanie dość gładko, problemy przy końcowych powtórzeniach 2giej serii - Przyciąganie - kolejnym razem zacznę na rozgrzewce od [...]
Dzień 19 DT / 1600kcal B 116/ W 122/ T 72 15 minut rowerek http://i62.tinypic.com/2najhn4.jpg 20 minut rowerek rozciąganie, basen (krótsze są nieco teraz te teningi, woęc więcej czasu na aero zostaje :) Przysiad - Lekko progres, ale nie wiem czy znów nie bujałam się do przodu.. starałam się nie... Wyciskanie skos - Ostatnie powtórzenia już na [...]
Dzień 22 DT / 1800kcal B 120/ W 150/ T 80 Podsumowanie i wymiary - 3 tydzień Rowerek 10 minut http://i61.tinypic.com/k1t9ww.jpg Rowerek 15 minut, rozciąganie, basen. MC - delikutaśny progres, ale było ciężko utrzymać dobrą postawę Wyciskanie stojąc - Znów progres powiedzmy... ściąganie drążka - łapki drżały i uchwyt już puszczał, ostatnie 3 [...]
Będzie przydługo.. ______________________________________ Moje menu tygodniowe opierało się głównie na pieczonym schabie, pieczonej łopatce, jajkach, twarogu, kasza, mozarella, a po treningu quinoa z jabłkiem. Tak mniej więcej :-)) TYDZIEŃ 8 / Dzień 49 Poniedziałek 18.11. DNT MISKA dostarczono 1866 kcal b: 117 g (25%) ww: 46 g (10%) tł: 135 g [...]
Tak zbiorczo będzie, bo lekki niedoczas mam #-P Wczorajszy trening bez szału w progresie, ale dzień był ogólnie do D - co się przełożyło na siłownię. Do tego wysyp sezonowców i wszystkie orbi i bieżnie zajęte = interwałów brak #-P Za to czas interwałów poświęciłyśmy na porządne rozciąganie. W DNT - rozciąganie w domu również :-)) - niestety bez [...]
Na zagraniczych forach jakiś czas temu furorę robł Trening DoggCrapp. Jak go oceniacie i co o nim sądzicie i jego założeniach? Oraz o hardkorowym rozciąganiu mięśni w celu rozciągnięcia powięzi. Trudel zdecydował rozciągać powięź przez samo rozciąganie mięśni, w treningu FST-7 mamy rozciąganie powięzi przez maksymalna pompę. Którą metoda da lepsze [...]
Ja mogę powiedzieć tylko o swojej ewolucji w podejściu do tematu: Początek - najważniejszy jest trening Dojrzewanie - dobra rozgrzewka jest równie ważna jak trening Dojrzałość - rozgrzewka - trening - rozciąganie - schładzanie. I wszystko na temat. Nadświadomość - jeżeli musisz z czegoś zrezygnować, to odpuść trening. Zostaw rozgrzewkę i [...]
6 Kwiecień - 8km (4.07/km) - Rozgrzewka - 8x100m Uwagi: Pierwszy raz biegałem z kimś słabszym ode mnie Tempo niezłe, a w sumie miałem jeszcze duże rezerwy - 2 tygodnie temu po takim samym treningu padłem na nogi, a teraz rezerwy...mhhmm... - 4km (4:30/km) - Rozciąganie - 5x80m Podbieg + 5x30 wieloskoków - 4km (4:25/km) - Rozciąganie Uwagi: Cały [...]
4 Czerwiec - 2km - Rozgrzewka - 2x100m - 8x150m 1. 22,9s 2. 22,3s 3. 23,3s 4. 23.1s 5. 23,2s 6. 23,9s 7. 24,4s 8. 23,7s - Trucht - Rozciąganie Uwagi: Pierwszy raz w życiu 150m biegałem. Nie wiedziałem jakie ma być tempo więc ustaliłem że nie więcej niż 24s i nie szybciej niz 20s, ze względu na to że po piachu. Ale za to w kolcach... [...]
10 Czerwiec - Wolne Uwagi: Miałem robić rozruch bo miałem jechać na zawody ale nie miałem czym... 11 Czerwiec - 15km marszu... - 2km - Rozgrzewka - 5km ciągu na crossie (4:20 4:02 3:52 3:47 3:44) - 2x100m - 2km trocht Uwagi: Pół dnia mierzyłem sobie las na trening. I w końcu pierwszy ciąg na crossie(niby wolno w porównianu z ostatnimi, ale co tu [...]
MINI-OBÓZ 22.12.11 - 02.01.12 22 Grudzień - 5,5km - 5km ciągu (3:53/km) - 500m Uwagi: Miałem robić rozbieganie ale bardzo dobrze się czułem to ten ciąg postanowiłem zrobić. Czas nie odzwierciedla tego co pobiegłem, bo nawet 10-15s mniej by było jakby nie lód... Zmieniłem buty i faktycznie mniej było czuć okostną, ale jak skończyłem ból powrócił. [...]
Ohh dzisiaj ****owy dzień. Nalatałem i najeździłem się po mieście(już nie będę tłumaczył z jakich głupich powodów) i jeszcze mi tramwaje siadły. W dodatku nie wyspałem ale na popołudniowy trening poszedłem jak zwykle z wielką ochotą 22.05.2009 Rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne MC sumo 75/6,6 90/4,3 105/3,3,3,3,3 125/3,3 Suwnica sumo 50/6,6,6 [...]