Cześć. Planuję wejść na redukcję. Ćwiczę już trzy miesiące, teraz zaczynam czwarty. Reszta w ankiecie. DIETA: BF: ok. 25% dużo wody podskórnej na pewno TDEE: 2820 kcal planuję zacząć od 2500 kcal 155g białka 280g węgli 85g tłuszczy SUPLEMENTY: białko SFD (max 1 porcja dziennie) spalacz Olimp ThemroSpeed Extreme (zacznę od 1 kapsułki przed [...]
I dzień Mięśnie klatki piersiowej 1. Wyciskanie sztangi siedząc na ławce poziomej 4 serie progresja 12,10,8,6 2. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławce skośnej 4 serie progresja 12,10,8,8 3. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 4 serie 8-12 powt. stały ciężar Mięśnie dwugłowe ramion (bicepcy) 1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 3 [...]
Siema! Postanowiłem zaryzykować i się spytać o pomoc, zaryzykować bo różne wypowiedzi się trafiają, ale liczę na forumowych pomocnych Samarytaninów. Historia Ćwiczę na siłowni już rok, jednak utknąłem na programie 5x5 nie robiąc progresu, bo byłem na redukcji, jadłem po 2000-2200 kcal, biegi po 10km i nie wiadomo czemu (8-)) ale nie chudłem. Siła [...]
Cześć, na forum jestem już dość długo ale na siłowni niestety za krótko :) Mężczyzna 41 lat 178 cm/82,5 kg Kilka lat temu udało mi się zrobić redukcje z 95kg na 72 kg ale później zawirowania i wróciło po kilku latach z powrotem na 90 kg. W zeszłym roku ponowna próba zakończyła się kontuzją kolana ( zerwana łąkotka na szczęście udało się ją zszyć [...]
Witam Mialem złamana noge (3 i 4 kosc sródstopia) i przez lezenie w łóżku i jedzenie przy tv spaslem sie jak swinia. Mam 18 lat( 2 liceum)174cm wzrostu i wazylem po zdjeciu gipsu az 85 kg teraz waze 81kg gdyz od 2 tygodni stosuje sie do tego planu Lecz nie jetsem do konca przekonany co do jego poprawnego napisania, napsailem go po przeczytaniu [...]
Cześć wszystkim. Muszę się przyznać że kilka razy próbowałem wziąć się za siebie, jednak nigdy nie udało mi się osiągać tego co sobie postanowiłem. Zawsze znajdowałem sobie jakąś wymówkę, brak czasu, praca ,inne obowiązki albo przemęczenie. Po jakimś czasie wracałem do siedzenia i marnowania czasu przed telewizorem z piwem w ręku . Chociaż [...]
Wiek: 23 lata Waga: 80kg Staż: 1 rok Cel treningowy: Budowanie masy mięśniowej i poprawa wyniku w dipach Przeciwskazania zdrowotne: Nie robię MC ze względu na problemy z kręgosłupem lędźwiowym (Lumbalizacja) Aktualne wyniki: Płaska 100kg, Przysiad 100kg, Martwy 150kg, Dipy (80+60)kg, Podciąganie (80+50)kg Dotychczasowy trening: FBW Cześć, 2 [...]
Siema Panowie! Mam poważny problem od roku, związany ze wzrostem. Mam już 16 lat a tylko 162cm i gdzieś od roku już nie rosne. Moja starsza ma gdzieś 158cm a starszy 168cm. Niby powinienem go przerosnąć i być od niego wyższy, ale jakoś tak nie jest - a takby wychodziło z genetyki. A tak apropo genetyki. Moj kumpel z klasy ma 180cm, a jego brat [...]
[...] 4.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ-3 Serie 10.8.6 podnoszeń 5.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-3 Serie 10.8.6 podnoszeń 6.ROZCIĄGANIE GUM-3 Serie 10,8,6 7.POMPKI KLASYCZNE-3 Serie 7,6,5 Brzych: 1.6weidera Środa: Mięśnie Naramienne: [...]
Siema Panowie! Mam poważny problem od roku, związany ze wzrostem. Mam już 16 lat a tylko 162cm i gdzieś od roku już nie rosne. Moja starsza ma gdzieś 158cm a starszy 168cm. Niby powinienem go przerosnąć i być od niego wyższy, ale jakoś tak nie jest - a takby wychodziło z genetyki. A tak apropo genetyki. Moj kumpel z klasy ma 180cm, a jego brat [...]
Siema all! Mam poważny problem od roku, związany ze wzrostem. Mam już 16 lat a tylko 162cm i gdzieś od roku już nie rosne. Moja starsza ma gdzieś 158cm a starszy 168cm. Niby powinienem go przerosnąć i być od niego wyższy, ale jakoś tak nie jest - a takby wychodziło z genetyki. A tak apropo genetyki. Moj kumpel z klasy ma 180cm, a jego brat 160cm [...]
Witam dziewczyny:) Swoją przygodę z siłownią zaczęłam około pół roku temu, schudłam 8 kg i poprawiłam sylwetkę. Mimo, że często zmieniałam trening i próbowałam nowych rzeczy, efekty były widoczne. Obecnie od około miesiąca, nie ma żadnych... Dlatego może mogłybyście coś poradzić i wspomóc ;) Teraz oficjalna część:D Wiek :23 Waga :57-58 Wzrost [...]
witam mam próśbe o kilka rad i o opinie. Za pare tygodnie chce zacząć ćwiczyć w domu "wlke", od razu mówie że zdaje sobie sprawe z tego że przez trening w domu nie zrobie z siebie cudownego faightera Chciełem sdie dowiedzieć jak ciczyć, co ćwiczyć itd. mam do dyspozycjii worek treningowy, chciałem ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu + raz trening siłowy [...]
Witam wszystkich. Mam 23 lata i postanowilem wziac sie za poprawienie swojej sylwetki. Ulozylem sobie trening ale nie wiem czy jest to dobrze zrobione i chcialem sie zapytac kogos, kto juz siedzi w tym dluzszy czas czy jest OK. Moja waga to 60 kg przy wzroscie 170cm, mam kondycje duzo gram w pilke nozna i jezdze na rowerze choc nie wiem czy jest [...]
Witam. Chciał bym abyście pomogli mi w dobraniu odpowiedniego planu treningowego. Mam 17lat, ważę 74kg przy wzroście 184cm czyli nie za dużo. Niemiałem wcześniej styczności z siłownią, jedyne cwiczenia jakie wykonywałem to pompki brzuszki itp na treningu piłkarskim ;) Ćwiczyć chcę w domu, mam ławczke, sztangę, hantle i 40kg obciązenia (narazie mi [...]
WITAM KRÓTKO O MNIE: 19 lat - 187cm LUTY-KWIECIEŃ 2011 waga 80-72 Przygodę z siłownią zacząłem w lutym br, dzięki namowie kolegi. Moim celem było poprawienie siły i wyrzeźbienie, jakżeby inaczej 6-paka %-). Po 3-miesięcznej zabawie, udało mi się zrzucić parę kilo, uwydatnić mięśnie brzucha, a także poprawić siłę - 70kg na ławce, na początku były [...]
Witam, ogólnie pytanie jest związane z budową. Ważyłem dużo, schudłem(moje BMI jest dobre), ale pozostał tłuszcz : Brzuch/klatka/lekko twarz- bardzo mało, Całe nogi.... Mam do was pytanie związane z teorią. Jem zdrowo i dużo białka(na kości) Czy jeżeli chcę być przypakowany, ale bardziej atletycznie niżeli "strongmenowo"... Czy najpierw zrzucić [...]
Siema Panowie! Mam poważny problem od roku, związany ze wzrostem. Mam już 16 lat a tylko 162cm i gdzieś od roku już nie rosne. Moja starsza ma gdzieś 158cm a starszy 168cm. Niby powinienem go przerosnąć i być od niego wyższy, ale jakoś tak nie jest - a takby wychodziło z genetyki. A tak apropo genetyki. Moj kumpel z klasy ma 180cm, a jego brat [...]
Siema Panowie! Mam poważny problem od roku, związany ze wzrostem. Mam już 16 lat a tylko 162cm i gdzieś od roku już nie rosne. Moja starsza ma gdzieś 158cm a starszy 168cm. Niby powinienem go przerosnąć i być od niego wyższy, ale jakoś tak nie jest - a takby wychodziło z genetyki. A tak apropo genetyki. Moj kumpel z klasy ma 180cm, a jego brat [...]