SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Pomoc w treningu

    Temat
    Trening w domu

    Witam wszystkich. Od następnego tygodnia będę trenował w inny sposób niż do tej pory, więc mam nadzieję, że mi trochę pomożecie. Otóż, chcę połączyć trening domowy z siłownią(przez najbliższe 2-3 miesiące mam taką możliwość więc dlaczego nie wykorzystać?). Mój tygodniowy plan wygląda tak: Pon - Karate Wt - Karate, jak wracam to robię ABS II, no i [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2011-11-04 18:27:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Który zestaw wybrać?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć, chciałabym się doradzić który Waszym zdaniem zestaw ćwiczeń siłowych 'domatora' będzie bardziej efektywniejszy dla dziewczyny, która chce przybrać masy mięśniowej. Dodam, że posiadam hantle 2x po 10kg no i ten ekspander. Po treningu biegam 20-30 minut, więc cały trening zajmuje mi jakieś 1,5h. Do tej pory wykonywałam 3 serie - I seria 20 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 944 Data: 2016-02-25 09:19:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan 6-dniowy . Kilka pytan

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Na poczatek troche o mnie: 18 lat staz ok 2 lat z przerwa 3 miesieczna 82kg 185cm A oto moj plan( glównie skupilem sie na sile i rzezbie): Poniedziałek środa piątek brzuszki 2x50 brzuszki 30 z obciążeniem ławka prosta 3x rozpiętki 3x ławka skośna 3x unoszenie sztangielek 2x unoszenie sztangielek w oparciu o kolano2x modlitewnik 2x rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1995 Data: 2008-04-23 21:19:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan intensywnej terapii do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Proszę o ocenę i dodawanie własnych propozycji Chciałbym was prosić o pomoc w stworzeniu dobrego planu :) --- Dzień 1 Ranek – po południu ABS, ćwiczenia 8 minutowe. Rozciąganie ciała ok. 10 min, intensywne. Wieczor- noc (ok. 20:00 – 22:00) - Podciaganie na drążku chwytem maksymalnie szerokim (zewnętrznym): 2x 15 podciagniec dynamicznych 4x10 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1865 Data: 2014-09-17 22:33:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę siłowo co drugi dzień, ale teraz jako że mam mniej okazji do ruchu dorzucę dodatkowo cardio raz w tygodniu. Plan ułożyłam inspirując się tymi dostępnymi na necie. Jestem na redu, staż z treningiem siłowym ok. 2mce, więc na chwilę obecną uczę się formy, ale nie chcę ćwiczyć bezsensownie narażając się na kontuzje. Generalnie lubię po treningu [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1458 Data: 2019-11-13 16:03:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningu do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Ułożyłem sobie plan treningowy, proszę was o ewentualną poprawę i sugestie a także jakieś rady. Szczególnym prioritetem dla mnie jest klatka piersiowa, mięśnie brzucha i plecy. W tygodniu odbywam 4 treningi. W moim planie treningowym nie ma nóg ponieważ trenowałem piłkę nożną ok. 7 lat, nogi robię sporadycznie. w moim planie znajduję się [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1167 Data: 2008-03-30 18:36:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening siłowy plus funkcjonalny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam wszystkich. Obecnie ćwiczę treningiem zaproponowanym przez Knife TRENING POD SPORTY WALKI NA 3 DNI W TYGODNIU http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 , podszedł mi bardziej niż klasyczne FBW które ćwiczyłem przez ok. 6 miesięcy plus czuje się znacznie lepiej po nim. Traktuje go jako siłowy od wieczoru po ok 12 h przerwy dorzucam [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1269 Data: 2016-04-21 22:31:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Maksymalizacja przyrostów

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Jeżeli czujesz się osłabiony-nie trenuj. Należy nauczyć się odróżniać ogólne systemowe zmęczenie od zmęczenia poszczególnych grup mięsniowych. W życiu każdego regularnie trenującego kulturysty, który chce cos osiągnąć w tym sporcie, występują dni lepsze i gorsze. Bywamy czasami znużeni, słabi, zmęczeni, nie mamy zapału do ćwiczeń. Sa dni w [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3920 Data: 2005-11-08 20:32:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPLIT 4x

    Temat
    Trening dla początkujących

    WZROST – 172cm WAGA – 90kg WIEK – 26lat TRENING SIŁOWY – 4x TRENING KARDIO – 4x35minut Chcę trenować SPLITem 4x w tygodniu (od kilku tygodni machałem FBW), ogólnie mój trening jest raczej intuicyjny, tzn. staram się przetrenować każdy mięsień w tygodniu w każdej możliwej płaszczyźnie i w każdym możliwym ruchu, na pewno wiesz o co mi chodzi. Ale [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 814 Data: 2018-03-26 18:20:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, To mój pierwszy temat i post na forum SFD. Zarejestrowałem się tutaj, bo chciałbym z wami dzielić się tym jak ćwiczę i jakie są tego efekty. Ćwiczę już od około 5 miesięcy i z początku chodziłem na siłownie. Teraz robię to tylko w warunkach domowych i potrzebuje waszej oceny i porady czy robię tak jak powinno być. Motywacją do ćwiczeń była [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2934 Data: 2010-12-13 11:03:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena planu w domowych warunkach

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam proszę o ocenę poniższego planu treningowego, dopiero zaczynam przygodę z ćwiczeniami i jestem zielony w tych sprawach, moim celem jest masa, ważę 63 kg przy wzroście 173cm, chcę dobić do 75 kg. Napiszcie co o tym sądzicie czy opłaca się w ogóle to ćwiczyć, nie mam dostępu do profesjonalnego sprzętu, jedyne co posiadam to sztanga 20 kg, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 656 Data: 2013-04-15 11:23:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening - masa mięśniowa

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich. Od kilku dni borykam się z ułożeniem planu ćwiczeń do uzyskania masy mięśniowej. Mam 20 lat, Ćwiczenia: chodzę na siłownie 5 dni w tyg. Mam 188cm, Ważę 76kg. Szukałem , czytałem, wreszcie znalazłem takie o to coś :) Proszę !!! Doradźcie, bo jak narazie sam nie wiem co mam ćwiczyć. Poniedziałek Rozgrzewka 10-15 minut. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 965 Data: 2014-02-07 19:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • REGENERACJA

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Wrzucam swoj artykul napisany na potrzeby konkursu firmy Olimp... REGENERACJA Temat ‘regeneracja’ pomimo tego, że często pomijany przez większość ćwiczących, jest tematem na tyle obszernym, że streszczenie całości wiedzy w artykule jest zadaniem niemożliwym do wykonania. Dlatego też wychodząc naprzeciw warunkom stawianym przez pomysłodawców, [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-11-02 23:52:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • siła dynamiczna

    Temat
    Trening w domu

    A 1.rozgrzewka-nie trzeba tłumaczyć 2.rozciaganie dynamiczne-wymachy wszystkie 3.podciąganie na drążku nachwytem 4x max 4.renagade rows 10,8,6,4 5.martwy ciąg + podrzut +wycisk 10,8,6,4 6.przysiad+ćwierćskok(mały ciężar) 4x 10 7.wyciskanie sztangi na ławce płaskiej(jak najszybciej) 10,8,6,4 8.pompki na poreczach 2xmax+2x4 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2672 Data: 2012-11-12 15:01:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozgrzewka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dlaczego potrzebna jest rozgrzewka? Zawsze pierwszym punktem programu ćwiczeń jest rozgrzewka. Także zajęcia aerobiku czy innych ogólnorozwojowych ćwiczeń nie rozpoczynają się od elementów wymagających największego wysiłku najpierw trzeba się rozruszać. Kto uprawia regularnie sport na pewno zdaje sobie sprawę, że rozgrzewka to niezbędny element [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 7298 Data: 2005-06-27 12:44:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Medzio/dziennik/ TS RAW

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam! Tak jak w tytule trenuje Trojboj silowy klasyczny. Dziennik postanowilem zalozyc poniewaz na ostatnich MP w Pulawach mi nie poszlo nawet w polowie tak jak chcialem. Licze na to ze prowadzac dziennik ktos moze cos doradzic z bardziej doswiadczonych uzytkownikow forum. Troche o mnie trenuje ogolnie ponad 6 lat z czego w wiekszosci silowo. Z [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 7775 Data: 2013-03-19 21:17:42 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich. Zainspirowany innymi dziennikami postanowiłem także zrobić i swój. Będzie on dla mnie zarazem motywacją do dalszych ćwiczeń oraz uwidocznieniem moich postępów (mam nadzieję, że będą ), a może wkrótce także zmotywuje kogoś innego do pracy nad swoją sylwetką. W końcu w domu też można! :) Coś o sobie: Mam na imię Radek, urodziłem [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2331 Data: 2009-01-22 00:27:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • act do sprawdzenia

    Temat
    Trening w domu

    act dla mezczyzny 20 lat, wracajacy do sportu wszystkie cwiczenia wykonywane do zmeczenia. trening na 4 tyg. trening 3x w tygodniu lub co 2 dzien. aeroby tez co 2 dni albo 2-3x w tyg 1-2 tydzien - 2 obwody 3 tydzien - 3 obwody 4 tydzien - 4 obwody 1.Pompki płasko(dowolna z wersji)ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 607 Data: 2012-01-20 05:16:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 100 pompek?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Czy słyszeliście może o programie 100 pompek. Dla tych którze nie: Program treningowy 100 pompek Jeśli masz problem już przy 5-6 pompce, zacznij program od początku. Jeśli natomiast potrafisz już zrobić 30 pompek, zacznij trenować od tygodnia trzeciego. Podczas rozgrzewki zwróć szczególną uwagę na stawy barkowe, łokcie i nadgarstki. Gdy [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2964 Data: 2012-10-14 14:28:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o ocene planu

    Temat
    Inne dyscypliny

    oto mój plan który ma mnie przygotowac do biegu na 1000m i biegu zmiennego 10x10m prosze o ocene i rady: Dzień 1 czwartek Wytrzymałość 15min truchtu + rozciąganie + 2x100m luźno+ BPG 4 x150/150 +Rytmy 4x 200/200 + Rytmy 6x 100/100+ 150m luźno +5min truchtu Dzień2 piatek Siła biegowa: 10min truchtu + rozciąganie -skip A,B,C,N,wieloskok - każdy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1186 Data: 2007-07-16 17:57:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)