SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening koszykarsko-motoryczny

    Temat
    Inne dyscypliny

    Witam W wakacje zaczałem robić 3 treningi dziennie lecz nie wiem czy są one dobre i z odpowiednimi przerwami na regeneracje rozpisze trenign tu : 5.30 - 9.00 Trening motoryczny tj. pokolei -trening kondycij 10min -dynam. rozciaganie -skipy itd.itp. -drabinka -krok obronny -rozciaganie 11.20-14.00 Trening rzutowy oraz kozioł Wieczór Siła Taki [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1434 Data: 2014-07-22 19:26:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening do oceny-ważne

    Temat
    Trening w domu

    ułożyłem sobie trening i chciałbym żeby ktoś mi to ocenił codziennie lub co drugi dzień: 2serie rozciąganie ekspandera przed sobą 2serie rozciąganie ekspandera nad sobą seria pompek z szeroko rozstawionymi rękami seria pompek z wąsko rozstawionymi rękami czasami zamiast któregoś z tych rodzajów pąpek to pąpki z wysoko położonymi nogami seria [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1207 Data: 2008-05-04 17:19:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening domatora dla kobiety

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, czy taki plan domatora dla kobiety amatorki byłby dobry? Ułożyłem go pod sprzęt znajdujący się w domu. 1.unoszenie nóg leżac-m.brzucha 3x20 2.spinanie tułowia z nogami na krześle-m.brzucha 5x20 3.pompki 4x12 4.rozciąganie sprężyny z tyłu pleców 4x10 5.skłony tułowia z kijem od szczotki lub lekkim gryfem-m.proste grzbietu 3x12 6.rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1019 Data: 2013-01-26 21:54:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Capoeira "zwódź a sam nie daj się zwieść" Postanowiłem napisać o capo bo lubię te klimaty a przy okazji ktoś kto nie będzie nic wiedział dużo się dowie miłej lektury. Capoeira do dziś dokładnie nie jest określona ćwiczenie jej jest sposobem na dążenie do perfekcyjnej równowagi psychicznej, nabranie siły, poprawy kondycji, refleksu i gibkości [...]

    Odpowiedzi: 226 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-26 00:16:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening do oceny...

    Temat
    Trening w domu

    pompki płasko 4 serie po 20 powtórzeń pompki z głową w dół j.w. pompki ręce na krzesłach, nogi na łóżku j.w. rozciąganie ekspondera za plecami 3 serie po 15 powtórzeń pompki przy ścianie 2 serie po 20 powtórzeń rozciąganie ekspondera przed sobą 3 serii po 15 powtórzeń przysiady 4 serie po 20 powtórzeń brzuszki 8 serii po 20 powtórzeń podciąganie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 848 Data: 2008-08-24 20:59:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening ocencie

    Temat
    Trening w domu

    16:56:42 Poniedzialek tkd wtorek po szkole ok 16 (pompki 10 po 7 seri) potem o 17-18 worek 30 minut przed spaniem na brzuch podnoszenie nog(10 po 6 seri) Sroda tkd czwartek po szkole drazek (slabo mi idzie wiec tylko 4po 6seri szeroko nachwytem i szeroko podchwytem, brzuch (podnoszenie nog a potem rozciaganie przed spaniem 15 minut) piatek tkd [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 992 Data: 2009-05-10 17:14:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tłuszczu rzeźbienie mięśni,dieta.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] sztywnej formy i biegać możesz jak tylko chcesz, ważne, żeby trwało 3 minuty ciągłego poruszania. - Teraz 3 minuty pajacyków. Jeszcze 20 przysiadów i rozgrzewka zrobiona. 2. ROZCIĄGANIE - Wykrok nogą ugiętą w kolanie (kolano ugięte pod kątem prostym) stopa nogi prostej położona prostopadle do podłoża (poduszką stopy dotykamy podłogi). Trzymamy [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 4005 Data: 2012-05-25 14:54:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zasady Stymulacji Mięsni

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Bardzo fajnie napisane krótko i na temat. Zapraszam do rozmowy. ZASADY STYMULACJI MIĘŚNI 1. ROZCIAGANIE WLÓKIEN MIĘŚNIOWYCH PODCZAS KAŻDEGO POWTÓRZENIA. Podstawowym warunkiem stymulacji rozwoju mięśnia jest jego całkowite rozciągniecie na początku każdego powtórzenia. Jeśli skurcz mięśnia następuje po jego całkowitym rozciągnięciu, uruchomiony [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4795 Data: 2005-07-27 00:27:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zawody Pare pytan.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Otóż tak. Mam 17 lat i na przyszły wrzesień planuje zrobić debiut w kulturystyce. Otóż od sierpnia 2009 ćwiczę na siłowni ( dieta i suple dosyć poważnie) Cały czas ćwiczę na masę z którą nie mam problemu, wszystko w profilu jest w miarę aktualne z wyjątkiem zdjecia.Chce się dowiedzieć jaki okres rzeźbienia i definicji wykonać przed zawodami , będę [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1679 Data: 2010-05-26 23:16:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie co do diety na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam dietę na redukcje , mam już ja miesiąc i dobrze się czuje jedząc to , chciałbym się tylko zapytać czy idę w dobrą stronę czy jednak coś muszę zmienić jeszcze . Poniedziałek / Środa / Piątek - Siłownia i rozciąganie Wtorek / Czwartek / Sobota - bieganie / jazda rowerem lub aeroby i rozciąganie Do tego codziennie robię a6w 34dzień Po [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 933 Data: 2015-12-06 20:22:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ilość powtórzeń

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Cześć, mam takie pytanie: Czy spalę tkankę tłuszczową jeśli będę ćwiczył 4 razy w tygodniu 3 serie po 5-8 powtórzeń i przed treningiem na rozgrzewkę 10 min orbiteka, bez diety z ujemnym bilansem kalorycznym (bo i tak teraz nie mam zbyt dużej aktywności fizycznej i w moim przypadku wyjście z domu to i tak aktywności fizyczna) mam 15 lat, 175cm [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 556 Data: 2015-02-14 16:14:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FST-7 (Fascia Stretch Training 7)

    Temat
    Plany treningowe

    http://i.imgur.com/xw0QCTW.jpg FST-7 ( Fascia Stretch Training 7 ) system treningowy stworzony przez Hany-ego Rambod-a. Celem treningu jest wyeliminowanie ograniczenia powięziowego mięśni, co ma za zadanie umożliwić szybszy ich wzrost. Liczba 7 wzięła się od ilości serii, jakie musimy wykonać na koniec każdego treningu. Trening dedykowany jest [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 17304 Data: 2016-12-16 10:43:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że przeczytałem temat: "Zanim założysz nowy temat", jednak moja kwestia jest specyficzna, dla tego opisałem wszystko najdokładniej jak mogłem. Pragnę również podziękować wszystkim, którzy zechcą przeczytać ten tekst i jeszcze bardziej tym, którzy mi doradzą. Mam 22 lata, 186 cm wzrostu, 87-91 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2073 Data: 2011-04-01 11:11:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zasady stymulacji mięśni

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    NIE WIEDZIALEM CZY JUZ TAKI POST BYL ALE DALEM MOZE KOMUS SIE PRZYDA ART POCHODZI Z MUSCLE 1. ROZCIAGANIE WLÓKIEN MIĘŚNIOWYCH PODCZAS KAŻDEGO POWTÓRZENIA. Podstawowym warunkiem stymulacji rozwoju mięśnia jest jego całkowite rozciągniecie na początku każdego powtórzenia. Jeśli skurcz mięśnia następuje po jego całkowitym rozciągnięciu, uruchomiony [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1918 Data: 2005-08-25 23:09:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozciągacie się po treningu?????

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    witam. otóż moje pytanie brzmi czy rozciągacie się po treningu? jeśli tak to ile mniej więcej minut? gdzie moge znaleźć jak sie dobrze rozciągać (szukałem i nie znalazłem :( Słyszałem, że to redukuje zakwasy i zwiększa skuteczność treningu obojętnie czy robimy "masówke" czy rzeźbe. Jeśli ktoś zna sie na rzeczy mógłby pare porad napisać. Myśle, że [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 942 Data: 2007-09-09 13:23:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] CHORY1985 ROAD TO SIEDLCE 2017

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ! Kto kiedyś śledził moje poczynania ten mnie zna :),nick chory1985 - swego czasu robiłem kilka testów sponsorowanych i niesponsorowanych, ale było to chyba z 5-7 lat temu, od tamtej pory dużo się zmieniło, zbyt dużo pisania. Wtedy były to testy odżywek, teraz będzie to blog, który będzie poświecony głownie osobom początkującym jak i [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3313 Data: 2017-01-10 01:51:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening pod SW

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, proszę ocenić mój plan pod SW. Poniedziałek: Boks Wtorek: Crossfit (skakanka, pompki z klaśnięciem, pompki z podnoszeniem hantli, podrzut i rwanie sztangi, szybkie brzuszki, przysiady z wyskokiem, szybkie wspięcia na palce, szybkie boksowanie i kopanie w worek, każde ćwiczenie 1 minuta, przerwy między ćwiczeniami brak, 2 serie, przerwa [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 560 Data: 2013-03-16 17:40:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jeszcze raz ja ;)

    Temat
    Trec

    Jestem już gdzieś na 70 dni budowania jak najlepszej masy miesniowej. Ide jak na razie w dobrym kierunku. Moj typ budowy to endomorfik. Teraz zmienilem diete , bo jadlem z weglowodanow platki owsiane , makaron pelnoziarnisty oraz carbo. Teraz wyrzuciłem makaron , bo jakoś źle na mnie wpływał i dałem co innego. Dieta w dzień bez treningu różni się [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1230 Data: 2012-12-20 15:36:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból pod prawym kolanem.

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam. od ponad dwoch tygodni uprawiam stretching, kilka dni temu cos mnie zabolalo pod kolanem i teraz boli, jak sie schylam na prostej nodze itp, a przedewszystkim znacznie utrudnia mi rozciaganie, niemal przy kazdym cwiczeniu na rozciaganie grzbietu(co jest dla mnie priorytetem) odczuwam bol. Podejrzewam naciagniete sciegno, a co wy na to?? [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2139 Data: 2011-06-24 12:42:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Treningowy by SENIO5

    Temat
    Inne dyscypliny

    Witam Zakładam Moj Własny Dziennik ;] Otóż Gram W Piłkę Nożna Ogolnie Lubie Sport Cwicze Szybkosc By Byc Lepszym W Piłce Noznej Wiek:15 Lat Wzrost:167 cm Waga:51 Kg Staż:2 M-sce Suplementacja:Inozyna,Kreatyna,BCAA Czas na 60m: 10 sec Cel: na 60m: 9.1 sec Trening 29.06.11 Rozgrzewka Rozciaganie Skipy 10x A,B,C 25 m Sprint 10x 5m sprint 6x 10m [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1643 Data: 2011-06-29 15:11:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)