ankiety nie ma, bo nie zaczęłam od "jak schudnąć z brzucha" %-) trening no powiem, że klata skatowana, ale plecy i barki czują niedosyt. chyba też będę musiała rozglądnąć za inną siłownią, bo ta jest silnie wyprofilowana pod crossfit Dzień 1 1. wyciskanie na płaskiej 3x-8-12 30kgx10/30kgx7/30kgx8*raty 2. wiosło sztangielka w oparciu o ławkę [...]
Saida, przyjdzie czas na takie szaleństwa:-). przez grudzień chciałam nacieszyć się formą co do fałd, kompletnie nie mam wprawyno i bardzo możliwe, że za mocno ściskam fałdomierz. w tych miejscach można dodać 2 mm. co do miejsc, sugerowałam się tym linkiem http://calcoolator.pl/zawartosc_tkanki_tluszczowej_metoda_7pkt.html w dodatku mój tłuszcz [...]
jako, że mamy nowy rok, to ruszam z nowymi postanowieniami. pozostaje mi tylko życzyć wytrwałości w realizacji celów. a aktualny cel, to wyjście na scenę, wiadomo, im szybciej tym lepiej. tylko że chcę wyjść, jak będę zadowolona ze swojej sylwetki, bo straszenie żebrami niespecjalnie mnie rajcuje %-). tak więc, od wczoraj oficjalnie uderzam w [...]
Saida że tak powiem, nie sprzyjał mi ani czas, ani sprzęt ani przestrzeń. nawet go nie skończyłam Obliques po prostu nie mam tego nawyku i nie umiem go wyrobić. duże znaczenie ma tu fakt, że po prostu bezczelnie się garbię. chociaż i tak mniej niż kilka lat temu. chyba naprawię sobie "pajączka" i się w końcu nauczę. tylko że na zdjęciu raczej [...]
za mocno przejmujesz sie tym, że sa dwa dni nóg to dobrze reduckję robi sie "na nogach" więcej nie rozwiniesz ich na pewno trening zawsze można przemeblowac, a z zasady lepiej trzymac sie standartów, jak nic nie wskazuje na zmiene ich i 8 serii na partie miesni to starczy :-)) chyba nie do końca zrozumiałam ja tu masę robię }:-(. ok, to poskracam, [...]
jestem najlepszym przykładem osoby, która jak nie trenuje to wtedy zaczyna poważnie chorować. no generalnie nie jest dobrze, ściga mnie pech za pechem. jedyny trening jaki uskuteczniam to rozciąganie. w sumie to i dobrze, bo teraz moje treningi są mega długie i nie miałam czasu na dobry stretching. ale że teraz latam od lekarza i walczę ze [...]
27.06.17r. - Nogi - Wtorek - Przysiady z sztangą trzymaną z przodu 5x12-8 - Wykroki chodzone 4x8 na nogę - Martwy ciąg o prostych nogach 4x12-15 - Uginanie nóg z hantlą leżąc 4x12-10 Przysiady robione były z dluższymy przerwami żeby było wiecej powera, ale potem podkręciłem tempo bo czas gonił :D wykroki robione z przerwami około 30sek ( mega [...]
Hej nie jestem specem w dziedzie ale co nie co poczytałem a ze napisałaś wiec nie przejde obojętnie i tyle ile wiedzy nabyłem postaram się pomoc. Wpierw musisz odrobic zadanie domowe na wakacjach mianowice wchłonąc wiedze na tematej zdrowej redukcji Według mnie redukcja w twoim przypadku nie powinna byc rygorystyczna a lekka.Sama mówisz ze nie [...]
Czwartek 2.03.2017 Dieta: DOSTARCZONO 2 548,8 kcal B 196,5 g (30,8%); WW 204,9 g (32,2%); T 104,8 g (37,0%). Aktywnosc: DNT Regeneracja: Rytual saunowy, rozciaganie w basenie :) Zmieniony przez - kris4real w dniu 2017-03-02 21:28:23
u mnie MASZ ! sadysta zaleca unoszenie talerza nad glowe , 10kg x100 , czy rozciaganie gumy przed soba tez w takiej ilosci a tak im wiecej kumam z jego książek moje podejscie do treningu ciut zaczyna sie zmieniac :-D
Faktycznie są braki w moich ćwiczeniach. Rozciąganie przedłuże do 7 minut i dam na koniec. Pajacyki już wywaliłam z końcówki. Natomiast na początku będę stosowała rozgrzewkę wg treningu dla początkujących. I jeszcze kwestia jakiś ćwiczeń na plecy. Nie mam drążka, co prawda wcześniej ćwiczyłam na nim, ale na razie nie mam jak. Mogą być wybrane [...]
MOżesz jak najbardziej rowerek w dni nietreningowe jak masz czas ale nei przesadzaj na początek z ilościa bo pózniej nie będzi ez czego dodawać No widać że nei dałas wszytskiego po powtórzeniach, ale tak wdrażasz sie Na podwijanie ogona spróbuj szerzy rozstaw nóg, rozciaganie pośladków i dwójek, ćwicz HIM i HAM z posta dla połamańców (znajdziesz w [...]
DZIEŃ 12. 20.12.14 Trening /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/adf13e538b7c479a9bd7573729c00ab8.jpg + rozgrzewka standardowa, w tym 10 minut orbitrek + aero 20 min., HIM, HAM, rozciąganie, ćwiczenia od Obli Komentarz: A. Konieczny będzie filmik, który nakręcę, jak będę już w domu (tam mam dużo obciążenia, mogę rzucać żelastwem), dlatego, że odnoszę [...]
Wracam po świętach. ;-) Nie liczyłam miski, liczę od dzisiaj, ze słodkości zjadłam tylko kilka małych pierniczków i makówki śląskie (kooocham!), a ogólnie starałam się polować na ryby. Wstawiam trening z wczoraj: 26.12.14 /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/0cd10c7fa4594656a19851a3a1c6b462.png + HIM, HAM, ćwiczenia od Obli + aero 20 minut *Ćwiczenia [...]
DZIEŃ 20. 29.12.14 DNT + HIM, HAM, rozciąganie, ćwiczenia od Obli Miska będzie później ;-) Pomiary Chyba się kręcę w kółko trochę. %-) /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/6809fcb9c2b14aa195fe67f259198a79.png A w tabelce błąd, talia +1 rzecz jasna. :-) Zmieniony przez - ajajze w dniu 2014-12-29 09:44:37