od pazdziernika wracam na siłownie a od listopada robie 6 treningow na siłowni w tygodniu Z muay thai sobie wszystko dogram bo wchodzę na sale rozgrszewam sie a pozniej tarcze z trenerem, rozciaganie i do domu krótko a intensywnie.
Box squat na odwróconym krześle. 3 serie do upadku mięśniowego :-D Z ciężarem ciała (niekoniecznie swojego...) zakończone bardzo przyjemnymi doznaniami }:-( Można to potraktować jako rozciąganie po treningu....
Mam prośbe do wwwaldka i knifa. Teraz nie mam funduszy, żeby odwiedzić prywatnie lekarza sportowego. Bardzo prosze napiszcie mi jakie sa zalecenia przy takich kontuzjach. Wiem, że musze sobie dac spokuj z trenigami na 2 miechy i zapisac sie na basen. Ale mam pytanie czy w ogole nie moge sie rozciągać? Chodzi mi o rozciaganie statyczne miesni ktore [...]
No... nadrobiłam %-) Dziecka z basena przywiosłam, odstawiłam do szkoly, kawa na stół. Ja mam 5 kotów i 2 dzieci do obróbki i męża który ciagle w pracy w domowe sprawy się nie włącza. Cwicze w domu ale i tak musze mieć na to ok 2.5h Rozstawić sprzęta, rozgrzewka, trening, rozciąganie, sprzątanie. Oprócz tego to ciągle przy garach stoje, dużo sama [...]
06.06.2014r. Trening: Interwały + aero Rozgrzewka 8 powtórzeń : 10-15 sekund sprint pod górkę, powrót z górki truchtem 1 minuta marszu około 1.5-2km bieg wolnym tempem Rozciąganie Uwagi: Pierwszy mój trening interwałowy od 2 tygodni. Stwierdziłem że jest konieczny bo waga stoi w miejscu. Z racji tego że biegłem pod górkę to dawało ładnie w kość. [...]
na wysokości pępka jest 75 a było 83 :) weź mnie nie załamuj błagam... myślałem że 79 do jakich chce zejść to już nie jest źle :'-( 08.06.2014r Trening: Klatka + triceps + brzuch Rozgrzewka Dipsy klatkowe 1 seria rozgrzewkowa + 4 docelowe Wyciskanie hantlami na skosie dodatnim 1 seria rozgrzewkowa + 4 serie docelowe Rozpiętki na ławce płaskiej 4 [...]
09.06.2014r. trening: Interwały Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie ile tego dziś zrobiłem... było około 6-8 interwałków, rozgrzewka, poźniej chłodzenie, rozciąganie więc troszki się poruszałem, ale bez szału. Już na rozgrzewce czułem że z siłami cienko, a jeszcze w dodatku biegałem w pełnym słońcu... Dieta: Kiełbasa rzecz jasna domowa, [...]
Musisz poznac swoj organizm, bo moze faktycznie za duzo kalori, choc na mnie taka ilosc dziala dobrze choc nie waze 100kg ale to kwestia poznania organizmu (ja nie mam tendencji do zatłuszczania sie), pozatym moje treningi sa wiele intensywniejsze. Co do tego co pisales ze nie mozesz zrobic act bo sa za krutkie przerwy to jakas padaka, jak to nie [...]
Witam :D Dzisiaj w ramach treningu 20-minutowy HIIT i rozciąganie. Miska z dzisiaj. Po treningu była jeszcze reszta wczorajszego obiadu - 222 kcal B - 22g W - 21g i T - 6 g Razem - 1856 kcal B - 135 g W - 218 g T - 49g Najchętniej zostałabym z tą kalorycznością, wychodząc ewentualnie nieco ponad 1800 kcal. Moim zdaniem to odpowiedni pułap na [...]
co 2gi dzien robie Callanetics ale po treningu bezposrednio chyba powinnam sie rozciągnąć, nie? ja po treningu robię takie standardowe rozciąganie. Na drabinkach trochę itp. W poście dla połamańcow sa linki do filmików rozciągających.
Tak aga, jestem tu od marca i dochodzę do wniosku że rozciąganie jakie robiłam do tej pory jest niewystarczające szczególnie że mam nadzieję na progres skoro ten cykl ćwiczeń zaczęłam na siłowni i mam do dyspozycji większe obciążenia niż do tej pory.
Ja mam takie zajęcia z jogi 3 razy w tygodniu późnym wieczorem przeznaczone do przygotowania do snu. I powiem szczerze, że są strasznie nudne - ale rozciąganie w tej formie pomaga mi spać i nawet więcej udaje mi się przespać zanim ręka od nowa zaczyna boleć.
Środa 11.09.2013 DT Rozgrzewka 8 minut Bieganie 30minut Rozciąganie 5 minut ODCZUCIA- Bardzo fajnie sie biegało bez zadnego bolu, kolejny trening zaliczony , a w następnym tygodniu dodaje 5 intarwałow 15/45 to tak na początek :) , niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia swojego tempa ani ilosc kilometrów zrobionych.Jutro natomiast siłownie , [...]
01.10.2013 DT Bieganie Rozgrzewka 5 minut Bieg 00:35:38 minut Rozciąganie 5 minut ODCZUCIA- Bardzo fajnie sie biegało , pogoda dopisała wiec trzeba korzystac puki jeszcze jest , z tygodnia na tydzien coraz dłuzsze biegi bo co tydzien o 3 minuty wiecej daje , natomiast dzisiaj juz czułem , bo po bieganiu leciało ze mnie jam z dzika , kolejny [...]