5/14 Jakieś choróbsko mnie bierze, więc nie poszaleję z ćwiczeniami, ale zrobiłam sobie to rozciąganie z klockiem pod krzyżem i faaaajne, ale też wyszły straszne braki w rozciągnięciu. Dla odmiany tym razem faktycznie zrobiłam dwa razy mostek, ale nie widzę za bardzo postępów. Nogi bardziej wyprostowane, ale to jest kwestia przesunięcia ich [...]
Kebula 11/14. Brawo Paatik! Jest progrès ! Wiadomo, że po 14 dniach nie zrobimy łuku jak gimnastyczki, ale samo to, że robisz że stania to też progres. U mnie ostatnio bardzo lekko (samo rozciąganie i mobilizacja przy okazji, bo ciągle mi się dni rozjeżdżają :(
Saida ostatnio szału nie było co do ilości,jak mam stresy to żołądek zawiązany na supeł,a wszystko w gardle rośnie. Ogolnie czysto ,rozkład ok 130/60/100. Marnie bo marnie ale tak jak mówię - sytuacje towarzyszące nie sprzyjają wciąganiu@@-) Ale postanowiłam,że muszę sie ogarnąć, cykl na siłę to siła z czegoś być musi,bo powietrzem żyć się nie [...]
To leczenie wyglada w ten sposob ze rozciaga sie pasno biodrowo-piszczelowe oraz mobilizuje sie staw biodrowy poniewaz pasmo biodrowo-piszczelowe zachacza o kretarz wiekszy i dlatego przeskakuje. http://www.youtube.com/watch?v=5RC7VH3bEB4 tu masz cwiczenie na rozciaganie pasma
Czikita - to rób mini podsumowanie po pierwszych 3 msc! :-) Trochę motywacji się przyda. Cruella - ja tam zielona jestem, ale mi to pomaga (marszobieg) i jeszcze porządne rozciąganie w DNT - tak z pół godziny albo i więcej - i zakwasy znikają.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
rozciągaj, ale bez przesady. Lepiej robić np. cardio w kilku seriach i pomiędzy seriami się rozciągać dynamicznie, a na koniec statycznie. Organizm przy treningu siłowym może rozciąganie potraktować jako część dalszą treningu, bo przy rozciąganiu mięśni napinasz mięsnie antagoniczne
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Cześć, pytanie następujące : czy przysiady z własnym ciężarem i rozciąganie, wszystko robione zaraz przed snem, pobudzą dodatkowo wyrzut hormonu wzrostu? Rośnie się w nocy więc wydaje mi się że to dużo da, co sądzicie?
Po interere, 2,5km rozgrzewa 12x 40m sprint/marsz i cooldown tylko marsz, kondycyjnie dałbym radę na więcej interwałów ale dwójka prawa się nadwyrężyła, zapewne przez moja technike na sprintach, rozciąganie + zimny okład i miejmy nadzieje że do jutra sie zregeneruje ;-) A i teraz obowiązkowo aero 35min po treningu i zjazd kcal do 2100 [...]
Wczoraj DT piątki plan A elegancko siadło baterie naładowane. Dzisiaj dzien LC + abs2,rozciąganie /SFD/Images/2015/8/5/60906128bf6f4f0a8982331d7916752c.jpg /SFD/Images/2015/8/5/d417edf2260e4ee8b84ecdc022e78949.jpg Zmieniony przez - gładkizab w dniu 2015-08-05 13:23:49
PRZMK - co do diety to jedyne jak byłem na końcówce redukcji, na LC, dorzuciłbym więcej białka tak do 3g/kg masy ciała i robił na zmianę ładowania co tydzień tłuszczem i węglem, tak żeby wychodziło co tydzień więcej żarła dla psychy. Co do treningu - od początku rozciąganie. Miałem zrobić podsumowanie redukcji - brakło chęci, chce nadrobić to [...]
DNT // LowCarb orbitrek 5min + rozciąganie statyczne suple: arginina 5g, magnez+vitamin complex, gaba 1,5g ostatki choroby, jakieś smarki i tym podobne. Jutro mam nadzieje moc mnie nie będzie opuszczała na treningu + wracam do pracy po 5 dniach laby. Ogień! /SFD/Images/2015/11/15/8e9f123c148b41a69e33c04adc2944f5.jpg