SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Metoda Olivier Lafay

    Post
    Trening w domu

    Ty robisz rozciąganie przed treningiem :D?

    Odpowiedzi: 136 Ilość wyświetleń: 10549 Data: 2011-08-23 22:32:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Metoda Olivier Lafay

    Post
    Trening w domu

    Rozgrzewka trening i rozciąganie to około 90 min a przepona +10 :)

    Odpowiedzi: 136 Ilość wyświetleń: 10549 Data: 2011-08-25 17:28:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Metoda Olivier Lafay

    Post
    Trening w domu

    z jakiego względu, ja przez 2 sesje treningowe bez żadnej 'rzeczy' normalnie się rozciągałem. Z tego względu, że mogę po prostu nie mieć siły na rozciąganie?

    Odpowiedzi: 136 Ilość wyświetleń: 10549 Data: 2011-08-26 18:57:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ĆWICZĄCA OD MIESIĄCA CHCE REDUKOWAĆ

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jeszcze zrezygnowałbym z treningu siłowego ponieważ chcesz redukowac tkanke tłuszczową a najlepsze są do tego aeroby i tak 5 min rozgrzewka-rozciąganie mięśni klatki ramion i nóg i dalej 30 min orbitrek jeśli masz już kondycje to z prędkością 10.km/h zwiekszając do 12 i z czasem wyższej jak się zmęczysz albo tętno będzie za wysokie odpoczynek [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3306 Data: 2011-09-10 10:48:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mala chce byc fit.

    Post
    Ladies SFD

    Troche sie mecze z dojadaniem, bo mam jesc co 3 godizny w bardzo malych porcjach (zalecenia lekarza po poniedzialkowej wizycie w A&E). Natomiast dotarlam dzisiaj wkoncu na trening w klubie. Trener mi sie kazal 'rozgrzac' wiec robilam wyciskanie na lawce do 42kg, przysiady do 60kg i martwy ciag do 85kg. Troche overhead squats, i miesni brzucha plus [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 3905 Data: 2014-03-26 22:31:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu

    Post
    Trening dla początkujących

    Trochę poprawiłem. Nie wiem co jeszcze dodać a co usunąć. Oto poprawiony plan Wyciskanie ciężaru na siedząco 5x10 podciąganie ciężaru nogami w leżeniu na brzuchu (chvj wi jak to się zwie) 5x10 Podciąganie ciężaru na siedząco (do wyprostowanych nóg) 5x10 Przysiady z ciężarem 5x10 wspięcia na palce z ciężarem 5x10 wyciskanie hantelków /sztangi [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 900 Data: 2010-02-28 20:24:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja ci napisze jak wygląda mój program: poniedziałek - siła biegowa wtorek - siła statyczna środa - szybkość ogólna czwartek - siła dynamiczna piątek - wytrzymałość sobota - technika niedziela - rozciąganie(1 godzina porządnego rozciągania) nie będe ci rozpisywał tego planu dokładnie ponieważ nie polecam go osąbą dopiero zaczynającym ćwiczyć [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 5538 Data: 2006-12-17 21:15:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aro400 - metoda lafaya, dziennik

    Post
    Trening w domu

    Sorry za post pod postem ale mam jeszcze pytanie przed następnym treningiem, jeśli będę robić rozciąganie w dni nietreningowe to po treningu robić jakieś krótkie 5-10min czy nie muszę?

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2962 Data: 2012-08-04 18:15:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aro400 - metoda lafaya, dziennik

    Post
    Trening w domu

    Rozciąganie, to taki darmowy wspomagacz. Nie unikaj go. Najlepiej robić, je na rozgrzanych mięśniach. Czyli po treningu siłowym, lub po treningu aerobowym i po ogólnej rozgrzewce. Ciekawe tylko czy znajdzie się ktoś taki, kto pokręci aero, a potem się jeszcze dodatkowo rozgrzeje, tylko po to żeby się rozciągnąć. Ehh... te moje fantazje ;p [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2962 Data: 2012-08-05 04:07:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    aha a masz jakiś pomysł jak to podbić?? Co moge dodać gdzie jak? W skrócie wracam z pracy godzina 17.10-30 i zaczynam od razu trening. potem dopiero posiłek (obiad). Łap juz pierwszego sogacza bo już mi dużo pomogłeś. :-D PS zapomniałem dodać że do tej całej mojej diety redukcyjnej zakupiłem też dla zdrowia [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 4409 Data: 2012-06-26 19:33:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan - maSSSa

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Ciupelek MC 5x5 + jedna seria co tydzien, po dojściu do 10s progres o 5 kg i 5x5 odnowa i tak w kółko. Drążek wąski podchwyt 6px5s ( pełny ruch , pierwszy trening luźno , potem z ciężarem ) Modlitewnik lub coś na bic+ramienny regresja 8/10/12 i przedramie , rozciaganie i siła(wytrzymałość) chwytu na drązku i duperele. Tył barków i kaptur z [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 6629 Data: 2008-10-01 20:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile mieśnie lubią powtórzeń ??

    Post
    Trening dla początkujących

    1.rozgrzewka całe ciała, nie rozgrzewasz tylko tych partii ktore beda pracowały, rozciaganie dynamiczne . 2.metoda 5x5 jeszcze nie jest dla ciebie, jak ciut poprawisz wyniki siłowe bedziesz mógł, sobie sprobowac reszta tak jak jest napisane, pytaj czego nie rozumiesz??

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 5770 Data: 2011-06-18 12:56:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciąganie po siłowni?

    Post
    Sztuki Walki

    wiadomo, że to nie ma być jakieś rozciąganie na chama tylko stretching:D

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2335 Data: 2011-11-12 17:35:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciąganie po siłowni?

    Post
    Sztuki Walki

    jeśl chodzi o take rozciąganie, to nie mam zielonego pojęcia, chcałbym pomóc, ale jestem bokserem i rozciągnięcie, aż w takim stopniu nie jest mi potrzebne, nie jestem w tym temacie zorientowany więc nie będe lał wody bez jakiej kolwiek wartości, która może zaszkodzić :D

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2335 Data: 2011-11-13 16:33:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ANKIETA ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: shiruetto WIEK: już prawie 22 lata :-D NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: obecnie 13 miesięcy, ale w gimnazjum i liceum też miałam takie dłuższe epizody chodzenia na siłownię ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 65kg WZROST: 167cm OBWÓD RAMION: [...]

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 5620 Data: 2019-12-26 19:35:17 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Powrót na siłownię

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Rozpiętki może potraktować bardziej jak rozciąganie piersiowego niż "właściwe" ćwiczenie? Wlasnie nie. To swietne cwiczenie na rozwoj miesni piersiowych. Od rozciagania masz lekki stretching po treningu.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1034 Data: 2010-05-14 19:23:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Actimelek Kenny

    Post
    Trening w domu

    Trenuję trenuję ;d Po MMA - trochę mnie dziś z trickami przywaliło na tym mma a miałem też zakwasy po wczorajszym biednym treningu. Jutro jakieś większe rozciąganie i git. Dzisiaj na mma ćwiczyliśmy wyjścia z balachy i wejście w nogi. Trochę się skompromitowałem bo na początku nie umiałem zapiać klamrę po uchwyceniu balachy przeciwnika ale co. [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 3874 Data: 2012-02-07 22:17:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czyli na razie zdjęcie + rozciąganie i wcinanie galaretki, a jak sie po pół roku - roku nie poprawi to zabieg? mała się właśnie dostała do klasy sportowej (gim art), mam nadzieję, że jednak najpierw przyjmą ją do zerówki, chociaż jest 5 osób na miejsce. Jak klasa sportowa, to pewnie od września trzaba będzie zwracać uwagę, czy niczego jej nie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1380 Data: 2012-03-23 10:39:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z zakwasami...

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Witam! Jeżeli chodzi o ból mięśni to jest on standardem u osób początkujących.Czy jest to niepokojące?Negatywne?Ból który odczuwamy w mięśniach jest spowodowany uszkodzeniami włókien mięśniowych na skutek ciężkiego treningu.Przy tym powstają mikrouszkodzenia które szybko poddają się regeneracji.I tutaj pozytywny aspekt tego zjawiska-nie tylko [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2057 Data: 2009-11-19 17:48:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NoworoczneBodyRevolution<<<

    Post
    Ladies SFD

    ok, machnę nowe fotki i jutro dodam.. a co do mojej wady, chodze regularnie na wizyty kontrolne do ortopedy. Jakiś czas temu chodziłam na zabiegi rehabilitacyjne a teraz lekarz zalecił mi ćwiczenie kręgosłupa ( biganie, pływanie, rozciąganie itp.), przy czym nie mogę ćwiczyć z dużymi obciążeniami. Poprawione posiłki również wrzucę.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1013 Data: 2014-01-10 23:01:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)