super swietnie trzymaj tak dalej......... pokaz swoj trening brzucha ja osobiscie mam taki Tu dieta mozesz wykonac 5000 sklonow i 10000 unoszen nog ale jesli zle sie odzywiasz jesz za duzo bedziesz mial waarstwe tluszczu nad miesniami brzucha cwiczenia na miesnie brzucha wzmacniaja je i rzezbia .Dzieki systematycznym treningom brzucha rozwiniesz [...]
[...] leżenie na prawym boku, lewa noga przełożona nad prawą, tak aby stopa znajdowała się na wysokości 1/3 uda od dołu i unoszenie prawej, wyprostowanej nogi (i druga strona) + ROZCIĄGANIE Z piłką wyglądałoby to następująco: 1. Przysiady 2. Wykroki 3. Unoszenie bioder w leżeniu na plecach z nogami na piłce 4. Martwy robak z piłką 5. Superman na [...]
30.04.2018 Samopoczucie: TŻ przemasował mi plecy i było lepiej. Już jest podobnie jak rano. Jak nie przejdzie do piątku to zapisuję się do rehabilitanta na cito. Czy ktoś jest zdziwiony, że z liczenia nic nie wyszło ? @@-) I miałam gastrofazę. Taką mega, mega. A potem był rower. Śniadanie: kasza jaglana z bananem i nasionami słonecznika Drobne [...]
04.05.2018 DZIEŃ DUMY 8-) Trzeba się doceniać Śniadanie: makaron z kalafiorem, zielonym groszkiem i ogórkiem kiszonym z dodatkiem oleju II: jabłuszko Ironing przez 3 godziny %-) Obiad: risotto z kurczakiem, marchewką, groszkiem, kukurydzą, porem, cebulą z dużą dawką curry Rower 5,9 km (36 minut - czasami szłam, bo były odcinki przejść dla [...]
Powiem więcej, na pewno źle robię. Mam zrypany bark w sensie ruchomości (ale overheada zrobię, problem pojawia się przy nacisku na niego), a przy tym mam mega słabe tricepsy. Dlatego jest lepiej niż na początku, ale dalej nie zrobię do końca poprawnie. Schodzę w dół ile mogę, ale najczęściej nie jest to na tyle, żeby poczuć to co trzeba. Plan [...]
Hejo! Była tragiczna micha i siłka, ale od początku. Od soboty czuję się jak wrak samej siebie. Bóle głowy, zmęczenie, znużenie, osłabienie... cały czas śpię albo ziewam. Na początku zrzuciłam na sobotnie badanie i wyrzut insuliny, ale teraz to chyba jednak pogoda i ciśnienie mi robią taką krzywdę. Od dwóch dni biorę metforminę w dawce [...]
Niedziela 15.02.2015 DT Micha: Płyny: woda, woda z cytryną, kawa z mlekiem Warzywa: kapusta kiszona, brokuły, przecier pomidorowy +żelatyna, tran, drożdże, wit. E, /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/4f837c236e68405cbfcaf22c9a9a6bd5.png Trening Rozgrzewka: orbi 5min., A 10x25kg, B1 10x15kg TRENING NR 1 by Obliques Trening A. 3 serie po 10 powtórzeń [...]
[...] • olej z wiesiołka • ashwagandha, B complex, magnez • wapno, wit C • omega 3,6 & 9 DODATKOWA AKTYWNOŚĆ • SEN 5h 57min • KROKI 9,445 • SPACER • ROLOWANIE (WAŁEK + PIŁECZKA), ROZCIĄGANIE Męczą mnie masakryczne zakwasy, dwójek od niedzieli (wyszły z 24h opóźnieniem) i praktycznie całej góry. Małżon był tak dobry, że mnie wymasował i natarł maścią [...]
[...] %-) %-) %-) POSIŁKI DNT 2,075kal, posiłki czyste jak łza, gęste odżywczo, idealnie w bilansie :-) AKTYWNOŚĆ • SEN 7h 57min • KROKI 7,415 • SPACER • CARDIO- 40min (rower) • ROZCIĄGANIE Dziś wpadła mała wycieczka, pojechaliśmy obejść jezioro wkoło ;-) Maszerowaliśmy raptem 40min a pogoda w tym czasie szalała- silne słońce na przemian z burzowymi [...]
24/09/2020 Dobra, jestem u siebie, czas się wygadać @@-) Podsumowania poprzedniego tygodnia nie zrobiłam, bo wpadło tylko 1 porządne rozciąganie plus 2 siłowe i po 10/20 min kardio po każdym z nich... 3ci siłowy odpuściłam z premedytacją, bo zostawałam sama na weekend z synkiem, także czułam, że będzie mnie próbował wykończyć fizycznie %-) I się [...]
Jak wygląda Twój trening siłowy? Z tego co pamiętam miałaś przerwę w ćwiczeniach, do tego teraz ciężki okres w życiu, więc może być po prostu za ciężko. Trening to też stres dla organizmu, jak będzie kiepsko z regeneracją, jedzeniem, snem, zdrowiem itp. to żadnego pożytku nie przyniesie. Może lepiej postawić na spokojny rozruch, tak żeby się tylko [...]
Julietta - a propos tego szpagatu. Każde rozciąganie pomoze, żadne nie zaszkodzi, jesli bedziesz czuła co robisz i pozwolisz na lekkie pociągniecie, a nie ból. Naucz się wytrzymywać w niekomfortowej pozycji, biorąc głęboki oddech, tolerując ze noga drga etc. Poczekaj aż przejdzie pierwszy wielki dyskomfort i próbuj dalej przejść - taki cykl w [...]
Przy czym musisz się liczyć z tym, że jednoczesne intensywne treningi siłowe i rozciąganie spowalnia to drugie. Jak masz zbyt zmęczone nogi to nie ma sensu ich rozciągać, bo to tylko spowoduje silniejsze spięcie. Wtedy lepiej zrobić jakieś rolowanie, a z rozciąganiem poczekać. Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-11-09 12:46:29
ŚRODA 11/11/2020 Właśnie zauważyłam, że jestem miesiąc do tyłu z datą |-) Mamy Listopad @@-) MISKA - DNT 2,075kcal w końcu idealnie :-) DODATKOWA AKTYWNOŚĆ - cardio: 20 min - rozciąganie dołów po mojemu - próba rozciągania wg filmików splitowych (Krychy i Paatik) - pierwsze ever podejście do szpagatu - do zimii pół metra i przednia noga nie do [...]
PIĄTEK 13/11/2020 3ci dzień wolnego, a ja paradoksalnie ani bardziej wyspana, ani odstresowana :-O Do tego ekscytacja nową górną łazienką i nowymi sypialniami zamienia się powoli w agresor, mąż dojechany fizycznie, bo robi po pracy, a mnie wkurza coraz bardziej bałagan, remontowy bród, rzeczy nie na swoich miejscach i wszechobecny pył @-) @-) @-) [...]
ŚRODA 18/11/2020 Dzień w biegu i mnóstwo stresu |-O MISKA - DT 2,400kcal TRENING - mobilizacja, rozgrzewka plus serie rozgrzewkowe - część właściwa (3 serie): 1. przysiad szeroko/smith KLATKA 2. rdl 3. hip thrust 4. uginanie podudzi siedząc 5a. wypychanie nóg w górę - NIE BYŁO 5b. lifty do boku - NIE BYŁO - przysiady znów robiłam w klatce, bo na [...]
co do planu j/Janu pierwsza sprawwa to obciążniki na kostkach- w żabkach, zeskokach z podwyższenia i kangoroo hoops(jeśli wiem o co chodzi) nie wnoszą nic. obciążają tylko kolana, a wcale nie powodują, że mięśnie wykonują większą pracę, ponieważ są na kostkach, a 'tworzenie' wyskoku trwa do momentu gdy odrywasz się od ziemi(od tego momentu [...]