Ale też nie staraj się myśleć "ja chudnę" "ja chudnę", w wielu przypadkach udowodniono, że takie myślenie też ma wpływ. Trzeba pozytywnie, że "będzie jak ja chcę". A co wiedzieć o zaczynaniu biegania. Można by wiele :) I w sumie nie wiadomo ile wiesz a ile nie... Ale na pewno to, że przed biegiem ważna rozgrzewka, [...]
1. Zrób sobie najpierw rolowanie później rozciąganie 2. Może ale rolowanie nie jest formą rozciągania 3. To są wymagające ćwiczenia i wymagają przede wszystkim dobrej techniki ale nie zastąpią ćwiczeń barkowych.
1. i 2. Najpierw rolowanie a potem rozciąganie (ja obydwa robię zaraz po treningu). 3. Rób przed treningiem podczas rozgrzewki. Skup się na ćwiczeniach w tzw. zamkniętym łańcuchu kinematycznym (od tych w otwartym łańcuchu się już odchodzi) aby przetrenować rotatory wspólnie. Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-27 12:28:00
jeżeli nie masz możliwości trenowania w klubie albo pod okiem kogoś kto się na tym zna to takie młócenie w worek albo uderzanie w powietrze bez techniki nie ma sensu bo po pierwsze niczego się nie nauczysz, po drugie możesz nabrać złych nawyków które później będzie ci ciężko wyeliminować. Ćwiczenia które zawsze możesz wykonywać ogólnorozwojowo to [...]
jesli ja moge ci cos pomoc to przy twojej wadzie , mozesz spokojnie cwiczyc na basenie, nawet powinienes to powinien byc twoj glowny trening. Kazdy styl plywania bedzie dobry. (najlepiej plywanie na plecach) Jesli chodzi o cwiczenia korekcyjne. Najpierw trzeba sie zajac rozciagnieciem miesni przykurczonych, ktore to sciagaja ci barki do przodu. Sa [...]
1.Ile masz lat? 2.Jaki jest twój cel treningowy (dokładnie) masa/sila/rzezba/wytrzymalosc? Rozciąganie do szpagatu po pierwsze do niczego nie jest potrzebne (nawet do SW), osłabia mięśnie a poza tym nie każdy może wykonać pełny szpagat ze względu na to że może mieć genetycznie źle rozrośnięte kości biodrowe. Czekam na odpowiedź...
"//proszę nie proponować odżywek, jak na razie nie mam kasy ;/ " Myslisz ze odzywki przy rozciaganiu cos pomoga ? moim zdaniem nie. Jakie cwiczenia hm na wf'ie miales pewno nie raz rozciaganie to rozcaigaj sie w podobny sposob bo ciezko bedzie mi opisac jakies cw na rozcaiganie zebys to zrozumial ;]
NO to tak jak byś jednak się zdecydowała. Przychodzisz ze szkoły,nic nie jesz w szkole ani przed oczywiście idziesz biegać, najlepiej po lesie biegać xd..Początek rozgrzewka z jakieś 2km truchtu, potem INTERWAŁY oczywiście,sprawdz na forum jaki to trening i o co w nim chodzi. Na koniec rozciąganie i znów trucht 2km już z powrotem do domu. Od tego [...]
BTW. Jeszcze pytanie rozciąganie w dni nietreningowe nie wpłynie negatywnie na mnie przy treningu siłowym/? Zmieniony przez - Agresst w dniu 2008-09-04 17:38:24
kick boxing ponad wszystko :)ale jak nie masz dostepu do jakiejs dobrej sekcji kicka to sie zapisz na boks a co do sparingow wszystko zalezy od wieku jak masz 12lat (wtedy powinno sie zaczac trenowac) to spox potrenujesz troche potem zrobia z ciebie zawodnika a jak masz wiecej.. coz sytuacja w gwardi wroclaw jest taka "my stawiamy na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
DJ. uzupełnij ankietę. Twój trening mamy rozumieć jest na kondycje czy szybkość? Bo na siłowy do końca nie wygląda. Rozciąganie bardzo dobrze, że po ćwiczeniach. Jeśli masz w domu siłownie lub możliwość chodzenia na nią, spróbuj ułożyc plan FBW(ogólnorozwojowy) z obciążeniem ale bez wypełnionej ankiety dużo Ci nie pomogę gdyż nie wiem co jest [...]
Witam 1.zmniejsz obciazenie, aby uniknac kontuzji przyloz sie do cwiczen przedramion i moze jakies pompki na kosciach ; ] 2.skos zawsze daje, a robisz rozciaganie klatki ? ja nie mam hantli i robie to na obciaznikach 3. ramie chodzi o biceps czy o miesnie naramienne ? bo nie wiem "gornych partii bicepsa blisko ramienia" o co chodzi [...]
siema :) - opisz przy jkaich cwiczenmiach bolacie te nadgarstki ( czy przy wszystkiczy moze 1 albo 2 i czy ból dotyczy całej serii czy moze tylko jej cvzesci np początku albo koncowych powtórez i napisz od jak dawna czujesz ten ból i czy byłes ztym u lekarz - na pewno da bo bedziesz mógł atakowac miesnie pod róznym i innym kontem niz dotychczasz [...]
hmm, shutdown ja tanczyłem przez 3 lata breaka, wiec moge ci powiedzec ze jezeli bedziesz 3 lata pod rząd csiczył codzienne rozciaganie itd. to masz pewnosc ze sie wyuczysz np. HeadSpina, Barów, sixstepa, i Styl przychodzi z czasem :)
wiesz, silke mam po domem, 10krokow i jestem, rozgrzewka u mnie trwa jakies 10minut, co drugi dzien po treningu jakies porzadne rozciaganie. Mam czas, dla mnie to nie problem. No ale zastanowie sie nad innym planem.