SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Pytania co do biegania.

    Post
    Inne dyscypliny

    Ale też nie staraj się myśleć "ja chudnę" "ja chudnę", w wielu przypadkach udowodniono, że takie myślenie też ma wpływ. Trzeba pozytywnie, że "będzie jak ja chcę". A co wiedzieć o zaczynaniu biegania. Można by wiele :) I w sumie nie wiadomo ile wiesz a ile nie... Ale na pewno to, że przed biegiem ważna rozgrzewka, [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1118 Data: 2010-02-04 18:39:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bóle po bieganiu!!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    może drobna rozgrzeweczka przed bieganiem rozciąganie, chwilowy truchcik w miejscu...

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3184 Data: 2006-06-13 22:21:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiętki, rozciaganie klatki hantlem za głowę leżąc

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 3914 Data: 2013-08-21 10:51:39 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Suplementy odkwaszające

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witaminy.... Kup preparat witaminowy. Rozciąganie po treningu też może pomóc

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4063 Data: 2005-12-30 12:07:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań o treningu

    Post
    Trening dla początkujących

    1. Zrób sobie najpierw rolowanie później rozciąganie 2. Może ale rolowanie nie jest formą rozciągania 3. To są wymagające ćwiczenia i wymagają przede wszystkim dobrej techniki ale nie zastąpią ćwiczeń barkowych.

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2278 Data: 2017-12-27 11:56:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań o treningu

    Post
    Trening dla początkujących

    1. i 2. Najpierw rolowanie a potem rozciąganie (ja obydwa robię zaraz po treningu). 3. Rób przed treningiem podczas rozgrzewki. Skup się na ćwiczeniach w tzw. zamkniętym łańcuchu kinematycznym (od tych w otwartym łańcuchu się już odchodzi) aby przetrenować rotatory wspólnie. Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-27 12:28:00

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2278 Data: 2017-12-27 12:26:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co robic??

    Post
    Sztuki Walki

    jeżeli nie masz możliwości trenowania w klubie albo pod okiem kogoś kto się na tym zna to takie młócenie w worek albo uderzanie w powietrze bez techniki nie ma sensu bo po pierwsze niczego się nie nauczysz, po drugie możesz nabrać złych nawyków które później będzie ci ciężko wyeliminować. Ćwiczenia które zawsze możesz wykonywać ogólnorozwojowo to [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3843 Data: 2004-02-25 15:55:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zakwasy problem

    Post
    Trening dla początkujących

    Porządne rozciąganie przed i po treningu robisz?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 963 Data: 2012-01-04 21:34:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zakwasy problem

    Post
    Trening dla początkujących

    Tzn przed robię rozgrzewkę jakieś 10-15minut, a po rozciąganie tj niecałe 5 minut.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 963 Data: 2012-01-04 21:43:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plecy - garbienie sie

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    jesli ja moge ci cos pomoc to przy twojej wadzie , mozesz spokojnie cwiczyc na basenie, nawet powinienes to powinien byc twoj glowny trening. Kazdy styl plywania bedzie dobry. (najlepiej plywanie na plecach) Jesli chodzi o cwiczenia korekcyjne. Najpierw trzeba sie zajac rozciagnieciem miesni przykurczonych, ktore to sciagaja ci barki do przodu. Sa [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2677 Data: 2010-04-23 21:33:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak to połączyć ?

    Post
    Sztuki Walki

    1.Ile masz lat? 2.Jaki jest twój cel treningowy (dokładnie) masa/sila/rzezba/wytrzymalosc? Rozciąganie do szpagatu po pierwsze do niczego nie jest potrzebne (nawet do SW), osłabia mięśnie a poza tym nie każdy może wykonać pełny szpagat ze względu na to że może mieć genetycznie źle rozrośnięte kości biodrowe. Czekam na odpowiedź...

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1061 Data: 2011-12-01 21:38:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PYTANIE O POMOC W ROZCIĄGANIU!!!

    Post
    Trening dla początkujących

    "//proszę nie proponować odżywek, jak na razie nie mam kasy ;/ " Myslisz ze odzywki przy rozciaganiu cos pomoga ? moim zdaniem nie. Jakie cwiczenia hm na wf'ie miales pewno nie raz rozciaganie to rozcaigaj sie w podobny sposob bo ciezko bedzie mi opisac jakies cw na rozcaiganie zebys to zrozumial ;]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 755 Data: 2010-07-20 22:13:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zmiejszyć łydki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    NO to tak jak byś jednak się zdecydowała. Przychodzisz ze szkoły,nic nie jesz w szkole ani przed oczywiście idziesz biegać, najlepiej po lesie biegać xd..Początek rozgrzewka z jakieś 2km truchtu, potem INTERWAŁY oczywiście,sprawdz na forum jaki to trening i o co w nim chodzi. Na koniec rozciąganie i znów trucht 2km już z powrotem do domu. Od tego [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4699 Data: 2008-10-05 19:40:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Do Poprawki

    Post
    Trening dla początkujących

    BTW. Jeszcze pytanie rozciąganie w dni nietreningowe nie wpłynie negatywnie na mnie przy treningu siłowym/? Zmieniony przez - Agresst w dniu 2008-09-04 17:38:24

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 987 Data: 2008-09-04 15:09:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BOKS???

    Post
    Sztuki Walki

    kick boxing ponad wszystko :)ale jak nie masz dostepu do jakiejs dobrej sekcji kicka to sie zapisz na boks a co do sparingow wszystko zalezy od wieku jak masz 12lat (wtedy powinno sie zaczac trenowac) to spox potrenujesz troche potem zrobia z ciebie zawodnika a jak masz wiecej.. coz sytuacja w gwardi wroclaw jest taka "my stawiamy na [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3041 Data: 2003-04-04 13:27:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening, ocena

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    DJ. uzupełnij ankietę. Twój trening mamy rozumieć jest na kondycje czy szybkość? Bo na siłowy do końca nie wygląda. Rozciąganie bardzo dobrze, że po ćwiczeniach. Jeśli masz w domu siłownie lub możliwość chodzenia na nią, spróbuj ułożyc plan FBW(ogólnorozwojowy) z obciążeniem ale bez wypełnionej ankiety dużo Ci nie pomogę gdyż nie wiem co jest [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1021 Data: 2012-08-11 10:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam pare pytan!!!!!!!!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Witam 1.zmniejsz obciazenie, aby uniknac kontuzji przyloz sie do cwiczen przedramion i moze jakies pompki na kosciach ; ] 2.skos zawsze daje, a robisz rozciaganie klatki ? ja nie mam hantli i robie to na obciaznikach 3. ramie chodzi o biceps czy o miesnie naramienne ? bo nie wiem "gornych partii bicepsa blisko ramienia" o co chodzi [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2005-07-23 09:53:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam pare pytan!!!!!!!!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    siema :) - opisz przy jkaich cwiczenmiach bolacie te nadgarstki ( czy przy wszystkiczy moze 1 albo 2 i czy ból dotyczy całej serii czy moze tylko jej cvzesci np początku albo koncowych powtórez i napisz od jak dawna czujesz ten ból i czy byłes ztym u lekarz - na pewno da bo bedziesz mógł atakowac miesnie pod róznym i innym kontem niz dotychczasz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2005-07-23 09:59:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Break Dance- w jakim wieku?

    Post
    Inne dyscypliny

    hmm, shutdown ja tanczyłem przez 3 lata breaka, wiec moge ci powiedzec ze jezeli bedziesz 3 lata pod rząd csiczył codzienne rozciaganie itd. to masz pewnosc ze sie wyuczysz np. HeadSpina, Barów, sixstepa, i Styl przychodzi z czasem :)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3810 Data: 2010-04-22 15:44:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 6 razy w tygodniu, kazda partia osobno.

    Post
    Trening dla początkujących

    wiesz, silke mam po domem, 10krokow i jestem, rozgrzewka u mnie trwa jakies 10minut, co drugi dzien po treningu jakies porzadne rozciaganie. Mam czas, dla mnie to nie problem. No ale zastanowie sie nad innym planem.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3074 Data: 2010-10-21 18:30:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)