dysponuje jakas tam technika ale jestem raczej samoukiem, jesli chodzi o rozciaganie to juz to robie, czu jest jakis sposib zeby nauczyc sie technicznie poprawnych ciosow na worku albo ewentualnie ze sparing partnerem?pytam o to bo niestety nie mam mozliwosci uczeszczania na treningi
Brzuszki nie sa zbyt dobrym treningiem, chociazby dlatego iz obciazaja np. krzyz. Miesnie brzucha maja znacznie mniejsze pole dzialania, i jesli chodzi o to cwiczenie-daruj sobie, malo efektywne. Biegi? Jak najbardziej, ja osobiscie jestem ich zwolennikiem. Maja wiele zalet, i jesli bedzie biegala rozne trasy, wkoncu Ci sie spodoa. Zreszta [...]
Ja tylko i wyłącznie po treningu gdy ciało jest jeszcze rozgrzane. Rozciąganie bez odpowieniej rozgrzewki może się źle skończyć :) Oczywiście ja mówie o takim porządnym rozciąganiu bo jeśli masz na myśli takie leciutkie to owszem można przed treningiem ale uważam że lepiej porządnie po treningu.
Tutaj masz wszystko. http://chomikuj.pl/JohnnyEnglisher/Sztuki+walki-filmy+instrukta*c5*bcowe/Georges+St-Pierre+-+8+Tygodniowy+Trening 3 rodzaje kalendarza, dla różnych poziomów. wideo składa się z 10 minut rozgrzewki+ 5x 5 minut cwiczenia+ ok 10 minut rozciąganie(?) Co do hantli to używasz takich jakie masz.
Poniedziałek Rano: Tenis Popołudnie: Ogólnorozwojówka z hantelkami w domu. 9 ćwiczeń, 3 serie, 15-20s przerwy między ćwiczeniami + na końcu brzuszki 9 ćwiczeń jakich? może to być po takim opisie 9 ćwiczeń na biceps rozgrzewka Przysiady z hantelkami Wyciskanie hantelek leżąc Przenoszenie hantelki zza głowy leżąc Wiosłowanie hantelkami w oparciu [...]
no ja ma treningi MT 2 razy w tygodniu(wtorek,czartek)w domu cwicze na ławce 3 razy w tyg.(pon,śr,pt) a w soboty i niedziele trenuje soie we wlasnym zakresie MT Obijanie worka techniki,rozciaganie itp... co szpece o tym sadzicie..???
jest ok . apropo rozstepow to mozna miec takie uwarunkowanie genetyczne albo poprostu wiesz zbyt szybko nabierasz masy, nie wiem nigdy nie spotkalem sie z tym ze rozciaganie moze pomoc w zwalczaniu rozstepow.. ja sam mam teraz taki problem bo zaczynaja mi sie pojawiac rozstepy w okolicach pach ale coz trzeba z tym walczyc . zycze dalszych sukcesow
problem zaczął się jakieś trzy lata temu postrzykło mnie w plecach między łopatkami wyglądało to tak że przy próbie wstania z łóżka, próbie dotknięcia podbródka klatki lub wyciągnięciem ręcy w góre straszny ból między łopatkami poszedłem do fizjoterapełty rozmasował nastawił i przeszło. po roku znów mnie chwyciło potrzebne były już dwa masaże i [...]
Witajcie, mam moj drugi mini trening za soba, bylem chory ostatnio wiec nie moglem cwiczyc :( o dziwo... jest zaskakujaco bardzo dobrze i nie do konca rozumiem dlaczego. Moge juz dosc daleko pochylic moja gorna czesc ciala do tylu bez bolu, tak samo przy rozciaganiu. Czyzby wlasnie lekki wysilek i rozciaganie bylo tym co mi potrzeba? Bardzo sie [...]
Bo i nie będziesz %-) trenuj pamiętaj o dobrej rozgrzewce całego ciała . rozciąganie całego ciała również po treningu . pamiętaj że 4 czynniki które są jak 4 koła twojego samochodu postępu 1. systematyka treningowa 2. sukcesywne zwiększanie ciężaru 3. odżywianie 4. wypoczynek tyle . pozdrawiam .:-)
dlatego 200 ze bralem juz owy booster testy i jest naprawde mocny do tego nowy bodziec w postaci fst7 dlatego dalem malo na plus i jak juz wspomnialem bardziej to recomp niz stricte redukcja fst 7 to np 2 zlozone cwiczenia i jedno skladajace sie z 7 serii na dana partie izolowane czas trwania przerw od 30 sek do 45 picie duzych ilosci wody i [...]
Ale ogolno rozwojówka była juz :/. Nie widziałem po niej wielkich efektów, moze robiłem jakas inna? O ktorej Ty myslisz?? Teraz dalej + zajecia gibkosciowe, no to mam, treningi i całe 30 min rozgrzewki + akrobatyka :). Wystarczy czy cos jeszcze trzeba robic? No i dodam, ze jeszcze rozciaganie w domu :).
Jedynym sposobem, żeby się nauczyć, jest chodzić do klubu. Trening nie polega na mordoniciu, masz tam rozgrzewkę, rozciąganie trening techniki, zadaniówki z użyciem tej techniki, później sparringi np najpierw same ręce, później zapasy etc. A dopiero na samym końcu masz pełnokontaktowe sparringi.Piszesz, że cię to nie kręci, a mimo to kupujesz [...]
Czy to nie jest dziwne, ze mam zakwasy tylko na tylnych partiach ud, pośladkach i plecach (szczególnie dół) a nic na bicepsach ani na klatce? Trening wygląda tak (jest 3 razy w tygodniu): -Rozgrzewka na skakance z rozciąganiem itp. -Przysiady ze sztangielkami w rękach 3 serie*12powtórzeń*35kg -Prostowanie nóg w siadzie 3*12*60kg -Wiosłowanie [...]
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku [...]
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku [...]
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku [...]
W sumie to w nóżce troche mam cm obwodu i chyba będe robił oddzielny trening na uda żeby wzmocnic jeszcze troche nogi , no i to co na treningu kopanie w tarcze worek rozciaganie ...... dzieki chlopakiza wasze wypowiedzi
Jakbyś podzielił na A i B to w jednym pokusił się o obowiązkowy( przynajmniej dla mnie) martwy ciąg. Ja tam się cieszę jak wypada tydzień gdzie 2x robię MC. W A zostaw wznosy hantli bokiem, ale postaraj się na stojąco, będziesz dodatkowo spinając brzuch, który odciąży odcinek lędźwiowy dbał o prawidłową postawę co jest nieodłączne przy siadach i [...]