spyerdalac mi z takim dziadostwe z dziennika :P dzis bylo wyk***iscie, wkoncu sobie zrobielem skos - na normalnej laweczce i nie pogietej jak chvj sztandze, calkiem fajnie weszlo. nawet niewiedzialem ze tyle poleci tym bardziej ze na sile mam wyyebane %-) 1. Wl skos- 2a. Wl hantlami 2b. Pompki 3. Krzyzowanie linek, po tym rozciaganie klatki 4. [...]
Trening Poniedziałek: trucht 30minut 10 minut rozgrzewka po rozgrzewce 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 6x przebiezka 100m przerwa 2,5` 4x 600m przerwa 4` na zakonczeniu 10 minut truchtu Rozciąganie 20 min Wtorek Bieg 40 minut - luz Rozciaganie 10 minut silka brzuchy 100x , grzbiety, dwójki , czworoglowe - atlasy mniej kilo np [...]
1) Rozgrzewka - bieg w miejscu przez 10 minut(przy czym na przemian skipy A i B) - krążenia biodrami - krążenia kolanami - krążenia rękami w przód i w tył - wymachy rękami do tyłu(chodzi o rozgrzanie klatki piersiowej) - obroty głową("głowa nie", "głowa tak", "uśmiech") - jeszcze z 30 przysiadów i rozgrzewka [...]
Dzień #38, tydzień 6, 24.04.14 DT -trening siłowy -suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka -rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200+ owoc po treningu -napoje: woda mineralna, kawa Trening: Skakanka + Rozciaganie + Mawashi + Rozciaganie na koniec. Trening mega masakrator, jest mi nie dobrze,słabo i sie cala trzese Nogi jak z [...]
DT-2400kcal - piatek Trening wykonany bez większego angażowania dołu. 1. DB Shoulder Press 7kg x 10/10/10/10 2. Goblet Squat Nie zrobiony 3. Eccentric Chin Up cc x 5/5/5/5/5 4. Seated Cable Row 24.5kg x 15/15/15/15 5a. Biceps curl 6kg + sztanga x 12/12/12 5b. Plank Cc x 30s/30s/30s 6a. DB Lateral Raise 5kg x 15/15/15 6b. Face Pull 8.5kg x 15/15/15 [...]
Wodyn- wiem, że prowadzisz jednego z moich zawodników trójboju. Cieszę się, że mu idzie i nie wtrącam się(choć mam często inne zdanie), bo gdzie kucharek sześć... To samo można by odnieść do mojej osoby, choć oczywiście tak ciekawych twoich sugestii nie mógłbym nie sprawdzić A jeżeli chodzi o:,,w koło Macieju" - i to jest właśnie w tym [...]
U mnie na taju występuje tylko rozciąganie dynamiczne(rozciąganie biodra). Statycznego jakoś trener nie robi bo uważa, że szkoda na to czasu podczas treningów. Mówi także, że nie potrzeba robić szpagatów czy Bóg wie czego, bo kopnięcie ma być dynamiczne i silne. Więc jak dla mnie tylko rozciąganie dynamiczne jest w sam raz.
Jeżeli masz problem z odstawieniem Coli, to nie polecam Ci j/nj, ale poczytać nigdy nie zaszkodzi: http://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_okresowy_post__konieczno%C5%9B%C4%87_jedzenia_co_2_3h-t749241.html Rafał- racja, nie chcę wypaść asekurancko, ale to mniej więcej miałem na myśli. Ty robisz trening siłowy, ja robię trening siłowy, Maja robi [...]
Trening I cykl na 4 tyg II cykl napisze jak skonczysz 4tyg cyklu I Poniedziałek: trucht 30minut 10 minut rozgrzewka po rozgrzewce 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 3x wieloskok z nogi na nogę -40m 6x przebiezka 100m przerwa 2,5` 4x 500m przerwa 4` na zakonczeniu 10 minut truchtu Rozciąganie 20 min Wtorek Bieg 30 minut - luz [...]
2KAA, Viki, Jagoda };-)};-)};-) Kochane jesteście :-D _____________________________________________________________ Dzień 48-49 tydzień 7 02.06.2012-03.06.2012 Trening Rozciąganie ;-] Micha Nie pamiętam już %-) Nie zapisałam }:-( Na pewno niedojedzona jak to w weekend. Suple O-3, ZMA ___________________________________________________________ [...]
10.10.2013 CZWARTEK Dzisiaj trening z nowym partnerem, z którym od poniedziałku ruszam i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Chłopak trenuje już od jakiegoś czasu i jest mocno zaangażowany, nie odpuszcza i daje z siebie 100%. Mam zamiar pomóc mu przeprowadzić redukcję i zobaczymy jak się razem zgramy :). Dzisiaj pierwszy trening bo akurat dało radę [...]