SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Uginanie przeramion z hantlami siedząc oparty o ławkę - 14kg - 10x5 Uginanie ze sztangą w oparciu o ławkę (jak na modlitewniku) - 32kg - 10x5 Wyciskanie wąsko - 65kg - 10x5 Dipsy +20kg - 10x5 Rozciąganie - 20 minut Jutro wolne od sztangi.

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-14 22:22:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    zapodaj jakieś z 2 fotki pozowane to sie zobaczy - tylko nie luzem. Coś jutro wykombinuję, to zrobię na zewnątrz, bo w domu nie ma szans na jakieś normalne rozproszone oświetlenie. Z pozami to będzie duży problem, bo nie umiem, najwyżej się pośmiejecie. Wszystkie wymiary które podałem wcześniej były robione na luzie (np ramię zwisające swobodnie, [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-15 22:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Podciąganie nachwyt - 10x5 Wiosłowanie końcem sztangi - 100kg - 10x5 Wosłowanie sztangielką - 50kg - 10x5 Wyciskanie leżąc - 50kg - 1x15 - żeby przypomnieć mięśniom o przedwczorajszym treningu i trochę je rozciągnąć Renegade Row & Push Up - 2KB24 - 4x15 - na dobicie Rozciąganie - 15 minut Zapomniałem się pomierzyć [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-18 22:00:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Wyciskanie sztangi wąsko - 67kg - 10x5 Dipsy +24kg - 10x5 Uginanie przedramion ze sztangą - 35kg - 10x5 Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją - 14kg - 4x8 Rozciąganie - 20 minut Wyciskanie wąsko weszło na luzie, na dużym luzie. Mogę tu śmiało dorzucać na kolejnym treningu. Dipsy z kolei, masakrycznie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-20 22:15:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Dżizas, że Wy macie siłę i ochotę na dźwiganie tych kulek, uważaj na podłogę :-D Ochota, faktycznie jest, a siła? Siła przyjdzie z czasem ;-) Póki co pogłaskałem, uśpiłem i czekają na wyjazd. Skłamałbym, raz sobie pocisnąłem :-D Piękne... ja moje KB32 nazywam Kabanami. Jeden to zwykły żeliwniak, drugi to żeliwniak z CKB, z drugiej ręki za to w [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-21 22:48:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Maćku, dzieki za grafikę z nazewnictwem, zostane jednak przy Kabanie. Brzmi swojsko i Kabana łatwiej oswoić niż HellBoya. Przy wyciskaniu kettli nigdy nie czułem niedogodności w odcinku lędźwiowym, w przeciwieństwie do MP ze sztangą. Tu czasami coś poczuję. @Nieraz, przeskok jest faktycznie spory i ciężki do przeskoczenia, niemniej, co nas nie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-22 21:50:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Ciężary niezłe, widać ze cos tam idzi do przodu. Tak słodko to nie jest. Coś tam niby idzie, ale jak krew z nosa. Rok wcześniej wyciskałem w konkursie lutowym 85kgx3 przy wadze niższej o 5kg. Zatem słabo jest. Pocieszeniem może być to, że jestem o rok starszy i formę trzymam. Trening Rozgrzewka - 10 minut Podciąganie chwyt neutralny - 5x6 , 5x5 [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-23 22:01:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Prostowanie nóg na prasie - 70kg - 10x10 Uginanie nóg na prasie - 40kg - 10x10 Rozciąganie - 20 minut I do spania. Jutro trening ramion.

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-24 22:10:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Cieszy mnie, że się Kaban podoba :-) Dzisiejszy trening Rozgrzewka - 10 minut Wyciskanie sztangi wąsko - 70kg - 10x5 Dipsy +24kg - 6x6 i 4x5 Uginanie przedramion ze sztangą - 38kg - 10x5 Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją - 16,5kg - 10x5 Odwrotne pompki - 1x25 i 4x15 Rozciąganie - 20 minut

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-25 22:19:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    @szajba-Cieszy mnie, że się Kaban podoba. Piękne te odważniki. Zarzekałem się że 60kg krakena już na pewno nie kupię.Ale chyba jestem kolekcjonerem odważników dla mnie mają przepiękny kształt i idealnie wpasowują się w anatomiczną budowę mężczyzny (u kobiet może uciskać piersi) i można je przytulić po zarzucie lub w trakcie przysiadów. A sztangi [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-26 20:47:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Nogi Trening Rozgrzewka - 10 minut Swing - KB32 - 5x25 Swing - 2KB24 - 5x10 Prostowanie nóg na prasie - 70kg - 10x10 Uginanie nóg na prasie - 40kg - 10x10 Rozciąganie - 20 minut W swingach przerwy po 60 sekund, w kolejnych ćwiczeniach - 90 sekund. Teraz sobie trochę posiedzę :-) Wciąż dokucza przywodziciel. Czytałem że taka kontuzja może się [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-05 21:57:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Zacznij schodzić niżej to być może przestanie (ciężar średni a powtórzeń trochę mniej - tzn, nie maks dla tego ciężaru) No i nie pochylaj kolan do środka! Właściwie codziennie w ramach rzgrzewki robię 50 przysiadów bez obciążenia i schodzę do samego dołu. Jest znośnie. Jednak gdy tylko wejdę pod sztangę zacznają się schody. Póki co się rozciągam i [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-06 22:12:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Najważniejsze to lenia pogonić Trening Rozgrzewka - 10 minut - oj, ciężko było Kettlebell Military Press - 2KB24 - 5x6 Kettlebell Push Press - KB32 - 5x3 L/P Kettlebell Floor Press - 2KB32 - 10x5 Kettlebell Floor Press - 2KB24 - 3x15 Unoszenie kettla brody - KB32 - 3x10 Rozciąganie - 20 minut Układ trochę niefortunny, ale jakoś poszło. Spróbowałem [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-13 00:21:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Ciąg walizkowy niesymetryczny tworzy siły skręcające w core, które musisz równoważyć. Dużo bardziej wymagające ćwiczenie niż zwyczajna waliza. Nosidło wystrugałeś? Miałem kiedyś taki plan. Poczekam na sztangę. Jak chcesz pracować nad górą to spacer z kulami w rack trochę Cię pospina. Ja wiem czy jest sens tak dzielić? Co byś nie robił to core i [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-13 23:02:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Chyba będę zdrowy :-) Trening Trening Rozgrzewka - 10 minut - oj, ciężko było Kettlebell Push Press - KB32 - 5x4 L/P Kettlebell Military Press - 2KB24 - 5x6 Kettlebell Floor Press - 2KB32 - 10x6 Kettlebell Floor Press - 2KB24 - 5x10 Push Ups - CC - 5x10 Rozciąganie - 30 minut W ćwiczeniach z KB32 dorzuciłem po jednym repsie. W pushpressie zapis [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-20 23:39:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Kettlebell Push Press - KB32 - 5x4 L/P Kettlebell Military Press - 2KB24 - 5x6 Kettlebell Floor Press - 2KB32 - 6x8 i 4x7 One Arm Assisted Push Ups - CC - 5x6 L/P Kettlebell Biceps Curl - KB24 - 5x10 Rozciąganie - brak Do military pressa pewnie nie szybko dorzucę powtórzenie, gdyż skupiam się na wydłużeniu czasu [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-24 23:34:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Oj ciężko było się zwlec na trening po całym dniu pracy, sutym obiedzie i godzinnej drzemce :-) Oj ciężko, ale się przemogłem. W sumie i tak musiałem wstać, światła pogasić. Trening Rozgrzewka - 10 minut Kettlebell Front Squat - 2KB32 - 10x5 Kettlebell Dead Lift - KB112 - 10x7 Rozciąganie - 20 minut We frontach dorzuciłem dodatkowego repsa, [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-26 23:24:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Miałem udać, że wczorajszego dnia nie było. Zamiar taki mialem. Przespałem go, było zaćmienie, rozbił się samolot prezydencki. Niestety, miałem lenia i świadomie do 22 godziny oglądałe jakąś szmirę, by następnie głośno upewnić swojego lenia, że treningu nie będzie. Dobrze że przynajmniej miskę ograniczyłem ... nieco. Dzisiejszy trening ciężki, z [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-02 23:47:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    3 tysiące gwoździ, co Ty budujesz? Konia trojańskiego? Dobre |-) /SFD/Images/2016/3/18/b02a3d5cc57841dabb9e42d978e016a4.jpg Trening Rozgrzewka - 10 minut Hanging Kettlebell Squat - 2KB32+4kg - 10x10 Kettlebell Front Squat - 2KB24 - 5x10 Rozciąganie - 20 minut Miało być 10x10 w drugiej pozycji, ale mi prąd odcięło. Pewnie ze względu na dzisiejsze [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-18 22:38:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Przydał mi się ten odpoczynek Przestało strzelać w łokciu i w barku. Pewnie jutro zacznie znowu. Trening Rozgrzewka - 10 minut Kettlebell Swing &Clean&PushPress - 2KB32 - 5 x 1,2,3 Kettlebell Swing&Clean&Military Press 2KB24 - 5 x1,2,3,4,5 Rozciąganie - 20 mint Przyjemny trening przy https://www.youtube.com/watch?v=G0R4d83h5wk

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-25 23:04:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)