SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Interpretacja planu

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Trenuje obecnie planem: (A) Przysiady 5x5 Wyciskanie leżąc 5x5 Wiosłowanie 5x5 Wznosy bokiem 3x8 Uginanie sztangi 3x8 Pompki na poreczach 4x8 Kółeczko 3x10 Smith łydki 3x8 (B) Martwy 5x5 OHP 5x5 Podciaganie wąsko 5x5 WL wąsko 3x8 Biceps hantle 3x8 Allahy 3x8 Smith łydki 3x8 I w przypadku powyższych ćwiczeń (zwłaszcza złożonych) rozum [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 808 Data: 2017-06-22 00:09:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening w domu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Planuje zacząć trening domatora. Moim celem jest głównie wytrzymałość i ładnie zarysowana sylwetka. Staż treningowy praktycznie żaden od paru tygodni robie sobie po parę pompek dziennie. Oto plan, który chcę zacząć robić: pompki płasko 4x max pompki z rekami na podwyzszeniu 4x max pompki z nogami na podwyzszeniu 4x max rozciaganie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 781 Data: 2008-05-22 19:11:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie planu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam serdecznie, Dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią. Na pierwszym treningu trener ustalił moje ćwiczenia na 3-4 tygodnie po 3 razy tygodniowo. Moje pytanie brzmi: czy jest to dobry trening czy być może okaże się, że jest on nie do końca kompetentną osobą i trzeba coś skorygować? Trening: 1. 10 minut ćwiczeń aerobowych + rozciąganie 2. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 396 Data: 2013-11-08 18:51:02 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Problem z prostownikiem

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, Mam takie pytanko, jakiś czas temu nabawiłem się kontuzji prostownika z prawej strony, odpuściłem wtedy na jakiś czas ćwiczenia wielostawowe które mocno go angażują i wydawało się że wszystko jest ok. Jednak tylko się wydawało, kontuzja co jakiś czas powraca i chce ją wyleczyć bo co parę miesięcy muszę mieć przerwę bo się boję że sobie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2016-06-08 12:48:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Drętwienie palców stopy

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam Mam problem z dużymi palcami w obydwu stopach, czuję ,że koniuszki palców są lekko zdrętwiałe. Ostatnio również, bardzo mocno marzły mi w pracy, ale sine nie są, wydaję mi się że odmrożenie jest mało prawdopodobne. Przeszedłem na "Oryginalny Niemiecki Trening Objetościowy", ale w tym treningu nie używamy dużych ciężarów, co prawda [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2014-02-10 23:10:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na przetrenowanie ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć , wczoraj dałem sobię nieżle popalić z treningiem kondycyjnym + do tego na końcu było rozciąganie , + wziełem zimny prysznic , i wczoraj po tym całym treningu byłem taki słaby i zamulony że spaliłem kasze z ryżem bo nie miałem nawet siły wstać od pc , w dodatku byłem rozdrażniony , nie mogłem spać , aha i serce mnie do dzisiaj boli ;( . [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1499 Data: 2012-03-27 14:14:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Poniżej przedstawię Mój plan treningowy proszę o opinię, wniesienie ewentualnych poprawek z góry dzięki Pół godziny przed 6 weidera. po minięciu zaczynam cały plan: Rozgrzewka : Rozciąganie, walka z cieniem. Następnie: 1. Brzuszki na ławeczce skośnej x20 2. Uginanie ramion z hantlami stojąc x12 3. Brzuszki na ławeczce skośnej x20 4. Uginanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1013 Data: 2010-11-16 23:24:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy w aktywnym planie !

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witajcie zwracam się do was z proźbą o pomoc w ułożeniu sensownego planu siłowego . Buduje masę , a mianowicie jestem na cyklu enana dodam bo myślę że to istostne a temat jednak koliduje żeby wrzucać go do dopingu :P . Na obecnym planie czuję zmęczenie i to dosyć spore. Moja dieta oparta jest na ok.350g bialka , 450-600g węgli , oraz 4,5/5k kcal . [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 621 Data: 2015-06-10 22:33:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MMA wcześniej boks

    Temat
    Scena MMA i K-1

    Witam, moja sytuacja jest taka, że chciałbym osiągnąć coś konkretniejszego w MMA(może nawet jakieś walki zawodowe), tylko mam problem bo jestem już stary i za 2 miesiące kończę 18 lat. Wcześniej 2,5 roku trenowałem boks, ale tak jakoś bez przekonania 3 razy na dwa tygodnie i nie widzę, żeby mi to dużo dało. Od miesiąca trenuję MMA w klubie, 4 razy [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3126 Data: 2013-06-19 01:48:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KLATKA 2x w tyg - pytanie

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam serdecznie! chciałbym dziś poruszyć kwestię treningu klaty, a więc mianowicie. Zamierzam ćwiczyć ją 2x w tygodniu - we wtorek i sobotę, i teraz mam pytanie odnośnie ćwiczeń: chcę podzielić te 2 treningi na stricte wyciskowy (wtorek) i rozciągający (sobota), oto on: Wtorek: -płaska 12/10/8/6 -hantelki skos 12/10/10/8 -pompki na poręczach [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 662 Data: 2013-04-04 20:30:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Mam w najbliższą sobotę tj. 13 marca zawody na 5km. Mam parę pytań! 1: Polecacie biec na pięcie czy na śródstopiu? 2: Co zjeść na kolacje i potem na śniadanie przed dniem zawodów? 3: O czym myślicie w czasie biegu i co robicie aby wytrwać do końca? Mam słaba psyche, ale fizycznie jest ok, i czasem nie umiem tego wykorzystać. 4: Czy ogólnie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 790 Data: 2010-03-07 12:27:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mój trening - oceńcie!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    ostatnio ułożyłem sobie taki program; ma on na celu ogólne poprawienie mojej sprawności; robię go 3x w tygodniu, co drugi dzień; zaczynam od rozgrzewki + rozciąganie 1. 10 pompek wąsko 2. 20 'brzuszków' 3. 20x unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 4. 25 podskoków obunóż 5. 10 pompek szeroko 6. 15 podciągnięć nóg do pionu w leżeniu tyłem 7. 20 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1141 Data: 2004-07-08 13:03:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porady w sprawie treningu

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam ;] Mam 16lat , jestem dość niewysoki - mam ok165cm wzrostu , ważę ok.60 kg Chciałbym aby ktoś zapoznał się i wypowiedział na temat mojego treningu ponieważ chciałbym się dowiedzieć czy taki trening da porządane efekty ładnej sylwetki ;] Obecnie robię co drugi dzień : -rozgrzewka - w tym rozciąganie -7x20 pompek - raz normalne rozstawienia , [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 627 Data: 2012-09-04 22:20:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu treningowego (kobieta)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Proszę o ocenę planu treningowego. Trening 3x tydzień systemem ABA BAB ABA (...) Po treningu aeroby/ interwały, aeroby od 20 minut, zwiększane co 5 minut co tydzień (Plan 6cio tygodniowy). W dni nietreningowe bieganie (2,3 x tydzień- w miare możliwości) Po każdym treningu rozciąganie. Dieta Low Carb. Trening A 1. przysiad sztanga + mc ugięte 2. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 590 Data: 2014-04-04 22:37:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ziołowy przeciwstres i poprawa siły

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Jako że nowy rok się rozpoczął, planuję zrobić sobie trening: A6W i Kangaroohops robione w tym samym czasie + rozciąganie + ćwiczenia siłowe (pompki, podciąganie etc). Planuję zakup suplementów, które pomogłyby mi z przezwyciężeniem strachu, większą pewnością siebie i energią w akrobatyce. Celuję w: NIE WOLNO ZAMIESZCZAC LINKÓW SKLEPOW [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1189 Data: 2009-01-04 21:41:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • lafay początek parę pytań

    Temat
    Trening w domu

    Witam Mam parę pytań co do tego treningu a o to one ? 1.ile wykonywać powtórzeń w serii danego ćwiczenia robić je do upadku mięśniowego czy jak bo w książce nic nie pisze? 2.Rozciąganie czy muszę wykonywać te wszystkie ćwiczenia po każdej sesji treningowej czy mogę sobie wybierać np 20 % tych wszystkich ćwiczeń 3.Tempo w książce wyczytałem że [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1267 Data: 2014-09-29 18:36:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witaminsy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie polecacie? Poza witaminami biorę jedynie omegę więc raczej nic nie będzie kolidować.Ćwiczę dosyć sporo bo bywa to siłownia 2-3x razy (staram się 3 ale jak w szkole coś dowalą to ciężko).1-2x w tygodniu ostrzejszy meczyk w kosza bo wyjścia tak sobie porzucać nie liczę. Z napocin to tyle, chyba że jeszcze 1x w tygodniu bieganko i 3x [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 926 Data: 2011-09-18 19:19:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co dalej? - ból

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam!... mam ten problem już od jakiegoś czasu, ale coraz bardziej mnie on niepokoi, problem leży w moich udach.. a dokładnie tylnich części... postanowiłem, że napisze, może jakaś rada się znajdzie. A więc, gdy nadchodzi poniedzialek moje nogi są podatne na rozciąganie, są lekkie takie jak powinny być, lecz po treningu nastepnego dnia i reszte [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2009-02-25 10:03:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Budowa masy mięśniowej - kobieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, ostatnimi czasy miałam sporo stresu przez co spadłam okropnie z wagi. Ogółem zawsze byłam drobniejsza. Przy wzroście 162 cm ważę 45 kg, wiek 26 lat. Chce przytyć chociaż z 10 -15 kg. Czy jest tu dobra duszyczka która podpowie mi czy dobrym pomysłem do stałych posiłków będzie gainer? I teraz, ćwiczę dwa trzy razy takie podstawy typu [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 565 Data: 2021-08-03 00:40:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kieruję się do was z pytaniem dotyczącym ćwiczeń izometrycznych.Na wstępie chciałbym dodać że mam 14 lat i trenuję sztuki walki.Jak zapewne się domyślacie zależy mi na wytrzymałości mięśni sile ciosu i kopnięcia oraz szybkości.Rozciągam się ,ćwiczę siłowo na masę mięśni (ważę niespełna 50 kg),ćwiczę z obciążnikami i szlifuję technikę.Do zestawu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 731 Data: 2011-07-29 19:43:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)