Zmieniłem trochę plan. Bd nadal ćwiczył planem Act przez jakieś4 miesiące. 1. Pierwsze dwa tygodnie po 2 obwody 2. Trzeci tydzień 3 obwody 3. tydzień czwarty aż do zakończenia treningu 4 pełne obwody Ćwiczenia 3x w tygodniu: Poniedziałek Środa Piątek Przed treningiem mała rozgrzewka - 10 min Podczas treningu przerwy max 30s na zmianę ćwiczenia [...]
Problemy z dolną częścią kręgosłupa (lędźwiową) są dość często spotykane wśród różnych osób. Zarówno tych aktywnych fizycznie, jak i tych zupełnie bez aktywności. Powody są różne. Z reguły jakieś wady postawy, wymykające z powtarzalnych przez wiele lat czynności, wykonywanych w nieprawidłowy sposób. Najlepiej będzie wybrać się do fizjoterapeuty, [...]
Kolego Ziolek nie można z góry przyjąć, że wyciskanie na atlasie jest mniej efektywne od wyciskania sztangi. Wszystko zależy od ciężaru oraz GŁÓWNIE od techniki wykonania ćwiczenia. Zapewniam cię, że zbudujesz klatkę bardziej silnie napinając ją podczas wyciskania na atlasie niż wyciskając sztangę byle jak. Widzę wielu ćwiczących, którzy odbijają [...]
czwartek 11 XI rozbieganie 8 km wiem na rozgrzewkę trucht potem skipy bieg do tyłu jakieś wymachy rozciąganie przed i po teraz to trochę zimno to trzeba się dogrzać dziś dużo biegałem pod wiatr i nieżle zmarzłemale świetnie sie czuje . potem lekka siłownia zdecydowałem że siłownia nóg bedzie w niedziele gdy jest przerwa w bieganiu .
Jesli wszystko bedziesz robił poprawnie jeśli chodzi o rozciąganie to do pełnego szpagatu bez rozgrzewki dojdziesz w 3 miesiące to nie jest pic kup sobie płyte albo książke "Tajemnice rozciagania" Thomasa Kurza i uwierz mi to działa!
Technika: Istotne zebys lopatki mial sciagniete przy wyciskaniu sztangielek. Poprobuj tej techniki. Wtedy mostek jest nieco bardziej uniesiony ku gorze a barki cofniete. Koncentruj sie na tym aby ruch zaczynal sie od klatki. Czyli uwaga skupiona na wloknach miesni piersiowych. Poczuj prawie sam mostek i wiedz ze stad bierze sie ruch. Nie mysl o [...]
Chciałbym być jak najlepiej rozciągnięty a na treningach nie jest samo rozciąganie , ogólnie bije się bardzo dobrze (odziedziczyłem to po tacie)i high kicka robię już tak na 145 cm a chcę się nauczyć jak najwyżej bo nie wiadomo jaki przeciwnik ma wzrost . Właśnie chciałbym się dowiedzieć nazwy różnych kopnięć uderzeń itp. w jęz. Angielskim bo na [...]
Polecam jeżeli chodzi o rozciąganie http://www.sfd.pl/Jak_si%C4%99_rozci%C4%85ga%C4%87_%C5%BCeby_mia%C5%82o_to_sens_-t257887.html Co do high kicków to najpierw pochodź na treningi i poducz się techniki
[...] że bardziej pchasz się do przodu i jesteś agresywniejszy... ' tak właśnie jest . (mam też pewną siłę w rękach nie tylko w nogach :]) DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA KRYTYKI ALE CHCIAŁBYM ŻEBY KTOŚ MI PODAŁ JAKIEŚ INNE ĆWICZENIA NA ROZCIĄGANIE LUB JAKIEŚ PORADY CO MOGĘ ZROBIĆ ABY BYĆ PRZYGOTOWANY NA TRENING (coś w tym stylu :]) WY SIĘ ZNACIE JA JESZCZE NIE .
Ćwiczenia na rozciąganie są w wątkach podwieszonych, ale jest zupełnie bez sensu abyś się przygotowywał pod trening teraz, pójdź na trening i to Ci wystarczy, a jak nie to zapytaj się tam trenera co masz robić poza treningami.
-jeszcze tam brakuje Animal nitro i Trec - Amino Muscle 16.500, -HMB, amino i bialko po kazdym treningu -mam testy w ekstraklasie w lutym i chce sie poprostu do nich przygotowac, I trening to bedzie bieganie na tentnie 170-180 tak okolo 10km + rozciaganie II trening - typowo silowy (stacyjki,starty itp.) III tening i relaks to basen+ jacuzzi + 2 [...]
Witam was od pewnego czasu ćwicze pompki i drązek tylko takie ćwiczenie nie ma wiekszego sensu bo bez planu to jest do bani.Uprawiam sport tzn gram w piłke nożna w klubie i rekreacyjnie w wszelkie spory, ale chciał bym sie troche podszkolić w sile;)W planie treningowym moge miec drażek,pompki czy też inne ćwiczenia bez przyżadów ,oraz posiadam [...]
Jeśli można coś doradzić to tak: 120 zł za 60 min treningu indywidualnego to jest sporo. Szczególnie jeśli trener wciśnie tam rozgrzewkę i jakieś ćwiczenia+rozciaganie na koniec. Być może nie jest to dla Ciebie żaden wydatek, ale po co przepłacać. Ja za 40-50 min. indywidualnego tarczowania z jednym z lepszych polskich trenerów boksu płacę [...]
a ja dalej bede bronie swojego zdania ze nigdy nie nazwalbym tego kolesia glupim bez rozmowy z nim i sprawdzenia na czym polega jego rozciaganie rozgrzewanie miesni , caly czas twierdze ze ten sport to bardzo indywidualna sprawa i nie powinno sie rozpatrywac tego przypadku poprzez wlasny pryzmat i tego np ze widzialo sie kiedys ze klatka szla sie [...]
Zaczynaliśmy trenować z kumplem jednocześnie. Ja niestety byłem "skażony" ponad 8 letnim treningiem piłki nożnej (więc jak to mają piłkarze - miałem ściągnięte nogi od ciągłego biegania) on natomiast zawsze lubił się rozciągać. Do czego zmierzam, ano do tego że żeby rozciąganie przyniosło jakieś efekty musi być powtarzane codziennie [...]
właśnie kwestia taka, że omówiłam, ale mimo to czuję się niepewnie. mogę chodzić na crossfit ale z rozsądkiem i małe ciężary podnosić. mam się nie stresować i nie traktować jak jajko, ale naprawdę - boję się, że jeden jakiś ruch i znowu to samo będzie. rozciąganie tak. rollowanie - o tym nie mówiliśmy brzuchy tak, ale tylko w niektórych [...]