CREASTERON SECOND IMPROVED EDITION Każdy liczący się na rynku producent udoskonala swój okręt flagowy, dlatego Hi Tec Nutrition ma przyjemność i zaszczyt przedstawić nowe wcielenie uznanego i sprawdzonego przez wielu Creasteronu. Hi Tec Nutrition, jako czołowy producent odżywek w Europie, jest liderem innowacyjnych składów i rozwiązań w [...]
Siemka :) Chcialbym sie poradzic was co do mojego planu treningowego :) Prosze Bardzo o skorygowanie jezeli beda bledy a napewno beda :D Brzuch kazdego dnia bez wyjatku czy to swiatek piatek czy niedziala XD Rozgrzewka 15-20 - solidne rozciaganie (staram sie szpagat zrobic :D ) A Nastepnie A6W 5 minut odpoczynku a nastepnie 2 x 45 sec - spiecia [...]
GRUPA V-"Redukcyjna" Tutaj do cyklicznej pracy zapraszam wszystkie osoby, które borykają się z problemem nadwagi.W grupie tej pracowac bedziemy z osobami, które nie miały styczności z treningiem siłowym lub miały takowy jedynie sporadycznie, incydentalnie. Celem zajęć w tej grupie będzie: -pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej -"szlifowanie" [...]
Siemanko, ułożyłęm sobie takiego splicika, mój cel to ogólna rozbudowa przy minimalnych stratach kondycyjnych. Spory nacisk kładę na nogi i plecy. MÓJ TRENING Ogólny zarys: 1. trening siłownia 3-4 razy w tyg – wieczór: a. plecy/biceps b. klata/triceps c. nogi/+ d. barki/brzuch 2. trening KB: a. wtorki b. czwartki 3. kondycyjno-rozwojowe: [...]
1. Klatka piersiowa nie reaguje na żadne ćwiczenie? Ławkę pochyłą ustawioną pod kątem 20-25 stopni zastąp ćwiczeniami na płaskiej ławeczce przez 2-3 tygodnie, utrzymując obciążenie na mniej więcej tym samym poziomie. Następnie możesz powrócić do poprzednich ćwiczeń. Klatka piersiowa powinna zareagować na zróżnicowanie ćwiczeń wykazując przyrost [...]
Witam, chodzi mi o wzmocnienie siły/wytrzymałości i wyrobienie gibkośći (za rok będę zapisywał się na sztuki walki, niestety teraz nie mogę, muszę zrobić operacje nosa, slabe naczynka ) 1. Jak oceniacie? 2. mam staż kilkuletni. Poniedziałek/Środa/Piątek 1. rozciąganie 30minut całego ciała -Pierwszy posiłek: -Drugi posilek -Trzeci posiłek - [...]
Jest to mój pierwszy post na forum, więc najpierw chciałbym się ze wszystkimi przywitać ;) W niniejszym dzienniku będę opisywać swoje postępy w treningu kalistenicznym. Ćwiczenia z ciężarami nie pasują do mnie; nudzę się przy nich, poza tym bardziej satysfakcjonujące jest dla mnie opanowanie jakiegoś ćwiczenia, ew. pozycji niż zwiększanie [...]
Witam wszystkich, zamierzam zrobić coś ze swoją sylwetką w zaciszu domowym :) więc moje staty to: wiek 22 lata, wzrost 189cm, waga 67kg, obwód nadgarstka 16cm co czyni ze mnie typowego ektomorfika, niestety... :/ Ale dla chcącego nic trudnego, dlatego przedstawię wam mój plan ćwiczeń oraz dietę do oceny. Cel: Nabrać trochę masy, żeby to wyglądało [...]
Witam . Chciał bym was prosić o zmianę mojego dotychczasowego planu treningowego . Ćwiczę teraz tak : Poniedziałek - Klata , Triceps Środa - Plecy , Biceps , przedramie Piątek - Barki , Nogi Dokładny plan poniżej KLATKA > Rozgrzewka: Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 15 > Rozciąganie: Skręty tułowia z pięścią na ścianie 5 > 1. [...]
1. Wiele osób ma kłopoty z uzyskaniem dobrego napięcia mięśni pleców. Aby temu zaradzić, można by spróbować dwóch rzeczy. Postaraj się złączyć razem łopatki w dośrodkowej fazie ćwiczeń polegających na ściąganiu lub wiosłowaniu. Utrzymaj także umiarkowaną krzywiznę kręgosłupa podczas wykonywania tych ruchów, nawet w odśrodkowej fazie ćwiczenia. 2. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Ankieta działu : Wiek : 17 Waga : 67 Wzrost : 171 Staż treningowy: 7 miesięcy Obwód pasa : 80 Obwód klaty: 87 Obwód uda: 54 Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): W-F 3 razy w tygodniu Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak Stan zdrowia: b. dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: Każdą aktywność lubię Stosowane [...]
Witam w oparciu o trening dla poczatkujacych mawashiego http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%B3b_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych_%2D_foty_str%2E_12-t359947.html jak rowniez o atlas www.kulturystyka.pl/atlas ulozylem sobie plan treningu. Chodzi mi o ogolnorozwojowke, jak juz bede cuzl sie na tyle dobrze to zaczne robic dzielony.Trening podzielilem [...]
Witam wszystkich, jestem Olek, uwielbiam ćwiczyć, chociaż nie zawsze mam do tego motywację.To mój pierwszy dziennik treningowy, więc proszę o wyrozumiałość :) Trenuję już od jakiegoś czasu, z większymi lub mniejszymi przerwami (profil śrendio-akutalny,kiedyś się nim zajmę)Nie zawsze moje treningi były z głową, dlatego czytam, czytam i jeszcze raz [...]
/SFD/2016/11/3/9c8ee4e634d24e6da853c21954aa8545.jpg Któż z nas nie chce mieć potężnie rozwiniętych mięśni klatki piersiowej? Osobiście nie znam nikogo takiego. Ponieważ chcieć - znaczy móc, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy cel ten osiągnęli. Warunek jest tylko jeden, a mianowicie: trzeba ostro wziąść się do pracy, co oznacza ni mniej, ni [...]
Wiek :40 lat Waga : 66 kg Wzrost : 178 cm Staż treningowy : Siłownia około 7-8 lat/sport ogólnie 25 lat Obwód pasa 70cm Obwód klaty: 106 cm Obwód uda: 56 cm Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): trening siłowy 5xtydzień Dostęp do siłowni / sprzętu domowej siłowni :nieograniczony czasowo Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, [...]
Hej, pisze tego posta, bo niedawno zaczęłam chodzić regularnie na siłownie. Od trzech lat rekreacyjnie biegam (do 40 km tygodniowo) i zaczęło mi się już nudzić :) dodatkowo bieganie dość specyficznie wpływa na sylwetkę - dokładniej tracisz tłuszcz, wzamniasz łydki i uda, ramiona wiotczeją i odpadają, cycki zapadają się i zycie traci sens. [...]
Wielu ludzi myśli i mówi że wykonuje Stretching bo myśli że to poprostu rozciąganie mięśni , troche przytrzymać za kostke , za noge i wszystko , nic bardziej błędnego. Stretching to nie rozciąganie mięśni , to złożony system rozciągania mięśni a to nie to samo. Stretching (z ang.rozciągać się) to NAPIĘCIE , ROZLUŹNIENIE i NACIĄGNIĘCIE mięsnia [...]
Na początek witam wszystkich. Postanowiłem założyć ten dziennik w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami treningu w domowych warunkach oraz stałej poprawy swojej diety/treningu/formy ;). Co do mojego stażu, przed wakacjami trenowałem 8-9 miesięcy na siłowni, efekty przerosły moje oczekiwania - nabrałem prawie 20kg w miarę czystej masy. [...]
[...] używając do tego całej siły łydek, jak ma to miejsce podczas treningu z JUMPSOLES PRZEJDŹMY, ZATEM DO TRENINGU 1)ROZGRZEWKA: -może to być szybki bieg przez 3,4 minuty 2)ROZCIĄGANIE -należy rozciągnąć mięsnie nóg- mięsień czworo-głowy, dwugłowy mięśnie łydek, ścięgna itp. 3)TRENING- ZAKŁADAMY OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI OBCIĄŻENIEM Z TYŁU NOGI!!! [...]