Wybrałem ten od pana Janka;-) Jakoś 4 małe śruby w suficie podtrzymujące bujające się 90 kg nie wzbudzało mojego zaufania;-) zamówienie złożone zobaczymy czy za 4 dni będzie wisiało u mnie;-) systematyczne rozciąganie kręgosłupa jednak coś tam daje, zdecydowanie lepiej czuję się podczas siedzenia w biurze przez pół dnia.
04-12-2014r. DT DIETA: 3492 kcal, białko 250g , ww 381,5 g; t 106 g TRENING: klata + biceps --> chyba ostatnie z tej serii Na początku relacja a potem plan na kolejne 8 tyg. Wyciskanie sztangielek na płaskiej - bardzo przyjemnie i z dużym zapasem poszło. Zwiększyłem zakres powtórzeń aby zmęczyć mięsień i tak szło na rekę 20x20; 15x30, 15x32,5; [...]
Dzisiaj poszło: a) dwa razy rozciąganie b) 2x20 kółko z kolan c) niezliczone podciąganie na drążku w ramach testu humor powraca. jutro jadę po hantelki, zakomunikowałem żonie że się dorzuciła do prezentu, przyjęła z godnością tą informacje( po tym jak otrzymała łapówkę do perfumerii) ;-)
Przy frontach albo normalnie, na palcach, albo paski. Gdzieś czytałem, że na krzyz nie powinno się robić, zresztą ogranicza to ciężar. Poza tym fronty nie są bardziej niebezpieczne niż tylne, a chyba wręcz przeciwnie. 80% ciężaru tylnych, i 3 do 5 powtórzeń, i będzie ok. Tez planuję wrzucić po urlopie do planu. Ale to moja opinia , mało istotna [...]
W piątek 24-07-2015 poszły plecy i lekka klatkę miałem 1h na trening i ku mojemu zdziwieniu zrobiłem go podciąganie na szeroko--> 12xcc, 12x5kg, 8 x 10 kg, 6 x 25 kg ściąganie rączek na hammerze podchwytem( ciężar na rękę) -> 12x 25,35,45,50,55,60 wiosło hantla jednorącz w podporze tułowia --> 25x12, 35x12, 35x12 przyciąganie do klatki piersiowej [...]
25-08-2015 DT Dieta: 2860 kcal, Trening: Barki + ręce Pushpress - 20x20, 40x10,50x10,60x10,70x5,80x1;85x1 --> zapas na 90 był więc jestem zadowolony bo to nawet nie była walka jeszcze. Poniekąd małe marzenie prawie osiągnięte wycisnąć na barki swój CC. Tylni akton leżąc - 20x5, 15x7,5, 15x7,5 Podciąganie w bramie na boczny - 4 serie po 12 rep. [...]
DT 2015-10-16 Trening piątkowy + nadrobienie delikatnych zaległości z treningu środowego aby nogi się nie rozprężyły za bardzo. Poszło: - rozgrzewka - PP 4 serie; - WL sztangielki na skosie x 4s, - dipsy na tricepsa x 4 s, - podciąganie na bicepsa x 4 serie, - wiosło leżąc x 4 serie; - przysiady ze sztangą na plecach x3s; - uginanie dwójek x [...]
18-11-2015r. DT Trening łączony nogi( 2 ćwiczenia) + plecy. niestety trening sobotni musiałem rozbić na składowe i pododawałem do zestawu tygodniowego. Poszło w kolejności Przysiady ze sztangą z przodu - końcówka na 80x6. mało ale pamiętajcie że to fronty no i pierwsza tura z treningiem więc nie ma sensu jechać na 110%. Wspięcia na palce - tutaj [...]
10-02-2016 DT SQ - zrobiłem zgodnie z waszymi sugestiami tempem 4010, mógłbym skłamać ze nie było różnicy ale była i cholernie wielka}:-( każdą z 4 serii robiłem w tym tempie i jak 80 nie robiło różnicy to 97,5 już zaczęło a o 110 nie wspomnę. czułem drżenie ud. WL skos dodatni - też wolniej ale jakość 3010 Podciaganie - tutaj bez kobinowania bo [...]
24-02-2016 DT 5x5, W5, T14 -- trening lekki SQ - przysiady w tempie 4010, nagranie. strasznie odcinek lędźwiowy dostaje po dupie w tym. Nietypowe ujęcie kamerki od przodu i widać jakie durne miny robię pomimo relatywnie małych ciężarów z dnia disiejszego. poszło od 85 do 115 tylko WL skos - ciagle zapas, od 65 do 92,5 x5 Podciąganie szeroko do [...]
23-03-2016r, DT Trening pod znakiem 100kg;-) jako że czuję jeszcze delikatnie te łokcie to postanowiłem nie wchodzić na maksy a za to pobawić się sztangą i 100kg. WL - kilka rozgrzewkowych i 100x13 i 100x11 -- pompa przeokrutna ;-) chyba jednak coś tam poszło w klacie skoro 110x7 robiłem też. jakiś progres siłowy jest ale wizualnego 0. Dzisiaj [...]
2017-03-08 DT 1) rozgrzewka 2) technicznie snatch - nowy rekord 3x62,5 ;-) z zapasem. minus taki ze za płytko podsiadam a to oznacza że niedługo będzie ściana, musze się sam zmusić żeby niżej zejść. jak by nie było ostatnie serie robię moim maksem sprzed 2,5 miechów;-) 3) clean & jerk 2/2/4 - zobaczycie o co chodzi. wstawiam filmik pomimo wielu [...]
2017-10-02 DT 01) rwanie z ziemi x2, doszedłem znowu do 70 ale 75 mnie pokonało bo nie rozrzucam stóp na dole, wygląda to komicznie ale nie kminie o co chodzi. nie jestem w stanie utrzymać równowagi pomimo podsiadu. 02) clean+clean+jerk - do 90 bez problemu ale przy 95 zabrakło sił na jerka, na clena jeszcze rezerwa z 10 kg była ale jako że to [...]
20-10-2017r DT 1) 3 jerki z racka - od 20 do 92,5. nie zrozumieliśmy się z trenerem i nie podszedłem pod 100. fajnie wchodziło wiec "pewnie" by to też weszło. 2) fronty na ciężko - 3 rep miało być i do 110 wchodziło, 120 ne chciało mi się walczyć i zrobiłem 1,5 rep}:-( 3) brzuchy 4) rozciaganie trening pod tytułem niedosyt/ stres pozdro
20-10-2017r DT 1) 3 jerki z racka - od 20 do 92,5. nie zrozumieliśmy się z trenerem i nie podszedłem pod 100. fajnie wchodziło wiec "pewnie" by to też weszło. 2) fronty na ciężko - 3 rep miało być i do 110 wchodziło, 120 ne chciało mi się walczyć i zrobiłem 1,5 rep}:-( 3) brzuchy 4) rozciaganie trening pod tytułem niedosyt/ stres pozdro pacze i [...]
10-11-2018r. DT Fajny lekki trening: 0. rozgrzewka - bieg na bieżni, bardzo fajnie - 1 km na spokojnie w tempie 9 km, drugi w tempie 12 km. kondycja jakaś tam jest. artykulacja stawów 1. unoszenie ramion bokiem sztangielki 15x4,15x6,12x9,10x12,5 2. unoszenie ramion bokiem w opadzie 15x4, 15x6, 12x9, 8x12,5 3. wyciskanie sztangi za karku siedząc - [...]
czemu ma zostawic rozciaganie? przed treningiem powinien dobrze rozgrzac i rozciagnac wszystkie miesnie ktore beda pracowaly, po treningu rezciaganie i schladzanie.
Mi zie bardzo podoba konstrukcja tych treningów. Jest progres ja trudności co tydzień. Część zasadnicza trwa 10 minut. Jak jest czas i ochota to są tzw. Finishery zbudowane z 2 ćwiczeń wykonywanych w drabince po 10-9-...1 powtórzeń które zajmują dosłownie 2 max 5 minut. Plus rozgrzewka i rozciąganie to max 25 minut full opcja. A muszę powiedzieć [...]