SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Wybrałem ten od pana Janka;-) Jakoś 4 małe śruby w suficie podtrzymujące bujające się 90 kg nie wzbudzało mojego zaufania;-) zamówienie złożone zobaczymy czy za 4 dni będzie wisiało u mnie;-) systematyczne rozciąganie kręgosłupa jednak coś tam daje, zdecydowanie lepiej czuję się podczas siedzenia w biurze przez pół dnia.

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-28 20:55:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    04-12-2014r. DT DIETA: 3492 kcal, białko 250g , ww 381,5 g; t 106 g TRENING: klata + biceps --> chyba ostatnie z tej serii Na początku relacja a potem plan na kolejne 8 tyg. Wyciskanie sztangielek na płaskiej - bardzo przyjemnie i z dużym zapasem poszło. Zwiększyłem zakres powtórzeń aby zmęczyć mięsień i tak szło na rekę 20x20; 15x30, 15x32,5; [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-05 15:17:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Dzisiaj poszło: a) dwa razy rozciąganie b) 2x20 kółko z kolan c) niezliczone podciąganie na drążku w ramach testu humor powraca. jutro jadę po hantelki, zakomunikowałem żonie że się dorzuciła do prezentu, przyjęła z godnością tą informacje( po tym jak otrzymała łapówkę do perfumerii) ;-)

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-05 22:24:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Przy frontach albo normalnie, na palcach, albo paski. Gdzieś czytałem, że na krzyz nie powinno się robić, zresztą ogranicza to ciężar. Poza tym fronty nie są bardziej niebezpieczne niż tylne, a chyba wręcz przeciwnie. 80% ciężaru tylnych, i 3 do 5 powtórzeń, i będzie ok. Tez planuję wrzucić po urlopie do planu. Ale to moja opinia , mało istotna [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-22 09:35:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    W piątek 24-07-2015 poszły plecy i lekka klatkę miałem 1h na trening i ku mojemu zdziwieniu zrobiłem go podciąganie na szeroko--> 12xcc, 12x5kg, 8 x 10 kg, 6 x 25 kg ściąganie rączek na hammerze podchwytem( ciężar na rękę) -> 12x 25,35,45,50,55,60 wiosło hantla jednorącz w podporze tułowia --> 25x12, 35x12, 35x12 przyciąganie do klatki piersiowej [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-29 21:28:35 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    25-08-2015 DT Dieta: 2860 kcal, Trening: Barki + ręce Pushpress - 20x20, 40x10,50x10,60x10,70x5,80x1;85x1 --> zapas na 90 był więc jestem zadowolony bo to nawet nie była walka jeszcze. Poniekąd małe marzenie prawie osiągnięte wycisnąć na barki swój CC. Tylni akton leżąc - 20x5, 15x7,5, 15x7,5 Podciąganie w bramie na boczny - 4 serie po 12 rep. [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-26 09:15:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    DT 2015-10-16 Trening piątkowy + nadrobienie delikatnych zaległości z treningu środowego aby nogi się nie rozprężyły za bardzo. Poszło: - rozgrzewka - PP 4 serie; - WL sztangielki na skosie x 4s, - dipsy na tricepsa x 4 s, - podciąganie na bicepsa x 4 serie, - wiosło leżąc x 4 serie; - przysiady ze sztangą na plecach x3s; - uginanie dwójek x [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-16 20:26:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    18-11-2015r. DT Trening łączony nogi( 2 ćwiczenia) + plecy. niestety trening sobotni musiałem rozbić na składowe i pododawałem do zestawu tygodniowego. Poszło w kolejności Przysiady ze sztangą z przodu - końcówka na 80x6. mało ale pamiętajcie że to fronty no i pierwsza tura z treningiem więc nie ma sensu jechać na 110%. Wspięcia na palce - tutaj [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-19 09:17:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    10-02-2016 DT SQ - zrobiłem zgodnie z waszymi sugestiami tempem 4010, mógłbym skłamać ze nie było różnicy ale była i cholernie wielka}:-( każdą z 4 serii robiłem w tym tempie i jak 80 nie robiło różnicy to 97,5 już zaczęło a o 110 nie wspomnę. czułem drżenie ud. WL skos dodatni - też wolniej ale jakość 3010 Podciaganie - tutaj bez kobinowania bo [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-10 23:09:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    24-02-2016 DT 5x5, W5, T14 -- trening lekki SQ - przysiady w tempie 4010, nagranie. strasznie odcinek lędźwiowy dostaje po dupie w tym. Nietypowe ujęcie kamerki od przodu i widać jakie durne miny robię pomimo relatywnie małych ciężarów z dnia disiejszego. poszło od 85 do 115 tylko WL skos - ciagle zapas, od 65 do 92,5 x5 Podciąganie szeroko do [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-24 20:13:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    23-03-2016r, DT Trening pod znakiem 100kg;-) jako że czuję jeszcze delikatnie te łokcie to postanowiłem nie wchodzić na maksy a za to pobawić się sztangą i 100kg. WL - kilka rozgrzewkowych i 100x13 i 100x11 -- pompa przeokrutna ;-) chyba jednak coś tam poszło w klacie skoro 110x7 robiłem też. jakiś progres siłowy jest ale wizualnego 0. Dzisiaj [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-23 22:55:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    2017-03-08 DT 1) rozgrzewka 2) technicznie snatch - nowy rekord 3x62,5 ;-) z zapasem. minus taki ze za płytko podsiadam a to oznacza że niedługo będzie ściana, musze się sam zmusić żeby niżej zejść. jak by nie było ostatnie serie robię moim maksem sprzed 2,5 miechów;-) 3) clean & jerk 2/2/4 - zobaczycie o co chodzi. wstawiam filmik pomimo wielu [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-08 21:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    2017-10-02 DT 01) rwanie z ziemi x2, doszedłem znowu do 70 ale 75 mnie pokonało bo nie rozrzucam stóp na dole, wygląda to komicznie ale nie kminie o co chodzi. nie jestem w stanie utrzymać równowagi pomimo podsiadu. 02) clean+clean+jerk - do 90 bez problemu ale przy 95 zabrakło sił na jerka, na clena jeszcze rezerwa z 10 kg była ale jako że to [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-03 09:05:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    20-10-2017r DT 1) 3 jerki z racka - od 20 do 92,5. nie zrozumieliśmy się z trenerem i nie podszedłem pod 100. fajnie wchodziło wiec "pewnie" by to też weszło. 2) fronty na ciężko - 3 rep miało być i do 110 wchodziło, 120 ne chciało mi się walczyć i zrobiłem 1,5 rep}:-( 3) brzuchy 4) rozciaganie trening pod tytułem niedosyt/ stres pozdro

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-21 10:22:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    20-10-2017r DT 1) 3 jerki z racka - od 20 do 92,5. nie zrozumieliśmy się z trenerem i nie podszedłem pod 100. fajnie wchodziło wiec "pewnie" by to też weszło. 2) fronty na ciężko - 3 rep miało być i do 110 wchodziło, 120 ne chciało mi się walczyć i zrobiłem 1,5 rep}:-( 3) brzuchy 4) rozciaganie trening pod tytułem niedosyt/ stres pozdro pacze i [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-21 11:34:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    10-11-2018r. DT Fajny lekki trening: 0. rozgrzewka - bieg na bieżni, bardzo fajnie - 1 km na spokojnie w tempie 9 km, drugi w tempie 12 km. kondycja jakaś tam jest. artykulacja stawów 1. unoszenie ramion bokiem sztangielki 15x4,15x6,12x9,10x12,5 2. unoszenie ramion bokiem w opadzie 15x4, 15x6, 12x9, 8x12,5 3. wyciskanie sztangi za karku siedząc - [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-11-10 17:31:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening ,rozciąganie , pytanie ?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    na mase rozciaganie zostaw na po cwiczeniach

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2546 Data: 2005-11-17 06:46:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening ,rozciąganie , pytanie ?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    czemu ma zostawic rozciaganie? przed treningiem powinien dobrze rozgrzac i rozciagnac wszystkie miesnie ktore beda pracowaly, po treningu rezciaganie i schladzanie.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2546 Data: 2005-11-17 09:02:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening ,rozciąganie , pytanie ?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Rozciąganie stosujemy po treningu (właściwym). Na masę jak najbardziej wskazane, zresztą zawsze wskazane. Przed treningiem rozgrzewka. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2546 Data: 2005-11-17 22:43:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mi zie bardzo podoba konstrukcja tych treningów. Jest progres ja trudności co tydzień. Część zasadnicza trwa 10 minut. Jak jest czas i ochota to są tzw. Finishery zbudowane z 2 ćwiczeń wykonywanych w drabince po 10-9-...1 powtórzeń które zajmują dosłownie 2 max 5 minut. Plus rozgrzewka i rozciąganie to max 25 minut full opcja. A muszę powiedzieć [...]

    Odpowiedzi: 348 Ilość wyświetleń: 19229 Data: 2019-05-07 22:54:10 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)