moCCa ja tez popróbuje w domu tylko muszę zaopatrzyć się w jakiś ochraniacz na szczękę bo to będzie szybko w górę długo w dół ;-) DaKilla hehe jeszcze nie jadłam ale zaraz nam się Ovejka ukaże ona wyczuwa takie tematy :-D A no właśnie a gdzie mi do okresu regeneracyjnego @-):-P 01.04.2012 Posiłki B=31% T=46% W=23% [...]
/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/523b8440ccbb4cc6ab1b3c8d8330b96b.jpg leżeć nie będę będę wypacać ;-) chociaz w nocy mało z łóżka nie spłynęłam %-) już wiem azzi jak się czujesz po treningach z dopalaczem %-) 02.07.2012 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/4ed616087bd64f67861f14aafdbb5bda.jpg +tran, zielona herbata chemia; mucosolvan, coldrex. Rano straciłam głos [...]
Nie miałem czasu wczoraj na wypiskę więc wrzucam dzisiaj od razu 2 :] Trening 28.02.2013 Dzień treningowy - trening piłki. Rozgrzewka, gra na utrzymanie, kilka serii strzałów, 12 przebieżek(w 2 seriach - po 6) tempo ok 50%(nie ma co się żyłować xD) 01.03.2013 Dzień treningowy - trening nóg Zacznę od małego komentarza, a więc trening nóg będzie [...]
Cześć Dzisiaj zrobiłem trening B - ciężko. Dobry trening, bardzo mocno dał w kość. Push Press Rampa 3 40x3/45x3/50x3/55x3/60x3 40kg http://www.youtube.com/watch?v=YuIBlank5q4 60kg http://www.youtube.com/watch?v=bzBEKxahr_Y&feature=c4-overview&list=UUANIrVV-sS0W0madKKH9kDA Co do techniki to nie jestem pewny więc pozostawię bez komentarza i poczekam [...]
Cześć, dzisiaj Trening A, jednak bez dipsów, ze względu na barki. Smaruje voltarenem i mam nadzieje, że za niedługo wróci całkowita sprawność. Przysiad 45/55/60/65/70/75/80 x10 85x8 Pompki na poręczach ------------------ Wiosłowanie sztangą podchwytem 50/55/60/65/70/75x10 80x8 Uginanie ramion ze sztangą 20/20/20/20x12 + rozciąganie Przysiad [...]
Wczoraj wpadła jeszcze tabliczka czekolady z orzechami alpengold xD a migdały odstawiłem. Dzisiaj już po treningu, kolejny mały rekord pobity :] PP ------------- MC 65/70/75/80/85/95/105/115/120x5 125x4 Podciąganie ccx10/7/5/4/4/4/3/3 Wyciskanie wąsko: 40x5/60x5/65x5/---------- + ,,kółko" sztangą ;d 2s + lekko rotatory + rozciąganie Bark dalej [...]
Cześć, Nie pisałem ostatnich dni treningowych, miałem jakieś lekkie podłamanie ale już jest ok. :] Także, trening z czwartku: Przysiad 45/55/60/65/70/75/80/85 x10 Czułem się słabo na treningu każda seria to męczarnia, nogi ważyły jakby ze 10kg więcej. Udało się zrobić 85x10 ale to była męka pod więcej już nie podchodziłem. Pompki na poręczach [...]
Witam po tygodniu przerwy, nie miałem w ogóle czasu żeby coś skrobnąć. Tydzień był dla mnie okropny: Poniedziałek, wtorek i środa dzień wyglądał tak: praca od 6 do 14, 15 w domu gotowanie o 15:45 do katowic na uczelnie. Tak 3 dni z rzędu, w czwartek zrobiłem trening, na którym znowu odnowiłem sobie kontuzje barku. Piątek do 14 praca 15:15 w domu [...]
Tak ale to tylko był ten tydzień, minął i teraz jest więcej czasu :] Teraz tylko co drugi tydzień od piątku do niedzieli szkoła. Dzisiaj Trening B PP ------------ MC 60/70/80/90/100/110/115/120/125 x5 130x4 Podciąganie nachwytem(średni) ccx8/6/5/5/4 Wyciskanie francuskie 18x10/23x10/23x10 + Brzuch(3s allachy) + Przedramię(2s: prostowanie [...]
Siema, Dzisiaj już po treningu B, poszło dobrze. W Mc udało się dołożyć, drążek jak zwykle powtórzeniowo slabo ale czucie good ;] MC 60/80/90/100/110/120/125/130x5 /135x2 110kg https://www.youtube.com/watch?v=UFKdh--Mg6Y&feature=c4-overview&list=UUANIrVV-sS0W0madKKH9kDA 130kg [...]
Cześć, Dzisiaj jestem już po treningu, jestem bardzo zadowolony z siadów. Przysiady r10 50/60/70/75/80/85/90/95 x10 100x6 Jak pisałem bardzo zadowolony jestem, lało się zemnie jak woda z kranu, dyszałem jak parowóz ale nie dałem się ciężarowi!. Jest to mój mały rekordzik :) Wiosłowanie: 60/65/70/75/80x10 85x7 Siady ostro dały po dvpie to tutaj już [...]
Siema, Dzisiaj zrobiłem bardzo dobry trening nóg... Miał być trening push ale tak mnie bark pobolewa, że odpuściłem i postanowiłem zrobić nogi, na które napaliłem się jak brat powiedział, że też je dzisiaj zrobi(ogólnie to bardzo mało je ćwiczy, powiedziałem że robimy mój trening i prawie go zrobił.). Do dzieła: LEGS: Przysiad tylny 6x5 [...]
Wtorek - plecy Dzisiaj mnóstwo siły i energii, więc trening udał się bardzo dobry! Podciąganie podchwyt szerokość barków: ccx10/5x8/5x6/5x5+2/5x4/35x12(<-ostatnia -wyciąg górny podchwyt) Wiosłowanie nachwytem w pochyleniu 65/70/80/85x10/90x8+60x12 Wiosłowanie jednorącz 32,5x12/38x12/44x12/48x12/22x27 Przyciąganie uchwytu V 40x12/40x12/45x12+20x12 [...]
Szczerze powiem, że żadnej różnicy nie czuję między jabłczanem a mono, a nawet wydaję mi się, że mono lepiej działa. Różnica taka, że mono mocniej ciąganie wodę. Dzisiaj już po nogach, był ogień! ;] Prostowanie nóg siedząc 35x15/35x12/35x12/35x12 Przysiad: 60x12/70x12/80x12/90x12 Hack przysiad 40/40/40 x10 Wypychanie nogami na suwnicy poziomej [...]
jeżeli mogę coś doradzić , to bcca w dawce 4g lepiej wogle chyba nie brać niż brać tyle. Daj np : 10g przed i 10 g w trakcie a po posiłek potreningowy . No chyba , że od razu po treningu siłowym robisz rozciąganie to przed rozciąganiem te bcca i jedziesz z koksem :) Co do opasek na ręce . Kiedyś jak bolały mnie nadgarstki to też se wymyśliłem żeby [...]
co do bcca , to przed rozciąganiem a po rozciąganiu normalny posiłek .A jak nie ma rozciąganie to 30 min przed 10g i w trakcie treningu rozrobione z wodą popijaj też z 10-12 g - napewno odbije się to na regeneracji między seriami ofc na + :) , wtedy odrazu po treningu jesz posiłek potreningowy i rezygnujesz z bana , lub dodajesz go do ryży i [...]
(zaległa wpiska za wczoraj) Metoda Lafaya poziom trzeci 18.08 czwartek Rozciąganie 20 minut Uwagi Ciągle delikatnie żeby nic nie przeciążyć, + pewne zmiany w rozciąganiu tyłu nóg (głównie dodanie sięgania do palców w siadzie z nogami cały czas prosto)
Metoda Lafaya poziom trzeci 31.08 środa Rozciąganie 20 minut Uwagi Trening krótki, ale bardzo przyjemny Szybko przychodziło rozluźnienie mięśni, i mimo że czas wyszedł jaki wyszedł, to mam wrażenia jakbym rozciągnął się lepiej niż na niejednej półgodzinówce Zdrówka wszystkim, a tym co zaczynają - udanego roku szkolnego! Zmieniony przez - [...]