jeżeli mogę coś doradzić , to bcca w dawce 4g lepiej wogle chyba nie brać niż brać tyle. Daj np : 10g przed i 10 g w trakcie a po posiłek potreningowy . No chyba , że od razu po treningu siłowym robisz rozciąganie to przed rozciąganiem te bcca i jedziesz z koksem :) Co do opasek na ręce . Kiedyś jak bolały mnie nadgarstki to też se wymyśliłem żeby tego używać , tylko ja miałem bandaże - jednak trzeba im stanowczo podziękować ,takie jest moje zdanie , przez to po pewnym czasie " dobrego funkcjonowania " gdy przestałem odczuwałem okropny ból nw nadgartkach - tak jakby miały się połamać i do tego brakowało tej elastyczności. W-g mnie trochę to dziwne po przerwie , że dalej bolą . Może warto udać się do specjalisty ?
W pogoni za lepszej jakości życiem...
a i czytałem, że dawka wynosi +/- 1g na 10kg ciała, i sądziłem że to dawkowanie spełnia te wymagania tylko jest po prostu podzielone na części. Najwyraźniej pucha gada bzdury. Po treningu od razu wsuwam banana, pełny posiłek jakieś 20 minut później. Jakbyś sugerował dawkować przy takim układzie (albo coś doradził w kwestii samego układu) ?
) ale jakby nie patrzeć jest coraz lepiej.