SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Mono się wkręca

Barki niezłe, cycki rzeczywiście trochę gorsze ale Panie zrobi się.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Cycki gorsze bo mam asymetryczny mostek (po tacie ) i ogólnie klatę, ale że jest coraz lepiej to tylko mi się cieszyć

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
ładnie wazzup , szczególnie łapy mi się podobają . Teraz trochę wyciąć i będzie super. Co do klatki , już na pierwszy rzut oka widać jakąś nierówność ( i nie wiem , czy to rola złej spinki;p ?). Dysproporcja między twoim lewym , a prawym cycem wydaje się być znaczna- na korzyść tego lewego ofc;d

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Nieźle wazzup. :) Powiem ci, że odkąd dodałeś ostatnie zdjęcia to ten Lafay cię poprawił.
Mam pytanie wazzup.
Też o tym wiesz, że mam mostek krzywy i gdy ćwiczyłbym dalej to dałoby się zsymetrycznić te cyce ? Jakby co to ja tam dużo na drążku zwisam i trochę pomaga ale czy trening jak rozbuduję sobie klatę czy się zsymetrycznią te cyce i czy prawy będzie taki sam duży jak lewy klatek ;d ?

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-07-17 11:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Coś te szafki za Tobą porozciągane są dziwnie tak

Żartuje - gratsy

Wyniki też git - to jak 15 czy 20 ?

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Shinji - wszystko fajnie, tylko za mną nie ma żadnej szafki
Po prawej jest lustro w którym odbija się drabinka, a po lewej półeczki (na dolnej kniga Lafaya ) i nad nimi arcyboski obraz z kotkami
A dawaj 20, zobaczymy jak to wyjdzie

Actimelek - cóż, ja po roku jak byłem pokrzywiony tak jestem dalej, więc raczej nie widzę tu opcji 'symetryzacji', ale jak to się dobrze zabuduje musklami to nie będzie aż tak raziło (pamiętaj, że to Ty najwyraźniej dostrzegasz swoją asymetrię - inni szybciej dostrzegą rozwijające się mięśnie niż jakąś nierówność )

mroczny - wina genów a nie spinki, z reklamacja do rodziców

I dzięki wam chopy!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
przejrzalem, przemyslalem i jako ze lubie alternatywne rozwiazania to zabieram sie za lekture a nastepnie za trening tym sposobem

bede musial wykombinowac jak robic dipsy bo krzesla to mi raczej nie wytrzymaja a z zamontowaniem poreczy bedzie problem.

ps
jakby ktos chcial to posiadam ebook'a

Zmieniony przez - bejbej w dniu 2011-07-17 12:49:12

per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Powodzenia!

Jakieś szafki albo biurko + parapet też zdaje egzamin


PS. ebooka mają wszyscy, papierowa jednak wygodniejsza

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-17 12:50:49

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
mam male mieszkanie, w tym problem. Bede musial zrobic chyba male przemeblowanie bo z dipsow napewno nie zrezygnuje, swietnie na mnie dzialaja.


papierowa wygodniejsza ale trudniej dostepna

Zmieniony przez - bejbej w dniu 2011-07-17 12:55:20

per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dipsy to wg autora fundament treningu

Może w piwnicy miejscówkę sobie wykombinuj ?

Edit:
Coś za coś

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-17 12:56:13

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium