SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik amatora

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witam wszystkich jestem nowy na forum i postanowiłem się wziąść w końcu za siebie.
Nie mam żadnego doświadczenia, zaczynam od zera.
Moim celem jest poprawa siły (ogólnie zdrowia) i zwiększenia masy mięśniowej. Oprócz tego wiem że to się trochę wyklucza, ale chciałbym schudnąć (szczególnie na brzuchu) i nie stracić przy tym zbytnio masy (bo ogólnie zamierzam trenować na masę i siłę, jednak przydałoby się schudnąć w pasie )
Po przeczytaniu kilku tematów z forum postanowiłem wykorzystać plan Mawashiego dla początkujących.

Moje wymiary :
kark - 38 cm
klata - 97 cm
biceps - 37 cm
przedramie - 28 cm
brzuch - 92 cm
udo - 67 cm
łydka - 46 cm

wzrost - 174 cm
waga - 81 kg
Wiek : 15 lat

Aktywność fizyczna : Kopię piłkę kilka godzin dziennie, oprócz tego gram w koszykówkę.

Oprócz planu Mawashiego zamierzam także (aby pozbyć się tłuszczu z brzucha) zamierzam robić A6W.

Wiem także że przydałaby się także dieta tylko w tym przypadku nie wiem jaka - czy na masę (to jest mój główny cel) czy na redukcję (brzuch).

Co o tym sądzicie? Chciałbym najpierw poznać zdanie doświadczonych forumowiczów.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witam bardzo długo nie pisałem ale byłem u lekarza i odpoczywałem. Lekarz tego nie uznał za nic poważnego powiedział że takie coś się czasem zdarza i że pewnie to była niestrawność ale ja za bardzo się tym przejąłem dlatego mnie serce zaczęło boleć. Kazał mi jednak zrobić tydzień odpoczynku. Już minął tydzień od tego feralnego wydarzenia.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Zarzuc fote, ale chyba zalany jestes;D?.
Powodzenia, w realizowaniu celow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
W szkole też mi mówili że coś dziwnie się zachowuje - ale nic nie piłem w ogóle nie pije alkoholu ale chyba serio coś ze mną źle skoro nawet po wiadomości na forum są takie domysły
Ze zdjęciem będzie problem - nie mam aparatu ale postaram się pożyczyć od kogoś.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
chodzilo mu o to, ze masz duzo fatu na ciele

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
A to też prawda zamierzam to jednak zmienić. Niestety mam bardzo złą przemianę materii i chore jelita a to mi niestety nie pomoże w osiągnięciu celu.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklej jeszcze foty żebyśmy mogli porównywać wyniki na końcu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Zanim zacznę ćwiczyć, chciałbym się dowiedzieć co mógłbym zmienić w tym planie (chociaż wydaję mi się że lepszego nie znajdę) i jaką sobie ułożyć dietę.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1524
Diety poszukaj w dziale ODZYWIANIE.
"chciałbym się dowiedzieć co mógłbym zmienić w tym planie " <-- ale nie podales planu ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Diya - nie czytałeś/aś (nie wiem jak napisać ;P) dokładnie. Pisał o planie dla pocz. Mawashiego.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Tak jest chodzi mi o ten plan - https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html. Dzisiaj po powrocie ze szkoły zajrzę do działu odżywianie i zastanowię się nad odpowiednią dietą.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Wczoraj nie miałem dostępu do komputera. Zdjęcia będą niedługo. Co do diety dalej nie wiem jaka byłaby dla mnie najlepsza.

Witam jestem tu nowy chcę się w końcu zabrać za siebie mam nadzieje że wy mi w tym pomożecie :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Poczatek HST - pytania + plan

WHEY premium