SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik amatora

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
witam. zawsze czytałem dzienniki treningowe, i szkoda że wśród średnio latków jest mało popularny. przymierzałem się dość długo i wreszcie postanowiłem że już czas. mam konkretne plany i oczekiwania co do sylwetki na lato ad 2013 i niech ten dziennik mi w tym pomoże. .
miałem teraz prawie 3 tyg przerwy w treningach a to dlatego że miałem 2 wyjazdy tygodniowe na mazury. zagle to moja mała pasja co roku pływam po mazurach
więc dziś zacząłem od wprowadzenia
1. przysiad 3x8 ciężar malutki
2. podciąganie na drązku szeroki chwyt 3s po 8-7 powtórzeń
3. skos wycisk 3x9 powoli dokładnie mały ciężar
4.arnoldki 2x 9
5uginanie sztangi 2x 10
6. wycisk wąsko 2x 9.

trening króciutki ale dość przyjemny ,fajnie wrócić po przerwie
co do priorytetów to opiszę w przyszłym tygodniu. pozdro

bez walki nie ma postępu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Posiłki całkiem przyzwoite ; wieprza też trzeba czasem wciągnąć - nie ma się co stresować .......
Inne sprawy ( treningowe ) z czasem się unormują , tylko ostrożnie z obciążeniami i czasem treningu.
Witam ponownie wśród żywych.

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madox sam zobacz ,jak tutaj mozna prowadzic dziennik???????? jak wszyscy to po prostu zlewaja!!!!!!!,nikt nawet nie zreagowal na Twoja probe prowadzenia dziennika ,ja juz dawno stacilem motywacje do prowadzenia tutaj dziennika-trzeba stąd sp*****lac chyba ?? tak jak to zrobił Robo :(

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-09-11 21:37:35

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-09-11 21:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
a na co tu reagować?
widziałem wczoraj ten temat ,ale myślałem że autor jeszcze coś później dopisze
bo jak narazie nic z tego nie wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no moze i na nic ,ale wypada jakos zachęcic chociaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Oj nieprawda. Cały czas pojawia się ktoś nowy, zainteresowany doświadczeniami innych średniolatków.
Na siłowni też szczerze mówiąc coraz więcej moich równolatków.
Pisać, pisać. To ważne.
Jak nabiorę trochę doświadczenia, to też zacznę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
fajnie że jest jakaś dyskusja. dzieki za dobre słowo chunga. co do moich priorytetów i treningów. najbliższy etap to redukcja dopracowuję miche. tak sie właśnie dzieje że po wakacjach jakoś mnie więcej w pasie. w związku z tym będę próbował powoli zrzucić kilka centów z pasa. jako że niewysoki ze mnie gość i dość ruchliwy powinno jakoś pójść. myślę ze do konca października potrwa walka o centymetry a następny etap to łapy powalcze o zwiększenie obwodów. co z tego wyjdzie zobaczymy. jako że 40 na grzbiecie i problemy z plecami dużo improwizacji i kombinacji będzie w planie treningowym. jakie efekty ocenicie sami. jutro postaram się wrzucić aktualne foto. a dziennik założyłem nie dla tego żeby go tłumy oglądały lecz zupełnie dla siebie, taki motywator zewnętrzny. oczywiście ewntualne pytania i uwagi mile widziane. póki co ćw 3 x w tygodniu fbw. na bieżąco będę wszystko modyfikował.

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Przed rozpoczęciem regularnych wizyt na siłowni miałem poważne problemy z kręgosłupem.
Na początku oczywiście pojawiły się bóle, ale to było przełamanie. Teraz jest wszystko w porządku. Staram się mimo wszystko unikać np. wiosłowania sztangą w opadzie, ale zamiast tego przyciąganie sztangi obciążonej z jednej strony (drugi koniec w uchwycie na podłodze).
Duuuże ciężary, a plecki spoko
Jest bardzonwiele ćwiczeń, zawsze coś można dobrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Madox72 super że założyłeś tutaj dziennik !!!
Będę zaglądał na bieżąco.
Nie ma co narzekać ze tak mało w tym dziale dzienników ,tylko trzeba zachęcać coraz wiecej osób do prowadzenia swoich zapisków a nie tylko narzekać że czegoś mało.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
witam. dziś jak obiecałem postaram się wkleic zdjęcia. jak widac na zdjęciu apetyt mi dopisuje. a fakt że jestem nikczemnego wzrostu mi nie pomaga. więc postaram się zmienić sylwetkę i udokumentować to u średnilatków.wyślę zdjęcia i opiszę dzisiejszy trening.













bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
no fotki jakoś weszły. teraz trening dziś podobnie jak w pon:
1.przysiad 2x8
2. martwy 4x8
3.skos 4x8
4.unoszenie sztangi do brody 2x10
5.prostowanie rr na wyciągu 2x8
6. młotki 2x10
króciutki trening ale fajna pompka mimo nieduzych ciężarów. od jutra zaczynam krosfit kaleczyć oczywiście zestaw podstawowy 100 podciągnięć, 100 brzuchów i 100 przysiadów lub podskoków. opiszę jak samopoczucie po nim i co robiłem. muszę doczytać co z przysiadami lub podskokami skoro dziś przysiady robiłem choc tylko 2 serie, ale zawsze. może po prostu zamiast setki zrobię 50? zobaczymy co do szamy to micha jeszcze nie dopracowana.ale mocno nad tym pracuję. flex mam pytanie czy teraz z tego dziennika już coś wynika. ja pierwszy raz i wszelkie uwagi mile widziane pozdro

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
ze zdjęć niema tragedii
do lata 2013 zapewne zrobisz dobrą sylwetką
napisz jeszcze coś na temat swojego stażu treningowego
czy wcześniej trenowałeś? ile ,co? od kiedy ruszyłeś ponownie z żelastwem?
możesz napisać coś więcej na temat swojego jadłospisu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping przedtreningowy

Następny temat

12 powtorzen VS 10 powtorzen

WHEY premium