Wielu mężczyzn marzy o pięknych, wyrzeźbionych bicepsach. Duże bicepsy są symbolem siły i męskości i nie zaprzeczycie temu, że wiele osób nie ośmieliłaby się wkurzyć faceta z dużymi ramionami. Nie tylko panowie marzą o potężnych “karabinach”. Wiele kobiet chciałoby mieć mężczyznę, o pokaźnych bicepsach. Fitplota zdecydowanie w takich gustuje :) Dziś prezentujemy Wam najlepsze bicepsy w świecie kulturystyki według magazynu Generation Iron. A jakie są Wasze typy?

Arnold Schwarzenegger

Dawno temu gubernator miał jedne z najlepszych bicepsów. Arnie zawsze chciał, żeby szczyty jego bicepsów były najlepsze. Powiedzielibyśmy, że prawie osiągnął swój cel.

Roelly Winklaar

Rozmiar bicepsa Winklaara wystarczy, by zwrócił na siebie uwagę. Ramiona tego znanego kulturysty są jednym z jego największych atutów.

Phil Heath

Phil Heath nie jest nazywany “The Gift” bez powodu. To siedmiokrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia, co już samo w sobie jest wystarczającym dowodem jego genetycznej wyższości.

Joey Swoll

Joey Swoll to jedna z najsłynniejszych gwiazd fitnessu w Internecie. Jego wąska talia podkreśla rozmiar ramienia i sprawia, że ​​wygląda jak totalna bestia.

Kris Gethin

Gethin to specjalista od budowania doskonałej sylwetki. Jakość i rozmiar mięśni Krisa są według wielu niemal doskonałe, a jego bicepsy wyglądają naprawdę świetnie.

Sergi Constance

Bicepsy hiszpańskiego modela fitness zdobiły okładki wielu czasopism. Jego ciało, w tym pięknie wyrzeźbione mięśnie dwugłowe ramienia wyglądają jak górskie szczyty.

CT Fletcher

CT Fletcher miał jedne z najbardziej imponujących bicepsów w historii. Jego ramiona były nie tylko duże, ale także silne. Chociaż Fletcher przeszedł przeszczep serca, dalej jest w świetnej formie.

Steve Cook

Cook jest znaną twarzą w świecie fitness i był jedną z pierwszych osób, które rozpoczęły prowadzenie fitnessowego kanału YouTube. Wielkość jego bicepsów i przedramienia są dowodem na siłę i z pewnością szaleje za nimi niejedna niewiasta.

Flex Lewis

Flex Lewis jest niekwestionowanym, siedmiokrotnym mistrzem Mr. Olympia 212. Rozmiar jego bicepsa jest jedyny w swoim rodzaju i tylko nieliczni (jeśli w ogóle) ludzie mogą pochwalić się tak doskonałymi “karabinami”.

Sadik Hadzovic

Przez lata Sadik zyskał sobie sławę jako jeden z najlepszych kulturystów. Jego boskie bicepsy są dowodem na to, że ciężka praca i poświęcenie nigdy nie idą na marne.

Komentarze (10)
lordknaga

sadik , kris getin? :-D zamiast takich "atletow" moze by generation iron odrobilo lekcje i zamienili ich na np. savolainen'a , coleman'a , greene'a czy nawet flexa wheeler'a... steve cook xD

6
goodles

Zestawienie faktycznie dziwne... steve cook wygląda jak surfer z USA :D

2
Possible

Naprawde dziwne ze ktos pominal takie nazwiska jak np Scott, Priest, Matarazzo czy wlasnie te ktore wymieniles, a dal tutaj Cooka i Gethina...

5
lordknaga

bo ci maja wiecej falowersow na insta hahaha, w takich magazynach/stronach , raczka reke myje, ci wspomnieli o tamtych a tamci otaguja tych i taka karuzela smiechu sie kreci :-D

5
Bull

a co Panowie na to? https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=ZyjmujRTYXQ 

1
lordknaga

franklin spoko i do tego,jako jedyny , tych wszystkich nazwisk podanych tutaj - wypracowal te ramiona naturalnie.

0
Anonim

Kaj je Bazookamen :))))))

0
Possible

W tym temacie znajdziemy wielu zawodnikow ktorzy mieli duzo lepsze bicepsy nie wiekszosc tutaj zaprezentowanych https://www.sfd.pl/BICEPSY_Z_TAMTYCH_LAT-t965652.html 

1
avo 21

h.jo.y ten wykaz :),

0
domosos

Trudno kogoś jednego wskazać, wielu miało bardzo dobre sylwetki.

0