SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To gicio ja powoli, zbieram się na trening

3ym się

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Czym się też, udanego!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Today Lafay day

a jak uzgodniłeś z BJJ ?



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-20 17:04:31

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dziś nie miałem czasu tam zajść, pójdę w czwartek.
I dali mi plan na semestr, który blokuje mi wtorki - nie dość, że ćwiczenia, to jeszcze z ludźmi których nie znam. Chyba będzie dupa i trzeba będzie szukać czegoś innego

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
No to nie zaciekawie, czyli powoli rezygnujesz z BJJ ?

Nie łam się jak kontuzja minie, wznowisz treningi na pełnej parze, i może poszukasz innej sekcji bądź zmienisz dyscyplinę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Obawiam się, że bd musiał - mały wywiad z ze starszymi rocznikami i wiem, że będzie ciężko przełożyć ćwiczenia pokrywające mi się z bjj. Tak więc niestety na 99% na tą sekcję wrócić mi się nie uda, bo jedne zajęcia w tygodniu to praktycznie bezsens.
Należy jednak znaleźć w tym pozytyw - w końcu to były pierwsze treningi sw w moim życiu i uważam, że były za***iste
Walka z kimś, oparta o zasady i konkretne umiejętności i techniki bardzo mi się spodobała, sam parter również, i co tu dużo gadać - chciałbym więcej.
Jak tylko bd mógł wrócę do treningów Lafayowych, wdrożę się w rok akademicki, w miarę możliwości ogarnę sobie stypendium socjalne, i bd mógł zacząć się znowu za czymś rozglądać.
Dzięki Ci za zainteresowanie

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-20 23:58:35

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak więc niestety na 99% na tą sekcję wrócić mi się nie uda
Znajdziesz sobie nową, bardziej odpowiadającą

sam parter również, i co tu dużo gadać - chciałbym więcej.
Lubisz się z kimś po ziemi poturlać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Znajdziesz sobie nową, bardziej odpowiadającą

Aj hołp soł i co jeszcze fajnego się tu dowiedziałem to to, że nawet jak przyjdzie startować z takimi co już coś umieją, to nie ma co srać po gaciach bo i tak jest gitara (a o to się troszku martwiłem z początku), o ile nikt Cię nie połamie


Lubisz się z kimś po ziemi poturlać ?

No było całkiem spoko, a jakby jakieś dziewczęta były na sekcji to już w ogóle mógłbym tam zamieszkać

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To niema żadnych dziewczyn ? Koniecznie szukaj nowej Tylko uważaj, jakoś tak dziwnie kobiety mają przewagę w parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No nie było
Ha, to by się dopiero okazało!
Ponoć jak walczy się w gi to prawie jak z chłopem, ale bez gi, a szczególnie w rashu, to już zupełnie inna bajka

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium